O úspěchu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

O úspěchu

Co je úspěch? Odpovědi jsou dvě. V první se dá úspěch měřit penězi a majetkem. Druhá je o tom, vytvořit si život podle svých představ, protože majetek samotný nám štěstí nepřinese. Na téma úspěch koluje mezi lidmi spousta líbivých nesmyslů. Lidé jim věří, přestože jim škodí. Proto je na světě obrovské množství neúspěšných lidí. Většina pozitivních knih o úspěchu hlásá, že původ, talent a vzdělání nerozhodují; a že základem úspěchu je tajemství přitažlivosti. Jenže je to jinak.Kniha v českém jazyce!


Stažení O úspěchu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


O úspěchu (0.00 EUR)


Stažení O úspěchu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , TAXUS International
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  sioux

  01.01.2017

  První knihy od Tomana, které jsem četl, Debordalizace hlavy a Motivace zvenčí je jak smrad, mně přišly výborné. Věcné, k jádru věci, psány ostřejším jazykem, zcela jiné než americké "bulshit" motivační knihy.
  Ale když jsem jich přečetl více, už mě to přestalo bavit. A ta nechuť vyvrcholila u této knihy. Bylo to takové plytké, příliš zjednodušené, jen shrnutí z jiných knih a sepsáno autorovým typickým stylem.
  A už mně šlo na nervy to neustálé připomínání, jak to má a měl autor v životě těžké.
  Ale jinak mám pan Toman můj obdiv za to, co při svém handicapu dokázal. Jen by mi to už nemusel v každé větě připomínat. Howgh.

  Fremr

  24.04.2016

  Velmi slušně zpracovaná kniha zabývající se úspěchem. Dle mého názoru se jedná o nejpovedenější knihu z autorovy tvorby. Skvěle pracuje s historickými fakty a o úspěchu se dozvíte opravdu hodně. Knihu doplňují zajímavé ilustrace a v knize nejsou hluchá místa kde by se pouze přežvykovalo nebo se rozebíral nepodstatný bod tématu (tak jako v některých jiných autorovo knihách). Proto z Tomanovy tvorby doporučuji právě tuto knihu.

  holakovic

  15.04.2016

  Ivo píše zcela odlišným způsobem než jiní autoři a to mě u něho baví

  ladyba

  02.11.2015

  Trošku svérázný pandán vůči kvantu amerických motivačních knih, ale když budete chtít, upřímně se i zasmějete. Kapitola o debilizaci neúspěšných stojí za to.

  janulka1310

  21.07.2015

  Je to kniha o úspěchu, ale rozhodně ne taková, na jaké jsme zvyklí od jiných autorů. A to se mi právě líbí, nové pohledy na věc, nové myšlenky, neopakované fráze, prostě něco jiného.

  zylla

  08.09.2014

  Skvělá knížka, naprosto odlišná od ostatních motivujících knih, co jsem četla. Rozhodně se chystám na další autorovi knihy. Pokud přemýšlíte nad svým (ne)úspěchem určitě doporučuji přečíst.

  kika24

  01.01.2014

  Zaujimava a v mnohych oblastiach poucna kniha. Odporucam

  mariva

  14.03.2013

  Zajímavá a praktická kniha, jako ostatně vše, co tento autor napsal. Praktické rady a všeobecně známé pravdy, na které se ale často zapomíná. Určitě není na škodu do jeho knih nahlédnout, pokud chce člověk něčeho dosáhnout, ať už jde o bohatství nebo "jen" o šťastný a spokojený život. Mě se například líbila závěrečná myšlenka knihy: "Už nikdy nebudete mladší, než jste teď. Ale vždy můžete být úspěšnější."