Noční směna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Noční směna

Zdravotní škola připravila Edie Spenceovou na spoustu věcí. Pacienti s popáleninami? Žádný problém. Utržené končetiny? To je hračka. Upíři? Ani za nic. Ale Edie coby nejnovější sestra na Y4, tajném oddělení ukrytém v samém nitru Okresní nemocnice, má plné ruce práce s nejrůznějšími paranormálními pacienty: od upírů po zvěrodlaky, zombie a další bytosti ze záhrobí… Edie se v tom snaží naučit chodit tak, aby další noční službu přečkala bez újmy. Ale když se jí upíří služebník pod rukama rozpadne v prach, rozpoutá se pravé peklo. Nyní ji pronásledují jeho poslední slova – „Zachraňte Annu!“ – a než se naděje, vezme na sebe úkol zachránit jednu ubohou dívku před nemrtvými. Přičemž se ocitne v upířím doupěti, zamiluje se do zombieho a musí bojovat o vlastní duši. Nic takového se v televizních seriálech z nemocnic nevidí…
— 1. vydání.

— zdroj: www.legie.info —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Noční směna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noční směna (0.00 EUR)


Stažení Noční směna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Edie Spenceová (1.)

  Originální název:

  Nightshifted (2012)

  Žánr:
  Horory, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  denydean

  31.07.2017

  Kniha se četla dobře, zajímavé bylo i nemocniční prostředí, kde se děj odehrává. Určitě si přečtu i další díl.

  Kačí137

  24.01.2017

  Nebylo to špatné, ale také žádný zázrak. Nemocniční prostředí je fajn, trochu změna oproti jiným knížkám. Občas vtipné, občas zcela ze života, ale scény se zombíkem??? No fuj. To už bude vážně sesterský komplex. Ale dalšímu dílu se nebráním.

  Charmedka

  31.01.2016

  Vtipné a ironické hlášky mi nepřišly vůbec tak vtipné, erotické scény mě vyloženě odrazovaly a bohužel ani děj se mi nelíbil. Kniha je jedna velká slátanina, která nemá hlavu ani patu. Méně je někdy více a tohle dohromady nefunguje. Nemocniční prostředí by mohlo být zajímavé, je zajímavé, ale je ho tam minimum, takže ani to knihu nezachrání.

  Zelený_Drak

  23.11.2015

  Čekala jsem něco opravdu otřesného. Tohle je akorát podprůměrná městská fantasy jako většina ostatních, ale nic, co by se nedalo přečíst. Akorát to není vtipné. Ale jinak je to možná i líp napsané než třeba Cal Leandros, možná i líp než Rachel Morgan.

  Hrdinka je taková po všech stránkách úplně obyčejná buchta se spasitelským komplexem. Děj není zrovna převratný, ale taky mi nepřišel úplně předvídatelný. To už spíš nedotažený, nedovysvětlený. Prostředí nemocnice mi přijde hororové. Rozhodně příjemná změna vedle bezpočtu detektivek a určitě se mi to četlo líp než Šerochodec.

  Největší problém pro mě představoval konflikt mezi tvrzením, že zombie nemá krevní oběh a popisem, jakou má zombie erekci. To mi přijde jako nepřehlédnutelná logická chyba, za kterou strhávám hvězdičku (původně jsem chtěla dát dvě). A obálka je otřesná. Edie na ní vypadá jako pornohvězda po lobotomii.

  juliusm

  23.11.2015odpad!

  Špatná slátanina.

  Vianescee

  01.08.2015

  S obtížemi jsem přelouskala 70 stran a pak jsem to vzdala. Nevím proč, ale nedokázala jsem se do knihy začíst. Nic mě na ní nezaujalo možná tak nápad, takže pro mě ztráta času.

  Katee

  07.07.2015

  Nic moc, takový průměr. Měla jsem problém se do toho vůbec začíst – ne že by knížka nebyla napsaná čtivě, ale prostě mě to tak nějak nebavilo. Chytlo mě to asi až v poslední třetině. Zdálo se mi, že jsem četla hrozně dlouho a přitom jsem za sebou měla například jen další 4 stránky – nevím, jestli je to větším rozměrem stran a menším písmem. Prostě mi ale celkem trvalo ji přečíst a nezařadila bych ji mezi své oblíbené. Na druhou stranu se přidávám k ostatním, že prostředí nemocnice bylo hodně originální. Další díl si však nepřečtu.

