Nevhodný nápadník Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nevhodný nápadník

Rok 1763.

Damaris Myddletonová vyrůstala na venkovském sídle. Po otcově smrti se Damaris rozhodne vyměnit nudu venkova za okázalou nádheru šlechtických paláců. K dosažení tohoto cíle jí sice chybí manžel z nejvyšších kruhů, ale rázná Damaris v tom nevidí problém. Po otci zdědila závratný majetek a za peníze se dá pořídit cokoliv – proč tedy ne vysoce postavený manžel? Pevně odhodlaná Damaris přijíždí do Londýna, ale vzápětí zjišťuje, že jemné finesy společenské smetánky jsou pro její přímočarou povahu příliš tvrdý oříšek. Když ji navíc veřejně odmítne markýz z Ashartu, v němž spatřovala možného budoucího chotě, zahanbeně uprchne z večírku, čímž se mezi honorací definitivně znemožní.

Po útěku se o ni zajímá jen jediný člověk, o nějž by se ale vůbec neměla zajímat ona. Fitzroger je sice nesmírně přitažlivý, ale zato chudý dobrodruh, kterého navíc pronásleduje dávný milostný skandál. Damaris dobře ví, že Fitzroger jí do nejvyšších kruhů nepomůže, ale zároveň se v jeho přítomnosti cítí tak dobře… Dokáže upustit od velkolepých plánů a dát své srdce muži, který je pro ni vskutku nevhodným nápadníkem?
Kniha v českém jazyce!


Stažení Nevhodný nápadník zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nevhodný nápadník (0.00 EUR)


Stažení Nevhodný nápadník zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Mallorenovi (7.)

  Originální název:

  The Most Unsuitable Man (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  vcielka

  24.11.2017

  Trochu ma knizka nudila, ale nie viac ako knizka zo serie pred tym.

  helenkan

  26.07.2017

  Hezká pohodová romantika. Pěkný příběh.

  Marci_Vaj

  02.07.2017

  Sedmý příběh. Damaris nakonec nebyla tak špatná jak se na první pohled mohlo zdát. U Fritze mi chvilku trvalo představit si ho aspoň z poloviny tak přitažlivého jako bratry Mallorenovi, ale v druhé polovině už i on působil jako silný, důstojný mladý muž hodný svého "členství" v Rothgarově rodině. Příběh se četl velmi dobře 🙂

  havrmoni

  21.11.2015

  Damaris, co o ní říct. Chudá v ústraní,vychovávaná zlostnou matkou. Bohatství jí změnilo v takové sobecké dítě,mám peníze ,tak dostanu co chci. Nebyla špatná,ale přišlo mi,že se občas neohlížela na ty okolo. Kdyby jí Fitzroger nemiloval,dopadla by stejně trapně jako na konci předchozího dílu s Ashrem. Příběh pěkný a Mallorenovi miluju i když jsou už od 6 dílu jen vedlejší postavy.