Nové příběhy domů slavných Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nové příběhy domů slavných

Víte, kde se točily první němé filmy, kde ukrýval slavný Kristián za války svou manželku a dceru, s kým popíjel víno Zdeněk Štěpánek na zahrádce svého domku či ve kterém barokním paláci vyrůstala Bára Basiková? Která pražská věž zažila nejvíc mejdanů, ve kterém domě žilo nejvíc malířů či po kom dostala jméno nejkratší ulička v Praze?
Po úspěšném vydání Příběhů domů slavných přichází autorka Blanka Kovaříková s jejich pokračováním. V Nových příbězích se vydáme na místa spojená s celou plejádou známých osobností – namátkou jmenujme Andulu Sedláčkovou, Natašu Gollovou, R. A. Dvorského, Jiřího Sováka, Stanislava Fišera, Fan Vavřincovou, Karolínu Slunéčkovou, Michala Tučného nebo Jitku Molavcovou. Nahlédnete přitom do jejich soukromí jinak, než jste zvyklí. Kromě pražských domů v knížce najdete i několik výletů za osobnostmi do Jevan, Kerska či Kytlice. Příběhy opět doprovází mnoho autentických fotografií.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nové příběhy domů slavných zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nové příběhy domů slavných (0.00 EUR)


Stažení Nové příběhy domů slavných zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Brána
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  andrii24

  13.02.2017

  Slavné adresy podruhé a věřím, že ne naposledy. Tam, kde velikáni svého oboru hledali a povětšinou našli útočiště. Tam, kde přišpendlili vizitku s nápisem "DOMOV." Stačí pomyslně zaťukat na dveře a vstoupit dál přes práh, soustředěni do vjemů genia loci soukromých komnat.

  maryzka

  26.12.2014

  Opět musím přidat plný počet hvězdiček. Dozvěděla jsem se spoustu věcí z míst okolo níž chodíme nevšímavě, lhostejně a přitom jsou spjaty se slavnýma osobnosti naší kultury, které obohatili naši zemi v mnoha kulturách( film, sochařství,spisovatelé).