  Vitnerová

  14.06.2015

  Kniha mě ani moc nezaujala. Dočetla jsem jí jen abych se dozvěděla jak to zkončilo. Námět je určitě super ale autorka píše strašně nezáživným stylem. S touto knihou nejsem spokojená a ani jí rozhodně nebudu někomu doporučovat. 🙁

  alzbet

  09.09.2014

  Průměrná kniha. A to jenom díky tomu, že mám velkou představivost. Postavy jsou na můj vkus málo propracované a ploché, je jich mnoho, chvílemi jsem nevěděla kdo je kdo, protože jsem si postavy nepamatovala z předchozích stránek (prostě mě nezaujali a pak mi to bylo už jedno…). Ani ten zombie to moc nevytrhl. Hlavní postava se někdy chovala tak pitomě, že jsem jí i přála něco ošklivýho. O akčních částech ani nemluvě. Zápletka je až moc komplikovaná, ale zároveň nepropracovaná a nevysvětlená, jako by spousta stránek chyběla. Chápu, že jedná o několikadílnou sérii, a dějová linka na x dílů se nějak musela vytvořit, ale kdyby se kniha víc věnovala nemocniční části a péči o para pacienty, byla bych raději. Další díly už mě nelákají.

  *Pájuše*

  25.08.2014

  Tak trochu mi to přišlo jako vykrádání Anity Blakeové. Scény – kdy chce Eddie působit drsně – vyznívají fakt směšně. Co můžu ale vypíchnout jako naprostý originál je nemocniční prostředí, ve kterém se děj odehrává.

  Betnka81

  17.08.2014

  Tato kniha se mi líbila , ale mohlo to mít větší grády a mohla být delší.
  Doufám ,že druhý díl bude o trochu lepší . 🙂

  Danduli

  04.06.2014

  Myslím, že jsem od této knihy čekala mnohem víc.. Jediné plus je nemocniční prostředí. Kniha je čtivá, ale byla jsem ráda, když jsem ji dočetla a do dalších dílů se asi nepustím.

  minimonisek

  20.05.2014

  Knížka mě moc nezaujala, těch příšerek tam bylo až moc. Místami jsem si říkala, jak tohle autorka vůbec dokázala vymyslet, jediné plus vidím na tom, že je příběh zasazen v lékařském prostředí, což není moc obvyklé. Další díl si nejspíš nepřečtu.

  Sobotikova

  09.04.2014

  Jednu hvězdu si knížka zasloužila za nemocniční prostředí, která ji dělala alespoň trochu stravitelnou.
  Druhou hvězdu jsem jí dala, že jsem jí jakžtakž přelouskala, i když konec jsem už hodně přeskakovala.
  K této sérii se rozhodně vracet nebudu, ztráta času.

  Sirnaela

  16.03.2014

  + konečně někdo, kdo zahrnuje do díla vícero druhů ne-lidí
  + čtivá
  + nemocniční prostředí (mohlo jej být víc)
  – příšerný obal
  – sem tam překlep, ale nikdo není dokonalý
  Na odpočinkové čtení tak akorát.

  orangerose

  04.03.2014

  čte se dobře , ale znám lepší
  do dalších dílů nejdu

  lanusinka

  20.08.2013

  celekm zábavná knížka, ale její svět mě nijak neuchvátil, holt jsou v tomhle žánru mnohem lepší dílka…

  Mentolkaa

  10.08.2013

  Mám ráda, spojení lékařského rpostředí s fantasy. Mně se to líbilo. Bylo tam hodně nestvůr. Bylo to čtivé a zajímavé. Konec mě trošku zklamal.

  Janičta

  02.08.2013

  Ani úchvatná, ani nudná.
  Už ze začátku se objevily nitky, které mě navnadily abych četla dál a dozvěděla se jak to dopadne. Lékařské prostředí je určitě plus 🙂
  Jinak mě trochu bouchly do očí ty drobné překlepy, na které jsem v knize narazila, (musel místo musela, věděl místo věděla…) ale zase tak moc jich tam není.

  Lilithen

  22.07.2013

  Kniha mne ničím výjimečným nepřekvapila, na druhou stranu mne ale ani nezklamala. Bez lékařského prostředí by to byla naprosto tuctová fantasy s upíry, vlkodlaky a zombíky. Zápletka mi moc vzrušení nepřinesla, i když jinak byla kniha velmi čtivá. Vlastně jedna věc mne na knize pobavila, a to velmi netradiční přítel hlavní hrdinky. 😀

  FreedoomKate

  20.06.2013

  Knížka mě velmi zklamala, asi jsem od toho čekala více. Jediným pozitivem bylo lékařské prostředí, ale to je asi tak všechno. Kniha mě nezaujala a podruhé bych ji do ruky nevzala.

  janey88

  08.06.2013

  Přišlo mi to hodně splácané dohromady. Upíři, zombíci a různí dlaci. Až toho bylo příliš. Ale zase lékařské prostředí není v každé fantasy knížce, takže to je velké plus.