Noční hudba Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Noční hudba

Pentalogie: Tklivá melodie, Dojemná píseň, Nedokončená symfonie, Noční hudba, Tlumené tóny

Caryho sestra Laura neutonula v rozbouřeném moři. Byla zachráněna. Toto šokující zjištění probouzí již vyhaslou naději v Caryho srdci, ale v zápětí ho opět čeká hořké zklamání. A tak pouze ze sestřina deníku se dozvídá podrobnosti jejího tragického příběhu. Laura se hluboce zamilovala. Byla to láska na první pohled a vyvoleným se stal nový spolužák Robert Royce, který se přistěhoval na Cape Cod s rodiči. Oba mladí lidé prožili krásné chvíle neskonalé radosti, zdálo se, že jejich lásce nestojí nic v cestě. Avšak zanedlouho bylo jasné, že opak je pravdou, a jejich štěstí nemělo dlouhého trvání, neboť zasáhla Lauřina babička Olivia. Tato tvrdá a nekompromisní žena vládla celému rodu a nemilosrdně ovlivňovalo osudy svých nejbližších. Slova jako láska, štěstí a důvěra už dávno vymazala ze svého slovníku, pokud je někdy vůbec znala. Zakáže Lauře se s Robertem stýkat, protože není pro Loganovu rodinu společensky dost dobrý. Olivia totiž už své vnučce naplánovala život podle svých představ. Laura se nevzdává a schází se s Robertem tajně, krutý osud však na sebe nenechá dlouho čekat. Jednoho dne vydává rozbouřené moře trosky plachetnice, na níž si Robert s Laurou vyjeli, a tak jsou všemi považováni za mrtvé. Jediná Olivia zná pravdu…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Noční hudba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noční hudba (0.00 EUR)


Stažení Noční hudba zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Logan Family (4.)

  Originální název:

  Music in the Night (1998)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  angelak

  14.05.2016

  Ze začátku byla kniha nudná – místo Melody je zde příběh Laury – a to už známe z předchozích dílu co se s Laurou stalo … nicméně po asi 50 stranách příběh začal být velice zajímavý a napínavý ….Popisuje co se stalo na moři – poté na psych. klinice …. Takže začátek nevzdávejte a čtěte dále ….

  modranka

  11.09.2013

  NO! Skutočne neviem čo napísať po prečítaní tohto dielu. Ako som napísala v predchádzajúcej časti, všetky dejové sekvencie boli dokončené. Táto časť je úplne iná. V prvom rade je to rozprávenie v 1. osobe Laurou, nie Melody, ktorá nás sprevádzala počas troch predchádzajúcich častí. Za dávam jednu hviezdičku dole. Nemala som totiž pocit, že čítam rovnakú sériu. Navyše dej sa vracia až pred prvú časť a počas čítania som sa nevedela zbaviť pocit, či sa vydavateľ nepomýlil a či táto časť nemala byť prvou časťou. Proste je to rozprávanie Laury (o ktorej sme v predchádzajúcich častiach vedeli, že je mŕtva), je to zachytený jej život s bratom, skúsenosti s prvou láskou, až po nešťastnú nehodu na lodi, kedy už vieme, že sa zachránila a zas umrela (to sme sa dozvedeli v 3. časti pentalógie). Prvá časť príbehu zachytáva lásku k bratovi (dvojčaťu – Cary), školu, lásku, druhá časť knihy sa odohráva v psychiatrickej klinike.
  Priznám sa, mňa kniha hodne nudila, lebo som presne vedela čo sa stane. Nemala som vôbec dôvod čítať ďalej.

  Ilicek

  11.01.2013

  PROSÍM KDYBY NĚKDO MĚL NABÍDNĚTE SHÁNÍM DĚKUJI