Nikdy nelži Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nikdy nelži

David a Ivy žijí na předměstí a těší se na brzké narození potomka. Ale pak se – při výprodeji harampádí z jejich starého viktoriánského domu – náhodou objeví bývalá spolužačka ze střední školy Melinda Whiteová. David ji vezme na prohlídku domu a ona už odtud nikdy nevyjde… Do života a vztahu navenek ideálního manželského páru tak zničehonic a o to razantněji zasáhne nedůvěra, zrada a nebezpečí. Debutový thriller Hallie Ephronové – mrazivý, zákeřně strašidelný příběh s rychlým spádem – dokazuje, že když se tajemství a lži přetaví v posedlost, neexistuje žádná promlčecí lhůta pro pomstu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nikdy nelži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nikdy nelži (0.00 EUR)


Stažení Nikdy nelži zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Never Tell a Lie (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Aneleh

  předevčírem

  I mně připomíná kniha psychologické příběhy od Joy Fieldingové, které čtu nejraději. Stejně tak napínavé, čtivé a se strašidelnou záhadnou zápletkou. Jen je až příliš nepravděpodobné, že těhotná žena by zvládla šplhání po ocelovém laně ve výtahové šachtě? Ale jinak za mě rozhodně všech pět hvězdiček. Jen škoda, že nejsou přeloženy další knihy od této spisovatelky.

  i.stefany

  25.09.2017

  Dobrá, čtivá odpočinková detektivka. Není to žádný bestseller, ale četla se jedním dechem. Bavila mě.

  agatha2

  25.06.2017

  Rozhodně toto není žádný TOP thriller, ale i přesto se mi líbil. Těhotná žena ve vysokém stupni těhotenství musí místo klidu řešit tuto šílenou situaci. Nikdy ve snu by jí nenapadlo, že místo těšení se s manželem na příchod děťátka bude se bude jejich vztah ze dne na den otřásat v základech. Kniha měla spád, přečtena byla za jeden večer.

  Liduka

  30.04.2017

  Musím se přiznat, že jsem nejprve viděla film a pak četla knihu, takže mě tam nic nedokázalo překvapit. Nicméně obojí se mi moc líbilo, ale film o malinko víc.

  Acinore

  13.04.2017

  Nebylo to vůbec špatný, četla se sama 🙂

  Danago

  20.03.2017

  Knížka se četla velice dobře. Dobře vymyšlená zápletka, napínavá a velice čtivá.

  ritz

  05.05.2015

  Četlo se pěkně, zajímavý děj.

  Illaa

  11.02.2015

  Rozjezd trošku pomalejší, ale pak knihu již neodložíte. Autorka dokázala do poslední chvíle držet čtenáře v napětí. Musím se přiznat, že jsem byla v pátrání na špatné stopě, asi jsem v mysli zápletku až moc překombinovala. Rozuzlení i tak moc zajímavé.

  Daenerys

  12.01.2015

  Kniha byla čtivá, to bezesporu. Také napínavá. Jak už zde bylo napsáno, dá se přečíst za večer – děj "frčí" od první stránky, žádné velké okolky… Pro někoho to může být výhoda. Osobně mám ale pocit, že to knize trochu ubralo. Např. je zde lehce naznačena historie domu, kde se příběh převážně odehrává – podle mě velká škoda, že se této linii autorka nevěnovala více, mohlo to dát knize ještě další rozměr. A konec knihy mi přišel vyloženě uspěchaný! Přesto oceňuji 4 hvězdami – kniha je příjemné a napínavé (i když trochu předvídatelné) odreagování.

  Šárka5875

  19.05.2014

  Knížka se mi dobře četla. Jen si myslím, že ve skutečnosti by žena v 9. měsíci těhotenství rozhodně nedokázala to, co hlavní hrdinka příběhu. To si, myslím, bylo trochu přehnané. Ale jinak zajímavý příběh.

  lenocka2013

  12.04.2014

  Môže byť.

  modranka

  29.10.2013

  Kniha sa dala skutočne prečítať za jeden večer, má 294 strán a veľké písmená. Dej románu sa číta jedným dychom. Spočiatku sa rozbieha zvoľna, ale od polovice knihy sa už začína formovať celá detektívna zápletka. Román má všetky potrebné atribúty psychotrilleru. Tehotné ženy, krv, tkanivo z ľudského plodu a kuchynské nože, uf.. to chce riadnu dávku trpezlivosti čítať. Čím viac sa blíži záver a vyvrcholenie príbehu sťahuje sa vám žalúdok. Jedna moja poznámka na záver: Neviem, neviem, či by som ešte dokázala žiť v takom dome, či by som sa v ňom cítila bezpečne. Hádam som toho veľa neprezradila. 🙂

  vladka2104

  03.06.2013

  Přečteno za den. Skvělé, přišlo mi to jako od Joy Fieldingové.

  KKK

  02.04.2013

  Moc pěkné.Přečetla jsem ji za jeden den v práci o pauzách.Napínavá,jen kusy s porodními bolestmi asi moc neberou chlapy:)

  mariva

  18.03.2013

  Dobrá a napínavá knížka – i když si konec člověk dopředu domýšlí, nic to knížce neubírá na napětí. Jedna z těch knížek, od kterých se těžko odchází. Přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

  evasamankova

  02.03.2013

  Čtivé a napínavé. Jen vcelku předvídatelné. Konec mě nepřekvapil, celou dobu jsem si správně domýšlela.

  dencuska

  26.08.2012

  Čítala sa mi rýchlo, ľahko a pútavo. I napriek tomu, že sa mi zdalo už od začiatku jasné, o čo ide, nemám jej čo vytknúť 🙂

  Blondy29

  09.05.2012

  Bezvadná, čte se sama.

  Izu

  21.07.2011

  Průměr.Zápletka nebyla špatná,ale něco mi tam chybělo.

  Ivik774

  17.07.2011

  Knížka se mi četla skvěle. Je to parádně napsané a děj moc zajímavý. Doporučuji 🙂