Normální debil Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Normální debil

Kniha Roberta Bellana Normální debil je autorovou prvotinou, a i když je to literární fikce, nese v sobě velké množství autobiografických prvků. Autor vtipnou formou popisuje většinou skutečné zážitky ze svého dětství a mládí. Jak sám říká: jakákoliv podobnost skutečným osobám není náhodná. Z hlediska historické autentičnosti je také zajímavý fakt, že autor celou knihu sám ilustroval.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Normální debil zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Normální debil (0.00 EUR)


Stažení Normální debil zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Dolmen
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  marwinmh

  18.07.2017

  Vtipná jednohubka 🙂 U čtení jsem se bavila, zvlášť v první části příhod ze školy. Trochu mi vadil otcův "vytříbený" slovník, ale toť můj osobní problém 🙂

  Kryštofka

  19.02.2017

  Osvědčený a sympatický způsob, jak se vyrovnat s dospíváním a křivdami páchanými školou i rodiči na nebohých dětech. Viděla jsem i divadelní zpracování, moc povedené. Obzvláště když se hraje na kulturáku v Hodoníně. A Čertíková byla mnohem děsivější a týrala nebohé děti, i když už se režim dávno změnil. Hrozně jsem se jí bála. A to jsem byla její kolegyně!!!!!

  kanitsuj

  27.09.2016

  Velmi zábavné čtení o autorově dětství kořeněné slovácko-slovenským nářečím navrací čtenáře do kulis dnes velmi oblíbeného československého retra 70. a 80. let. Knížka je velmi útlá, ale dá se číst opakovaně, podobně jako povídky Šimka a Grossmana. Těším se na pokračování, k jehož přečtení autor v závěru prvního dílu tak slibně vybízí:-)

  suezie

  13.06.2015

  Taková česká verze Mládí v hajzlu ..

  Bylina

  19.05.2015

  Výborná kniha na odpoledne při kávě. Pobavila. 🙂

  H.O.

  01.09.2014

  Útlá knížka příběhů z dob školy autora….pro mě nic až tak zajímavého, sice celkem vtipné, nicméně tak trochu předvídatelné, od tohoto druhu tvorby nečekejte nějaké hlubší myšlenky….jak bych to prostě řekla: nenadchne ani neurazí:-)). Myslím (tzn. jen můj názor:-)), že by se Robert měl držet spíš divadelních scénářů, protože ty mu jdou fakt skvěle.