O kousek dál napravo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

O kousek dál napravo

O kousek dál napravo je volným pokračováním autorčiny řady o třech Evangelistech, i když tentokrát nás budou četbou provázet jenom dva z nich – medievalista Marc a pravěkář Mathias; zato k nim ale přibude svérázný vyšetřovatel na volné noze Louis Kehlweiler. Právě on při jedné ze svých pátracích akcí objeví na pařížském náměstí na stromové mříži cosi zvláštního, jakousi bílou „titěrnost“. Ukáže se, že jde o lidskou kůstku, o poslední článek ženského palce u nohy, a třebaže případ vypadá zpočátku zcela beznadějně, Kehlweiler se nedá a stopu si najde. Ta ho zavede až do jednoho malého přístavního městečka v Bretani…Kniha v českém jazyce!


Stažení O kousek dál napravo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


O kousek dál napravo (0.00 EUR)


Stažení O kousek dál napravo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Tři evangelisti (2.)

  Originální název:

  Un peu plus loin sur la droite (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Garamond
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  TomTomis

  12.09.2017

  Musím říci, že každá knížka této autorky mě něčím upoutá. Zajímavá zápletka, informace z historie a různých oborů. Detektivka má spád. A hlavně jsem se na několika místech opravdu od srdce zasmál, i když se řeší vážné věci:)

  konicekbily

  15.08.2017

  V záplavě strhujících thrillerovských příběhů je to příjemné oddychové čtení, možná je až moc dialogů.

  Majdule

  29.12.2016

  Ze tří evangelistů se tady setkáváme jen se dvěma, ale jsou opět zajímaví, trochu teatrální a přitažliví. Celkově jsou postavy tím největším plusem příběhu, jsou milé a vybočují z řady. Samotný příběh je trochu zmatený, vnitřní monology, stejně jako rozuzlení jako by patřila spíš na jeviště, byť je zápletka docela uvěřitelná. Možná to není úplně top příběh, ale bavil mě. 70 %

  soukroma

  17.08.2014

  Příjemné čtení, jako vždy od této autorky, i když možná příliš upovídané v první polovině – druhá polovina nabere jako vždy velmi rychlý až překotný spád a jde do tuhého. Autorka má mimořádnou schopnost vést své hlavní postavy (velmi svérázné a pomilováníhodné), zejména jejich repliky a myšlenky na tenké hranici mezi genialitou a absurditou, většinou na vtipnou až sarkastickou notu.