Nic než přízraky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nic než přízraky

Soubor sedmi povídek berlínské spisovatelky vypráví životy žen a mužů na prahu třicítky, kterým v jejich životě zůstává jistá neurčitost a melancholie.
Autorka ve svých povídkách s velkou jemností postihuje životní pocit současných dvacátníků až třicátníků nacházejících se v jakémsi dějinném vakuu. Jsou to melancholici, pohybující se vně svých vlastních životů, které se odvíjejí snad jen díky letmým dotekům s životními příběhy jiných.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nic než přízraky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nic než přízraky (0.00 EUR)


Stažení Nic než přízraky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Nichts als Gespenster (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Větrné mlýny
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Bettka

  26.01.2015

  Český překlad není oproti německému originálu zas až tolik zdařilý, ale odhlédnu-li od toho, je naprosto úžasné, jak autorka dokázala postihnout určitou neschopnost dvou lidí si porozumět, ačkoli jsou to lidé, kteří spolu žijí a jsou si navzájem těmi nejbližšími bytostmi… Nemohu říct, která z povídek na mě zapůsobila nejvíc, ale možná nejdéle si budu pamatovat samotnou povídku Nichts als Gespenster, podle které se jmenuje celý soubor, neb končí jinak než všechny ostatní, a sice dává určitou naději.

  LuciLux

  02.01.2015

  Autorka píše tak lehce, melancholicky. Jednotliví hrdinové se objevují, mizí, přízraky je to správné slovo pro označení mnohých bizarních mezilidských vztahů dnešní doby. Jejich příběhy jsou zachyceny jakoby mimochodem, jako kolemjdoucí okolo, co nahlédne do okna a pod jemu se zjevivší scénou si jeho fantazie rychle načrtne osobitý příběh, který ve čtenáři navzdory nevděčné roli povídek zůstane, protože je popsán prostě mistrovsky.

  bolkovo

  15.03.2012

  Velice čtivé, melancholické, pravdivé, zábavné, nepředvídatelné, prostě parádní knížka.