Nepohledný princ Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nepohledný princ

Karolína má plné právo cítit se podvedená. Když se jí s vynaložením značného úsilí podařilo zachránit prince zakletého v žábu, zjistila, že není ani pohledný, natož krásný. A bohatství také neoplývá. Tak to být nemělo a někdo za to zaplatí – například Emílie, jediná dcera a dědička čarodějnice, která to všechno spískala a pak si klidně umřela. A jako by situace nebyla už tak dost složitá, ještě ji zkomplikuje Rapunzela (to je ta s nemožně nádhernými vlasy), kterou princ zachrání z čarodějnické věže a Rumplestilskin, skřet slibující počestným pannám, že je naučí spřádat zlato a přitom jim dělá nemravné návrhy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nepohledný princ zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nepohledný princ (0.00 EUR)


Stažení Nepohledný princ zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Unhandsome Prince (1999)

  Žánr:
  Humor, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  nani_nka

  05.10.2017

  Prednosťou tejto knihy je, že sa naozaj veľmi ľahko číta. Ide tu o spojenie viacerých rozprávkových príbehov ako je žabí princ, rapunzel alebo zlatý kolovrátok, ktoré sú vtipne poprekrúcané a vzájomne sa zaujímavo dopĺňajú. A hoci sa Karolíne princ Hall, ktorého bozkom premenila zo žaby, nepáčil, tak ja som si ho veľmi obľúbila. Jediné čo by som vytkla je, že som sa miestami strácala v dialógoch a nevedela som kto čo hovorí. Ale možno to bolo len mojou nepozornosťou 🙂

  Sidonie

  28.07.2017

  Tak tohle bylo bohužel o něco slabší než Osud horší než draci.
  Pravda, četlo se to samo a docela se mi líbilo, jak se to na konci celé propojilo, ale bylo to trochu málo. Přišlo mi to trochu nedoladěné.

  Celé to bylo vlastně založené na romantice stejně jako OHND. Jenže to tu mezi postavami tolik nefungovalo, nebylo to tak chytré a vtipné, a pointa mi taky nepřišla úplně nejlepší. Například to s tím kouzelným mečem mi přišlo nějaké nedomyšlené.

  Prvotní nápad "Co dělat, když políbíte žabáka, on se promění v prince, jenže vám se nelíbí," se mi moc líbil, ale to k dokonalosti nestačí.
  Myslím, že to mohlo být lepší. Samotnou mě často při čtení napadalo, jak by to mohlo být, co by se mohlo stát, jak by se to ještě mohlo zamotat. A ono nic.

  Akce se objevila na posledních pár stránkách a nebýt chvilkového strachu o Hala, tak to prostě jen tak vyšumělo.

  Ve Zlém princi jsou asi jen dvě kraťoučké "romantické" scény, ale fungují lépe než celá tahle kniha.

  Humor byl vystavěn především na holkách a jejich problémech (neustálé nudění hovory o vlasech, zkoušení si šatů tak dlouho, dokud nějaké nesednou… móda, kluci, šminky atd.). Jako občas to mohlo pobavit, asi hlavně kluky, ale přišlo mi to trochu ploché.
  Nechci ale říct, že bych se u toho nikdy neusmála, to ne. Někdy šly ty narážky kolem mě a já si jen říkala "hmm, hele, vtip", ale zdaleka ne vždycky.

  Mám-li být fér, je to na 3 a kousíček *.

  DalJa

  24.05.2017

  Vtipně napsaný středoškolský příběh namaskovaný za směs pohádek. Pobaví, neurazí, dobře se čte. Jen ve mně zůstal pocit, že autor rozehrál zajímavou zápletku se silnými postavami a pak to zbytečně vyplýtval na celkem plochou teenage romanci. Škoda nevyužitých možností.

  Isew

  29.11.2016

  Dostala jsem se k této knize náhodou a vůbec nelituji. Je vtipná! Nečekala jsem od ní vůbec nic. O autorovi jsem slyšela poprvé a hned taková smršť vtipu. Několikrát jsem se smála tak nahlas, že se lidé v okolí pohoršeně otáčeli. A bylo mi to úplně jedno.

  Zednář

  16.09.2016

  Mooreovy věci miluji, jsou vtipné a zároveň nosí myšlenku, ovšem toto se moc nepovedlo. Postavy jsou i přes svou archetypičnost nudné a děj se ne a ne rozjet.

  tatjana1737

  01.12.2015

  Tuhle knížku jsem si koupila společně se "Zlým princem Charliem" poté, co jsem přečetla "Zabij a zachraň". "Nepohledného prince" jsem si nechala na později a četla ho až po "Charliem". Což byla chyba, protože "Charlie" je o něco lepší. Přesto opět vtipné a inteligentní čtení. Nyní se Moore inspiroval princem zakletým do Žabáka, postavou Rumpelstiltskina (dozvíme se něco o antisemitismu) a princeznou Rapunzel (použití jejích vlasů a okolnosti, jak tyto vlasy použít, bylo dalším překvapivým a vtipným aspektem knihy).

  moira2912

  12.06.2015

  Oh my, ta kniha! Už dlouho jsem nečetla tak vtipný a nápaditý příběh. Iracionální a skvělý. Připomíná mi svou absurditou Pratchetta. Až na technické odbočky, kdy se dopodrobna probírala magie. Tuhle část(i) jsem milovala. A postavy! Různorodé, živé, propracované. Šílený a zamotaný děj. Skvělá knížka. :))

  Peti

  13.12.2013

  Zábavné fantasy, hlavní hrdina princ Nepohledný je osvobozen za zakletí (byl žábou) Karolínou, slečnou, která ho ale nechce, protože není tak pěkný, jak by její vysněný princ měl být. Do toho se zaplete princezna ve věži s dlouhými vlasy a čarodějnická dcerka.. Pěkné čtení, doporučuji.

  Kiana

  04.12.2013

  Iná, zábavná rozprávka.

  akzena

  13.06.2012

  Podceňované!
  O knížce jsem se rozepsala tady: http://veformicce.blogspot.cz/2012/06/john-moore-nepohledny-princ-sometimes.html

  tsal

  24.12.2011

  Další fantasy oddechovka od Moora, kde to pro změnu odnesla klasická pohádka o princi žabákovi. Čte se to rychle, snadno, pobaví to. Víc od tohoto autora nečekám.