Neviditelný zloděj Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Neviditelný zloděj

Čtvrtý díl série PAX pro mladé čtenáře.

Hlad, který se nedá utišit…

V Mariefredu se ztrácejí peníze, věci i zvířecí mazlíčci a hlavním podezřelým je Alrik. Kdo jiný by mohl mít krádeže na svědomí než jeden z bratrů, kteří se sem před nedávnem přistěhovali do pěstounské rodiny? Většina lidí má okamžitě jasno a ani je nenapadne, že by za mizením věcí mohlo být něco jiného. Třeba magie. Plány černé čarodějnice se tak pomalu mění ve skutečnost…

Série PAX je nakažlivá jako knihy o Harrym Potterovi, napínavá jako příběhy Percyho Jacksona a tak originální, jak jen nová klasika může být.

PAX je desetidílná městská fantasy série pro čtenáře od deseti let odehrávající se ve světě tajemných nadpřirozených bytostí z hlubin severské mytologie. Zároveň jde o dojemný příběh o tom, jak se naučit znovu důvěřovat lidem a vybojovat si své místo v životě.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Neviditelný zloděj zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Neviditelný zloděj (0.00 EUR)


Stažení Neviditelný zloděj zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Pax (4.)

  Originální název:

  Bjäran (2015)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Ailee

  18. února

  Série Pax je prostě skvělá. Ač je psaná pro děti, čemuž odpovídá i styl vyprávění, mě přesto výborně vyhovuje. Líbí se mi ta originalita. Grimové, mlíkosajové… A taky fakt, že jsem dosud neodhalila, kdo za tím vším zlem ve skutečnosti stojí. A to je u mě velké plus. Teď na konci je sice jedna podezřelá, ale něco mi říká, že tak snadné to nebude.

  ElisR1

  30.03.2016

  Opět výborný díl. Tentokrát se více zaměřuje na sociální stránku sourozenců, než na samotnou hororovou linku, ale přesto se ho vyplatí přečíst.