Noční vraždy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Noční vraždy

Prostřednictvím internetu můžete nalézt cokoli. Když budete mít velkou smůlu, najdete třeba svého vraha…
E-Bliss není obyčejná internetová seznamka. Pro své zámožné klienty nevyhledává spřízněné duše, ale dvojníky, osaměle žijící lidi, které nebude jen tak někdo postrádat. Těla zavražděných obětí jsou pak zohavena tak, aby vše působilo jako sexuálně motivovaná vražda. A pak už nic nebrání tomu, aby na sebe klient převzal identitu oběti…
Madeline Scottové se podařilo z vražedných spárů uniknout. Kdosi sice ukradl její identitu, ale ona je živá, i když se protlouká ze dne na den v newyorských ulicích. Zná dokonce i jméno příští oběti, Jill Clarkové, ale když se ji pokusí varovat před životu nebezpečnou seznamkou, dostane se jí jen hrubého odmítnutí. Kdo by také věřil pomatené bezdomovkyni? Teprve když Madeline skončí pod koly vlaku, začne Jill brát její varování vážně. Otázkou ovšem zůstává, jestli se na nejlepšího ze všech detektivů, Franka Quinna, neobrátila příliš pozdě..Kniha v českém jazyce!


Stažení Noční vraždy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noční vraždy (0.00 EUR)


Stažení Noční vraždy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Frank Quinn (3.)

  Originální název:

  Night Kills (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  loskatos

  22. února

  Několikátá kniha ze serie s detektivem Quinnem mě nijak nepřekvapila, ani nepotěšila. Pachatele i motiv známe od začátku, malý twist v úplném závěru knihy není nijak dramatický, jen doplňuje kousek souběžného děje k původnímu.
  Za zásadní ale považuju chybu už v základním pachatelově "obchodním modelu", který by nemohl takto fungovat a hlavně je ve svých důsledcích úplně zbytečný. Aniž bych věděl "jak to doopravdy chodí", nedomnívám se, že by byli zločinci takhle hloupí. Přestože firmy specializující se na tento obor určitě budou existovat. Ale vraždit a čtvrtit lidi jen proto, aby zmizeli, je opravdu kontraproduktivní konina.
  No nic, těším se na jiného spisovatele, Lutze na chvíli vynechám.

  Jiparis

  25.12.2017

  Napad a tema zajimave,ale detaily prilis krute

  čef

  26.10.2017

  Ze všech dílů série o Franku Quinnovi se mi tato líbila snad nejvíc. Jsou zde sice opět použita veškerá schémata dílů ostatních, ale snad se zde přeci jen povedlo autorovi o trochu lépe stupňovat napětí až do úplného závěru. Někdy je dokonce lepší ztlumit představivost na nejmenší stupeň – hrůzné scény jsou popsány tak živě, že by čtenáři jinak po zádech často přebíhalo "něco s tisíci nožičkami".

  Ajuszka

  05.06.2017

  Klasicky Lutz,už moc v knize ničím nepřekvapí ale stále mě jeho knihy baví číst

  Zoy

  03.06.2017

  Autora mám velmi ráda, kniha nebyla špatná, ale podle ostatních o trošku slabší a konec byl, alespoň pro mne, pomatený a přehnaný

  hvezdyn

  03.02.2017

  Spíše mám rád detektivky, kde pachatele odhalí až na konci příběhu. Takováhle knížka je spíše kriminálním příběhem. Tedy pachatelé jsou známi takřka po celou dobu čtení. John Lutz asi rád nechává vraždit ženský. Toto je jeho třetí kniha, kterou jsem četl.

  Aymira

  16.11.2016

  Vcelku podařené dílo na zajímavé a velmi aktuální téma – krádež identity. U Lutze si pomalu zvykám, že jeho knihy nejsou tolik prošpikované napětím a neobsahují žádné příliš podrobné popisy vražd. Jednoduše nastane nějaká napínavá chvíle… dál nepokračuje a tím je řečeno vše a Lutz přejde k jiné postavě. U Nočních vražd mi opět malinko chyběl rozepsanější a akčnější závěr, ale zase na druhou stranu ho nahradil docela překvapivý (pro mě) zvrat na úplném konci.

  ThomasRuhe

  21.12.2015

  Lutzův styl připomíná Jefferyho Deavera, snad jen s tím rozdílem, že tak podrobně nepopisuje zkoumání důkazů. Kniha je zajímavá od začátku do konce, nemá žádnou slabou pasáž a k tomu pár překvapení. Příběhový námět je také neotřelý a hlavní vyšetřovatel Quinn je sympaťák. Rozhodně nadprůměrná kniha.

  koumes731

  20.03.2015

  Detektivka je to dobrá, čte se to dobře, ale ten konec byl nějaký odfláknutý. 3 1/2 *.

  CynicalParrot

  24.04.2014

  Poměrně dobrá detektivka s povedenou zápletkou. Toť vše. V závěru jsem se nemohl zbavit dojmu, že se případ detektivům vyřešil tak nějak z ničeho nic sám.

  Patapuf

  22.10.2013

  I když sem to čekal, tak mě stejně mile překvapil… nebudu popisovat příběh, ale opravdu je to dobré čtení…

  QuanPanda2

  12.06.2013

  Johny to má napsaný celkem dobře..leč co jsem postrádal, byl dějový zvrat. Celá kniha plynula tak nějak, jak by měla, čili bez většího překvapení.
  Ale čtivé to je, ještě v budoucnu možná nějakou knihu zkusím…(určitě má i lepší) 🙂

  mfe

  10.12.2012

  Perfektně napsaná detektivka, moc se mi líbila.

  Jajulle

  26.11.2012

  Další vynikající kniha s Frankem Quinnem. Kniha plná napětí, od kterého je těžké se odtrhnout. Velice zajímavý děj o netradiční seznamovací agentuře. Doporučuji

  sidonie kermack

  30.03.2012

  Knihy tohoto autora čtu ráda. Ani jednu jsem nevrátila nedočtenou, vždy je zhltnu během jediného dne:-)