Nepřítel v mém pokoji Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nepřítel v mém pokoji

Kniha je psána jako soubor příběhů, v nichž v hlavní roli vystupují klient a terapeut, zároveň je ale učebnicí psychoterapie, protože případy jsou vybírány podle různých chorob a psychických narušení a jejich vždy odlišného způsobu terapie (ztráta smyslu života u bohatého člověka, posttraumatický stres, erotický přenos mezi klientem a terapeutem, kognitivní terapie chování, hraniční poruchy osobnosti, výklad snů, sebevražda, deprese, anorexie, strach, paranoia a schizofrenie). Autor výstižně líčí vývin terapie u jednotlivých případů i s tím, jaký průběh měl někdy velmi složitý vývoj vztahu k jeho pacientům (striptérka, terapie palestinského studenta u židovského doktora, terapie chirurga, který měl po válce v Libanonu posttraumatické výpadky paměti aj.). Součástí příběhů jsou také úvahy autora o příslušných medikacích, o způsobu léčby, terapie, psychoanalýzy apod., které odborníkům umožní používat knihu jako případovou učebnici. V tomto smyslu je ke každé povídce také připojen seznam doporučené a doplňující literatury.

Kniha je psána pro milovníky psychologizující prózy s přesahem do odborného žánru. Kniha bude užitečná i pro odborníky z oboru psychologie a psychoterapie jako doplňková četba k odborné literatuře.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Nepřítel v mém pokoji zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nepřítel v mém pokoji (0.00 EUR)


Stažení Nepřítel v mém pokoji zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Feind in meinem Zimmer und andere Geschichten aus der Psychotherapie

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Aduska81

  26.12.2016

  Doporučuji a protože je skvěle napsaná a na trhu snad jediná svého druhu přidávám do mých "Doporučených".

  DK197

  28.06.2014

  Anotace sama řekne dost. Dodám tedy jen, že každá jednotlivá část, ba dokonce každá kapitola, mi něco dala. Působila na mě jak odborně, tak emočně. Navíc většině výkladu, dle mého názoru pozozumí i lajk. Vřele ji doporučuji všem.