O demokracii v Amerike Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

O demokracii v Amerike

Alexis de Tocqueville vo svojom najznámejšom diele O demokracii v Amerike predpovedal príchod nezmyselného byrokratického plánovania či funkciu štátu ako zaopatrovacieho ústavu. Podarilo sa mu vystihnúť všetky hodnoty západnej civilizácie, najmä náboženstva a viery, bez ktorej podľa neho neexistuje autorita a napokon ani politická sloboda. Tocquevillovo dielo svojou esejistickou formou oslovuje zrozumiteľne čitateľov a ako vzor analytického hodnotenia dejín a spoločnosti má svoju trvalú platnosť.Kniha v českém jazyce!


Stažení O demokracii v Amerike zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


O demokracii v Amerike (0.00 EUR)


Stažení O demokracii v Amerike zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Kalligram
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  bulat

  11.02.2016

  Nie je demokracia ako demokracia. V západných krajinách vyrástla zdola nahor, počínajúc samosprávou obce, postupne sa nabaľovali dalšie úrovne až po tú najvyššiu- vládnu a zákonodarnú. Vo východnej časti Európy bolo demokratické zriadenie naordinované zhora nadol, bez toho, aby mali ľudia šancu a čas vyrásť na občanov. Preto majú v Amerike toto zriadenie nielenže zaryté pod kožou, je priam integrálnou súčasťou ich každodenného sveta, zatiaľ čo u nás má demokracia často pošramotenú a naštrbenú povesť a v Rusku je dokonca synonymom chaosu. Ničmenej, s učením sa demokracii je potrebné niekde začať a v tejto snahe ani na chvíľu nepoľavovať…