Nesmírný Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nesmírný

Šéfa oddělení Q Carla Mørcka vyruší z obvyklého ranního šlofíku v práci telefon. Neznámý kolega, policista z ostrova Bornholm, ho požádá o pomoc, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následky a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla.
Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádně tragickému případu dopravní nehody, při níž byla mladá dívka vymrštěna vysoko do větví stromu. Střízlivě uvažující Carl tentokrát čelí velice záhadnému případu a jeho protivník, zkušený manipulátor se železnou vůlí, chrání sám sebe i své blízké všemi dostupnými prostředky a nedopustí, aby se mu kdokoliv postavil do cesty.
V průběhu vyšetřování se Rose, Asad, Carl i nováček Gordon seznamují s prostředím alternativního přístupu k životu a osobitým způsobem se s ním vyrovnávají, zároveň však odhalují staré tajemství, které hrozí položit čtyřlístek z oddělení Q na lopatky.
—–
Kdyby byl Nesmírný koktejlem, byl by to „Velký Jussi“. Silný koktejl ve vysoké sklenici s černým deštníčkem a plátkem citronu, profesionálně namíchaný ze strašlivých okolností a tajemných motivů. – Politiken
Jussi Adler-Olsen opět potvrdil, že dokáže sestavit příběh ze součástek, které z něj dělají dobrý detektivní román. Zvolil správné tempo, pracuje s napětím, používá extrémně vypjaté scény, břitké repliky, stvořil zvláštní postavy a čtenářům důvěrně známého, ač napůl neschopného hlavního hrdinu, který oplývá bodrým humorem a vykazuje i přiměřenou dávku sociálního cítění, jež zahřeje u srdce, aniž působí násilně nebo polemicky. – Merete Reinholdtová, BerlingskeKniha v českém jazyce!


Stažení Nesmírný zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nesmírný (0.00 EUR)


Stažení Nesmírný zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Carl Morck (6.)

  Originální název:

  Den Granselose (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (156)

  Přidat komentář

  koki.veru

  včera

  Opět velice vydařená knížka z této super série. Velmi jsem si oblíbila jak Carla, tak Asada i Rose. Pěkná zápletka a překvapivý konec 🙂

  Juzzy

  03. března

  Tenhle příběh měl větší potenciál, než nakonec nabídl. Závěr byl v kvapíkovém tempu, Pirjo si "zasloužila" velkolepější konec, zbytek pak překombinovaný. Jako plus beru posun ve vývoji vyšetřování událostí na Amageru. Carl s Asadem už ovšem zažili lepší časy a věřím, že se jich opět co nevidět dočkáme. 😉

  Milly22

  02. března

  Božská kniha, dostala jsem od švagrové k Vánocům třetí díl, který jsem měla přečtený za dva dny. Potom jsem sháněla předchozí a přitom jsem se zamilovala do autora a s nedočkavostí čekám na každou novou knihu.

  malazluta

  02. března

  Příběhy z oddělení Q jsou všechny skvělé, tento díl není výjimkou. Ale jsou díly této série, které prostě budu mít vždycky raději.

  Jaruš7

  19. února

  Jsem spokojená ve Hře s mistrem pera – "Dobrovolně můžeš časem získat". A já dostala, něco za čím bych tak horlivě v učených knihách neprahla, ale zde jako na zlatém podnose se mi dostalo v poutavé formě další z možných výkladů astroteologie – (Ukřižované slunce), opět pro mě bonus od autora.
  Autor si konstrukci příběhu vyloženě užíval, proč ne, když už nás má na háčku, po pěti dílech, je to hra o tom, zda překvapí a s jakou intenzitou. Je mu ke cti, že je to další ze skutečných variant životních osudů umě provázaných okouzlením, láskou, závistí, žárlivostí, pomstou, zločiny, i touhou po jiné svobodě, jiném životě.
  Asi jako čistá oáza v dnešní době by byl alternativní přístup k životu jako "Nesmírný" sen.

  000nugatovej

  18. února

  Adler Olsen má svůj vyzkoušený způsob. Vypráví paralelně dva příběhy – jeden z minulosti, který vyšetřuje oddělení Q, druhý probíhající v současnosti. A ty příběhy se k sobě postupně blíží (pohříchu někdy mnohomluvně), aby na konci vyústily v napínavé propojení. I v tomto románu takto postupuje: se všemi klady, ale i nedostatky. Budu ho číst dál, ač nebudu očekávat "zázraky".

  katerina9582

  15. února

  Miluju oddělení Q .. Mně se to líbilo

  trudoš

  27. ledna

  Opět neřestně natahované, přičemž vedlejší linie se sociopatkou je vlastně navíc, protože pro vývoj zápletky není v důsledku moc podstatná. Díky tomu román trochu připomíná Složku 64, kdy sledujeme události, na které vyšetřovatelé nemají vliv a z kontextu je jasné, kam směřují i jak skončí, takže vyprávění jen připravují o nějaký ten moment překvapení. Samotné detektivní pátrání působí drobátko laxně, i když je fakt, že při vyšetřování dvacet let staré vraždy se nikam moc pospíchat nedá. Ovšem v rámci toho, kam postavy musí dojít a jak nekomplikovanou cestu před sebou mají, je až s podivem, že s tím Jussi Adler-Olsen dokázal zaplnit tolik prostoru.
  Ale pořád fajn čtení. Když člověk jednou do téhle série nastoupí, užívá si spíš jednotlivé členy týmu a jejich sociální strasti, ve který se čím dál víc tlačí na pilu, než kriminální podkres. Za zmínku pak stojí fakt, že každý román autor vystavuje jinak, takže minimálně vzor koncepce se neopakuje, přestože slov je často víc, než třeba.

