O poklad Ciboly Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

O poklad Ciboly

Brány otevřely cestu k tisíci nových světů a vypukla kolonizační horečka. Z domovských planet lidstva sem proudí osadníci, kteří hledají nový život. Ilus, první lidská kolonie v tomto rozlehlém pohraničí, se rodí z krve a ohně.
Nezávislí osadníci stojí proti drtivé síle kolonizační lodi mocné korporace, které mohou čelit jedině odhodláním, odvahou a dovednostmi, získanými v dlouhé válce doma.
James Holden a posádka jeho malé lodi jsou vysláni na planetu, která se ocitá na pokraji válečného konfiktu, aby tam zajistili mír a do zmatku vnesli řád. Ale čím hlouběji Holden proniká do situace, tím více sílí jeho přesvědčení, že jeho mise je předem odsouzena k neúspěchu.
Našeptávání mrtvého muže mu navíc připomíná, že obrovská galaktická civilizace, jíž tyto světy patřívaly, zanikla. A že ji něco zničilo.Kniha v českém jazyce!


Stažení O poklad Ciboly zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


O poklad Ciboly (0.00 EUR)


Stažení O poklad Ciboly zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Expanze (4.)

  Originální název:

  Cibola Burn (2014)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Neopol

  29.12.2017

  Pozitivní je že se serie Expanze už nezhoršuje a spíš i trochu zlepšuje:

  B4LU

  13.12.2017

  Příjemná oddechová záležitost. Pět hvězd nedám proto, že dějová linka až příliš těsně kopíruje tu z předchozího Abaddona (několik rozhádaných lidských frakcí si jde v cizím prostředí navzájem po krku, dokud je na čas nesrovná do latě mimozemská aktivita, a jdou po sobě až do samého konce), a tak máme po dějové stránce v sérii poprvé jisté ustrnutí.

  Alvari

  09.06.2017

  Hned na začátek musím podotknout, že mě čtvrtý díl bavil o něco víc než jeho předchůdce. Knížka byla akčnější a nebylo tu tolik "nezajímavých" pasáží, které by brzdily svižnost děje. Stejně jako minule, i v tomto díle zůstaneme trčet na jednom místě, tentokrát však na druhé straně jednoho z Prstenců, kde se rozhoří spor o novou planetu a posádka Rosinanty ho má vyřešit. Z osídlování a zkoumání Ilusu se nakonec vyklube boj o životy všech přítomných a sem tam na nás vykoukne tajemno v Millerově klobouku a i něco o trošku temnějšího, s čímž se doufám setkáme i v dalších dílech.

  Solverino

  22.04.2017

  Musím říct, že jsem čekal více akčnější příběh, ale i tak jsem byl velmi spokojený. Zajímavě se rozjíždí Miller, ta protomolekulární loutka, tak snad dostane v další knize více prostoru. Jinak velice dobré a chvílemi i velice napínavé. Kéž by byla spousta takových knížek…

  Petr101

  27.11.2015

  Upřímně jsem čekal napínavější děj a víc cestování neznámým vesmírem za Prstencem, ale i tak mě kniha velmi bavila a těším se na další díly. Pátý díl se už překládá a šestý má vyjít v angličtině někdy na jaře 2016.

  Magnat

  02.11.2015

  Osobně si myslím, že je kniha lepší než předchozí díl, kvality Leviatanu však nedosahuje (řekl bych, že pořádný děj začíná až tak od 3/5 knížky). První díl byl hodně o cestování vesmírem a v každém dalším díle se méně a méně cestuje. Zde se téměř "nehnete" z místa a celý děj se odehrává na velmi omezeném prostoru (nebudu spoilovat). O to více prostoru zde dostává popis boje a spolupráce mezi spravedlivým Holdenem, utiskovanými osadníky, zlou korporací, neurčitým Millerem a čímsi z daleké minulosti. Už se těším na další díl.