Noční pláč Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Noční pláč

Jenny Mac Partlandová, příjemná mladá žena, která žije v New Yorku s dvěma malými dětmi, se jednoho dne seznámí s malířem Erichem. Zamilovaný pár odjíždí do Erichova rodného domu v Minnesotě. Brzy po příjezdu se však zpočátku drobné nepříjemnosti a záhady začnou nenadále měnit ve smrtelné nebezpečí, které ohrožuje nejen Jenny, ale i její děti…Kniha v českém jazyce!


Stažení Noční pláč zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noční pláč (0.00 EUR)


Stažení Noční pláč zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  A Cry in the Night (1993)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  Janynka

  08. března

  Skvělá Clarková! 🙂 Napínavé čtení,děj je svižný,má spád. Chvílemi mně až mrazilo…

  ERIK 2

  15.11.2017

  Právě jsem dočetl další výbornou knihu od paní Clarkové,no fakt napinavý thriller no a těším se na jeho filmovou podobu která nese název "A Cry in the Night"

  gordon13

  05.11.2017

  Má první kniha od paní autorky, ale totálně mě před lety dostala, pamatuji si ji jako kdybych ji četla včera, dokonalý příběh!

  Zlatovláska

  08.09.2017

  Další naprosto skvěle napsané dílo… Opět nemám co vytknout. Každá věta v knize má své opodstatnění… M. H. Clark patří již dlouhou dobu mezi mé nejoblíbenější spisovatele a samozřejmě právem. Kniha je od samého začátku velmi čtivá, napínavá, místy i velmi něžná, což je zapříčiněno vynikajícím českým překladem. Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a rozhodně doporučuji k přečtení všem. 🙂

  EvikU.

  07.04.2017

  Skvělá, skvělá, skvělá detektivka.

  MarianP

  13.03.2017

  Tak toto je obrovské prekvapenie. Ako taká útla kniha dokáže zaraziť človeka do kresla a čítať a čítať a absolútne nevnímať okolie. MHC je extrémne dobrá rozprávačka, ktorá dokáže vystupňovať napätie do závratných výšok. Dej knihy má až neuveriteľný spád, číta sa rýchlo, ľahko a záver je absolútne šokujúci. Žánrovo by som knihu zaradil k psychologickým hororom – novelám. Vystupuje v nej pomerne málo postáv, žiadne zbytočné odbočky od deja, knihu som mal pred očami ako film. Záver pre mnohých možno jasný, ale mna spisovateľka dostala a ešte chvíľu po prečítaní som sedel a rozmýšľal, ako mi taká super kniha mohla ujsť 🙂

  Pajina68

  31.03.2016

  Tak tahle kniha se mi moc líbila. Jedna z nejzajímavějších od M.H. Clarkové.

  cantona

  11.03.2016

  M. H. Clark opět napsala napínavý román, který vám nedá vydechnout. Hlavní hrdinka se zamiluje, ale bohužel do psychotika. Nejdříve si, ale myslí, že blázní sama. A tak musí přijít na to jak se z toho všeho dostat. Dávám čtyři hvězdy. Dal bych pět, ale něco mi tam přeci jen chybělo. I ten konec by mohl být napínavější. A jinak podle mého toto detektivka není!

  ŽanKaa

  09.10.2015

  Výborná kniha a súhlasím.Má až hororové prvky.

  andream

  01.06.2015

  Parádní jízda, velmi čtivé od první do poslední stránky, přečteno jedním dechem – co dodat, určitě doporučuji přečíst!! -)

  jarkaska

  22.01.2015

  Pěkná kniha, napínavé čtení.

  nemer

  08.08.2014

  Knihu jsem četla před snad dvaceti lety v létě ještě jako dítě/náctiletá. Velice se mi líbila. Několik let se marně snažím vzpomenout na její jméno – a konečně až dnes mozek zázračně sepnul 🙂 Doufám knížku někde ještě objevím, abych si ji mohla přečíst znovu. Kdo ví, co jí budu říkat dnes 🙂

  Ramondia1

  05.06.2014

  Téměř hororový příběh, napětí od začátku až do konce. Výborná kniha.

  bela

  10.02.2014

  Svižné, čtivé. Clarková nikdy nezklame.

  Michnicka

  14.12.2013

  Chvílemi mě až mrazilo. Takhle jsem snad u knihy ještě napnutá nebyla. Nemohla jsem se odpoutat a jen četla. Nejde se od této knihy odtrhnout. Jakmile Jenny dorazí do domu, strána za stránkou jsou strašidelnější.

  Jack Bauer

  25.11.2013

  Napínavé od začátku až do konce s příjemným mrazením v zádech. Detektivka s prvky hororu.

  monte

  20.10.2013

  Napínavé čtení, toto prožít a nezbláznit se …..

  Neri

  21.08.2013

  Jedna z nejlepších knih autorky, zpočátku jen lehké mrazení, postupně ale příběh takřka hororový, čtivé od začátku do konce, zcela bez hluchých míst. Skvělé!

  bbara155

  28.06.2013

  Příběh začíná nenápadně jako romantický příběh. Sympatický mladý malíř pomůže osamělé matce se dvěma dětmi. Sblíží se a později se vezmou a odjedou spolu na venkov. Teprve tady začíná žena postupně poznávat, že její nový manžel není tak úplně skvělý, jak se předtím zdálo. Příběh nabírá na obrátkách až do mistrně vypointovaného hororu.

  Janamarie

  21.02.2012

  Psychologický román, jak lze psychicky zničit zdravou osobu …

  Val

  20.02.2012

  Napínavá, místy až děsivá kniha, která čtenáře udržuje ve střehu od začátku až do konce.Jedna z jejích nejlepších knih ….

  vladka2104

  21.12.2011

  Chudá dívka se vdá za bohatého prince a odstěhuje se na jeho zámek. Zdá se, že jí potkalo životní štěstí. Všechno je ale úplně jinak… Pro mě zatím nejlepší kniha od této autorky.

  Locika

  15.12.2011

  V knize je napětí a tajemství…. Super!

  Andynka

  04.04.2011

  Velmi napínavá kniha. Škoda jen, že konec se dá lehce předvídat, ale věci okolo byli zajímavé až překvapivé…Knížka vás táhne celou dobu v tajemnu a to se mi na tom lábilo 🙂

  efyna

  21.01.2011

  Jedna z prvních knih (+ Kuře a nůž), které jsem od M. H. C. četla. Ještě teď si vzpomínám na mrazení v zádech, které doprovázelo její čtení.