O koních aneb Jezdectví bez iluzí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

O koních aneb Jezdectví bez iluzí

Kniha vysvětluje některé zažité omyly, které panují v chápání koňského chování.

Vyvrací například možnosti naschválů ze strany koně a poukazuje na možné příčiny, které v jezdcích tento pocit vzbuzují. Podrobně popisuje drobné a zprvu nenápadné signály, které, jsou-li včas rozpoznány, mohou zachránit jezdce před pádem.
Tato kniha je sice určena jezdcům, kteří již nějaké zkušenosti mají, nicméně může být vhodným průvodcem i pro začátečníky, kteří tento svět teprve objevují.

Autorka se snažila doplnit informace, které postrádala ve většině knih o jezdectví a považuje je za důležité. Informace jsou podány uceleně s konkrétními příklady pro snažší pochopení. Vychází i z novodobých výzkumů a studií, které by měly podpořit lepší spolupráci mezi koněm a jezdcem. Čerpá z osobních zkušeností, které získává nejen z odborných knih, ale též od uznávaných trenérů a odborníků. To vše je popsáno srozumitelně i pro mladší nebo méně zkušené jezdce.
Aktivní jezdci pravděpodobně nenajdou nic nového, ale kniha jim může pomoci pochopit návaznosti a spojitosti mezi koňským chováním a problémy při ježdění, ať už se jedná o jezdce sportovní nebo hobby jezdce.
V úvodu knihy naleznete krátkou povídku, která přiměje čtenáře vcítit se do pozice koně, který lidskému světu nerozumí. Autorka se snaží ve čtenářích vzbudit tolik potřebnou empatii. Povídka obsahuje velké množství situací, které zažíváme při ježdění denně, jen jsou v této povídce popsány z druhé strany – z pohledu koně. Cílem této knihy je přesvědčit čtenáře – jezdce, aby velmi dobře zvážili každý trest a nebáli se koně chválit a předešli tak konfliktnímu chování. Možná i pro vás bude překvapením, co vše si rádi vysvětlujeme jinak. Proto tedy Jezdectví bez iluzí.
Kniha v českém jazyce!


Stažení O koních aneb Jezdectví bez iluzí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


O koních aneb Jezdectví bez iluzí (0.00 EUR)


Stažení O koních aneb Jezdectví bez iluzí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Hobby
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Chris146

  13.04.2017

  Knihu si netroufám hodnotit z odborného hlediska, ale jako jezdci – začátečníkovi se mi líbila. Nejvíce kapitola o tom, že koně nedělají naschvály . 😀

  plamenkon

  26.11.2016

  Vyhozené peníze. Některé její výroky jsou úplně mimo realitu, např. kůň nepozná, že má na hřbetě začátečníka. Autorka mi připadá jako "ekologické matky", které donekonečna dětem něco vysvětlují jen, aby nedej bože nezvýšily hlas a netraumatizovaly tím své dítě.

  Frejuska

  24.07.2016

  Za peníze, za které se prodává tato sbírka nepříliš oslovujících fejetonů o koňském a lidském chování, si koupíte mnohem kvalitnější, obsáhlejší a mnohem mnohem odbornější knížky. Postřehy autorky nejsou od věci, ale se svým čtenářem jedná jako s malým nechápavým dítětem. Alegorii s mistrem a žákem, jejíž pointa je jasná od první věty, popisuje tak důkladně a zbytečně, že vás hned zkraje umoří. Následuje poznámka, že tuhle četla zajímavý vědecký článek, který místo nějaké podnětnější polemiky shrne jednou větou jako pro úplné primitivy. Pak ilustruje podmíněnou reakci historkou, kdy seděla v autě s kámoškou a najednou naskočila zelená a ty brďo, ona se rozjela a ona přitom neměla a … zkrátka vyhozené peníze. Jako článek na Equichannelu by to bylo pěkné (kdyby se vypustila veškerá ta nafukující vata), ve tvrdé vazbě to působí směšně.