Neobyčejný čtenář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Neobyčejný čtenář

Novela Neobyčejný čtenář (The Uncommon Reader) oceňovaného britského dramatika Alana Bennetta (za svou hru The History Boys v roce 2006 obdržel šest divadelních cen Tony Awards) začíná popisem neobvyklé situace, kdy královna, když náhodou zabloudila do pojízdné knihovny, zaparkované poblíž Buckinghamského paláce, pocítí náhlé nutkání vypůjčit si knihu. Nemá však samozřejmě nejmenší tušení, že toto jako mávnutí motýlích křídel nevinné rozhodnutí přinese nedozírné následky. Jak si totiž s pomocí Normana, mladíka pracujícího v královské kuchyni, z knihovny začne půjčovat vše, klasiky počínaje a Jeanem Genetem konče, brzy pod vlivem četby začne měnit své názory, pochybovat o zavedeném světovém řádu a své roli jakožto královny. Jelikož její prapodivná vášeň nezůstane ušetřena pozornosti pracovníků paláce či jejího chotě, brzy povede k jistým velmi humorným událostem, které navždy ovlivní celou zemi.Kniha v českém jazyce!


Stažení Neobyčejný čtenář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Neobyčejný čtenář (0.00 EUR)


Stažení Neobyčejný čtenář zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Uncommon Reader (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely
  Vydáno: , Dybbuk
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  kaja3190

  18. února

  Přečetla jsem ji za pár hodin a bavila mě. Aspon to nebylo psané takovým tím obvyklým stylem.

  MichelleS

  28. ledna

  Hořkosladce úsměvný příběh, co by se stalo, kdyby britská královna propadla čtenářské vášni. Místy jsem se velmi bavila, místy trochu nudila, často zjišťovala, co všechno jsem ještě nečetla. Vynikající pointa!

  Mayaku

  04. ledna

  Příjemná jednohubka na deštivý večer. Britskost z této útlé knížečky čiší, ale spíše disponuje milou nadsázkou, než pořádným suchým britským humorem. Smíchy jsem se u ní rozhodně nelámala.

  puml

  23.12.2017

  Jednohubka do kapsy, na jeden večer nebo jen tak do vlaku, do autobusu a poslat ji dál. Anglický humor is not my cup of tea.

  Dixinka

  17.09.2017

  Vtipné. Líbil se mi popis toho, jak se čtenář mění a zahryzává se do četby. Připomíná mi to sebe a mnohé další známé, kteří našli cestu ke knihám a četbě.

  Elvien

  12.07.2016

  Tahle kniha je prostě skrz naskrz britská. Víc není třeba dodávat 🙂

  magnolia

  02.06.2014

  Škoda, čekala jsem od knížky více. Ale protože je to o čtení a čtenářích a z Anglie, tak 3.

  Poutnice

  08.10.2013

  dala bych jen tři hvězdičky, protože přestože příběh je tak nějak v pohodě, styl vyprávění třetí nezúčastněnou osobou, která to chce mít hned z krku, je pro mě kapku nezajímavý. Málo přítomnosti, málo prožitýho, všechno jen odvyprávěný. Jako hra v dovadle by to bylo hezký…a ta hvězdička navíc? No za závěr, přece 🙂