  TheGoldenHill

  26. ledna

  Po přečtených předchozích dílech se mi Nesmírný tolik nelíbil. Nebylo to špatné, ale nějak to nemělo šťávu. Vzkaz v láhvi a Žena v kleci jsou ze série nejlepší.

  Danago

  17. ledna

  Po zklamání z předchozího dílu Marco, opět skvělá kniha.
  Tentokrát se jedná o vyšetřování 17 let staré vraždy dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu. Vyšetřování je opět zajímavé a místy i vtipné a vede postupně k překvapivému závěru. Kniha se velmi dobře čte, má zajímavý námět, tentokrát se vše točí kolem sekty a jejího vůdce Atua. Opět je to staré dobré oddělení Q.

  Lavin

  16. ledna

  Tento díl byl roztahaný, prokousávala jsem se dlouho. Až závěr měl trochu spád. Z celé série zatím nejslabší.

  Alex.rrr

  05. ledna

  Tak tento díl se mi moc líbil. Rozhodně jsem zvědavá, jak to celé bude pokračovat. Zajímavý námět. Knihou provázelo napětí a stránky u tohoto dílu utíkaly samy.

  kajito

  30.12.2017

  Jako vždy, autora doporučuji, nezklame.

  mirka71

  28.12.2017

  Opět jsem byla s knihou velmi spokojená. Začátek možná malinko zmatený, ale po pár desítkách stran jsem si udělala jasno a pak to svištělo. Asad příběh svými věčnými velbloudími příslovími okoření, a já jsem spokojená. Napětí nechybí a i se zasměju. Zápletka zajímavá, nemám, co bych Adler-Olsenovi vytkla. Budu čekat na další.

  marmar123

  20.12.2017

  nejslabší co jsem od Jussiho četl. Roztahané, divný děj i závěr. Oddělení Q mám rád, ale toto se nepovedlo.

  kokosek

  18.12.2017

  Klasické oddělí Q, nezklame a potěší. Jen asi tohle prostředí není moc pro mě.

  Adelajda_4

  08.12.2017

  Tak já nevím, kniha má skvělé hodnocení, ale mně se to prostě nelíbilo. Příběh byl nezajímavý, poměrně nudný, zvraty žádné. U autora jsem zvyklá, že jeho konec jsou dechberoucí, tak jsem si pořád říkala, kdy už to konečně přijde, ale tady opravdu nic.

  Zoy

  02.12.2017

  Nemůžu napsat nic jiného – jako vždy autor nezklamal. Velmi dobře se kniha četla.

  Peršanka

  18.11.2017

  Na pět to nebylo kvůli roztříštěnému začátku, asi do strany 120 jsem četla násilím. Pak už paráda. Včetně pasáže o Slunci.

  Jaja1981

  13.11.2017

  Bez debat, vyborne!

  Skripi

  13.11.2017

  Priveľmi prekombinované…

  zpevSusannah

  13.11.2017

  Po hodně dlouhé době jsem se opět vrátila k sérii Oddělení Q a musím uznat, že to byl příjemný comeback :-).
  Asad mě opět neskutečně bavil a těšila jsem se na každou jeho hlášku či rčení.
  Co se týká samotné zápletky, tak musím, bohužel říct, že to Olsen umí lépe… Ale i tak jsem se dobře bavila, bylo to čtivé a závěr mě překvapivě chytil za pačesy. A tak by to mělo být 🙂 Čtyři krásné hvězdičky!

  sf1

  08.11.2017

  Překombinované, utahané, nevěrohodné. A jak se oběť dostala tak vysoko na strom? Sorryjako, Jussi, nejdřív bych musel zapomenout základy fyziky, abych Ti tohle uvěřil.

  ajasin

  06.11.2017

  Dobré jako vždy. Sice mi to přišlo zpočátku takové utahané, zdlouhavé, ale pak se to rozjelo. Na druhé straně tento díl oplýval asi nejvíc vtipnými hláškami.
  Ale hlavním kladem celé série je, že každý díl je něčím jiný, jedinečný, osobitý. Je vidět, že si autor dá hodně záležet, aby nepsal jednotlivé díly jak přes kopírák.

  edith79

  02.11.2017

  S Adler Olsenem mám tak trochu problém. Nějak se memůžu přimět se ke knize vracet. V podstatě se musím trochu nutit do čtení, abych na konci mohla říci, že to ve finále nebylo vůbec špatné.

  ddkk

  18.10.2017

  Adlerovi-Olsenovi věřím…zatím oprávněně. Za pět.

  Booky84

  12.10.2017

  Po předchozím dílu jsem si spravila chuť a tahle kniha mne velice rychle vtáhla do děje a opět jsem se nemohla odtrhnout. Doufám, že další díl, bude ještě lepší.

  Johhanka79

  11.10.2017

  Ano. Čtivé, svižné, ale zase trošku nedotažené. Nemohu se zbavit dojmu, co nám z Asada zbude, pokud bude autor pokračovat tímto tempem.. Takže za čtyři hvězdičky:-)

  Lotka

  06.10.2017

  Výborná a z celé série i nejzábavnější! Kam tohle povede?!

  midloch

  26.09.2017

  Po menším zaváhání v Marcovi se jedná opět o bezchybnou knihu. Vyšetřování 17 let staré vraždy se točí kolem kultu dánské verze Óm nadsamce guru Járy a vede postupně k překvapivému závěru. Kniha se velmi dobře čte a nemá skoro žádná tupá místa, která by nudila. Prostě klasický Olsen.