Nevermore Baltimore Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nevermore Baltimore

Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Washingtonu převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela. Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místních nevěstinců zdědil také vstupenku do pekla…
To v tomto případě představuje podivná hra v totálně zdevastovaném měste Baltimore, kde kromě ztracených lidských existencí přežívá ještě něco, čemu místní říkají vyvřeliny a co je stejně nepochopitelné, jako vlastní příčina omezené destrukce této části města.
Jerry se neuváženě rozhodne dohrát tu šílenou hru rozehranou jeho sestrou a brzy mu dojde, že kromě jejího mobilu, jehož prostřednictvím jsou mu postupně sdělovány propozice, potřebuje ještě pistoli – nejlépe co největší ráže. Opatří si ji hned po druhém kole. Po tom třetím pak pochopí, že zde někdo šeredně podvádí. A to ještě netuší, jakým způsobem jsou do celé věci zapojeny záhadné postavy vyvřelin, o nichž oficiální místa zarytě mlčí – zato má o ně velký zájem místní novinářka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nevermore Baltimore zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nevermore Baltimore (0.00 EUR)


Stažení Nevermore Baltimore zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Brokilon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Balci007

  30. ledna

  Rozporuplné pocity. První dvě třetiny byly pomalejší, ale mě paradoxně seděly víc svojí ponurou atmosférou, závěr byl akční, ale tolik mě nebavilo rozuzlení (nebavilo je možná silné slovo). Celkově hodnotím tak, že mě kniha bavila a tím, že mi nesedl konec na 100% se nenechám rozhodit, spousta lidí to může vnímat naopak. Vrhám se na další kousek z dílny Heteša:)

  Svářeč

  02. ledna

  Pěkné, moc pěkné. Opět typický Hetešův mustr: Chlápek, který absolutně neví vo co go, je najednou vržen do soukolí něčeho, v čem jde o hodně velké prachy a co je všechno, jen ne legální. Místo trouby Bennyho z Démonů tady ale máme Jerryho z Paříže, který to se zbraněma umí víc, než je na první pohled zřejmé, místo AMRUBBISH je tu AMOIL s Navigátorem a Zorrem a místo Baltimore tady máme… zdevastované Baltimore po obřím zemětřesení. Prostě zas akční nářez plný hlášek a dialogů (i když zrovna tady mě docela zklamal poměrně nízký počet těch opravdu peprných, které byly v Démonech na každé druhé stránce). Klasický Heteša, který vlastně nějak nevybočuje z akčního průměru, ale je tak skvělý, promakaný a bombastický, že nemůžete jinak, než ohodnotit vysoce nadprůměrně. Jen mi trochu přišlo, že to tak trochu pomalu graduje a až do konce se jede ve stejných vyjetých kolejích, narozdíl od Démonů, kde byly zvraty každou chvíli. I tak ale hodnotím čtyřmi hvězdami, i proto, že Jerry mi byl o něco sympatičtější než Benny.

  michal3736

  12.08.2016

  Svižné, rychlé…přesně jak jsem čekal a nebyl zklamaný

  misbyxo

  13.07.2015

  No, ani nevím co si o tom myslet protože takové knížky nečtu. Nebylo to špatné ale ani žádný trhák. Styl psaní nebyl hrozný ale celý děj se mi zdál až zbytečně protáhlý co způsobily pasáže které tam ani nemusely být a byly zbytečné. Jinak autor má neuvěřitelnou představvost a někdy jsem jen koukala jak ho to mohlo napadnout(třeba úkoly v té hře) Myslím že kdyby si ten co dělal obálku dal trošku víc prácr a vypadala by jinak (ano,na obálce záleží) tak pro tu knížku by byl i větší zájem. Myslím že 3* je tak akorád:) Pro ty co mají rádi fantasy je to dobrá volba.

  vladceTyran

  28.12.2013

  trochu zklamání, průměrné brakové dílo

  Nadík333

  04.06.2013

  Tak tento spisovatel mě opravdu začíná bavit. Kniha úžasná…

  Aliii

  28.05.2013

  Napětí, akce, drsný humor, prostě pohodová četba na odpoutání se od běžné šedé reality 🙂

  Sirius

  02.01.2011

  Hodně dobrá knížka a to i přes fakt, že se tu Heteša zpronevěřil svému oblíbenému cyberpunku. Je tu opět všechno, co máme na knížkách tohoto autora tak rádi: detektivní zápletka, nezdolný hrdina, akce a hlavně kupa dobrých hlášek. Pokud máte Hetešovy knihy rádi, rozhodně po tom sáhněte. Určitě nebudete zklamání. ps: ta obálka Marka Okóna je prostě perfektní.