Neobyčejné dědictví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Neobyčejné dědictví

Za zdmi nemocnice zuří bouře. Jimmy Tock se dere na svět ve chvíli, kdy jej opouští jeho dědeček Josef. Rudy Tock, nastávající otec a zarmoucený syn, přechází mezi čekárnou na porodnici a lůžkem umírajícího. Je to podivná noční hlídka, o to podivnější, že v největším náporu běsnících živlů Josef Tock promluví souvisle poprvé a naposled od záchvatu mrtvice. Podle jeho slov čeká vnuka v životě pět temných dnů – pět konkrétních dat, na něž by se měl Jimmy připravit. Rudy zprvu považuje věštbu umírajícího za nesouvislé blábolení. Jenže později zjistí, že otec předpověděl na minutu přesně i čas vnukova příchodu na svět stejně jako délku a váhu a fakt, že se chlapec narodí s vrozenou vadou. Dědečkovo proroctví dostává náhle smysl, z něhož běhá mráz po zádech. Další z řady úspěšných Koontzových románů nás tentokrát ponechává více na reálné zemi než ve světě za hranicemi chápání běžného smrtelníka. To ovšem neznamená, že z vyprávění mizí napětí, toho má tenhle americký spisovatel z Kalifornie pro své čtenáře vždycky dost. Ani záhad a intrik neubylo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Neobyčejné dědictví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Neobyčejné dědictví (0.00 EUR)


Stažení Neobyčejné dědictví zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Life Expectancy (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Beebee

  15. března

  Ten chlap nebyl na tripu, když to psal, užíval si, jak může být život neuvěřitelný, když se domyslí do absurdních, ale reálných konců…Hustá kniha, klauni jsou vždy zdrojem obrovské úzkosti u mnoha dětí. Kdoví proč…
  Úžasné zvraty, hladivé i děsivé rodinné vztahy. A pár zásadních sekvencí – najděte si je sami: ke konci perfektní popis vnitřní prázdnoty a pocitu osamělosti ve vesmíru u patologické osobnosti Pulchinella, vraha, který pochybuje o své existenci v prázdnotě vesmíru a jeho zoufalé snahy o to, aby nějak fyzicky v hmotě existoval. A jedna o vnitřním egocentrickém světě rodičů Lorrie, kteří, ač dělali, co uměli, nedokázali otevřít dveře svému dítěti dovnitř a zůstali stejné izolováni uvnitř, jako malá Lorrie venku. Hezky. Hezky napsané.

  bezprezdivky

  23.11.2017

  Dean Koontz byl asi na tripu, jinak si tuhle knihu plnou nesmyslných obratů neumím vysvětlit. Jedna hvězda za vtipné dialogy.

  Renča2211

  10.11.2017

  Další výborná kniha Deana Koontze. Stejně jako u mistra hororu a strachu Stephena Kinga, i zde je klaun pěkný darebák. Napětí se zde střídá s naprosto překvapujícím dějem a myslím, že chvilkami nechybí i prvky ironie.

  Radous79

  30.06.2017

  Poslední kapitolu bych tedy klidně vypustil, ale jinak je to pěkné počtení, od kterého jsem se jen těžko odtrhával. Přečteno ve volných chvílích za 4 dny – to v mém případě mluví za vše.

  Kerberos

  17.06.2017

  Můj první Koontz a asi nebude poslední.

  IWINDA

  08.07.2016

  Přečetla jsem knihu jedním dechem za dva dny, skvělý námět, skvěle napsáno. Pro tyto knihy miluji tohoto spisovatele.Děkuji.

  davidurban1973

  22.06.2016

  Zajímavý a neuvěřitelný, ale hezky zpracovaný příběh. Slušná práce s dialogy hrdinů. Něco naprosto jiného než bych od Koontze čekal.

  DickBach

  20.04.2016

  Začátek je strhující, myšlenka zajímavá a námět napínavý, ale… Trošku moc okaté náhody a neskutečné scény, kterými hrdina propluje bez ztráty kytičky… ? Něco jako když vlk sežral karkulku, která posléze vyskočí z břicha v nažehlených šatečkách a naškrobeném věrtošku…. Za vtipné dialogy velké dík.

  mailo-s

  28.02.2016

  Napínaví,akcí nabytý příběh s velmi vtipnými dialogy a nečekanými zvraty.
  U této knihy sem se opravdu bavil.
  Od Koontze jsem četl lepší věci , ale i tak nelituji času stráveného z touto knihou.
  DOPORUČUJI

  Fuksinka

  03.05.2015

  Komedie podle Koontze. Thriller plný naprosto brilantních dialogů, dokonale svérázných postaviček a absurdnich situací. Přes to, že hlavním prvkem je vtip a parodie, nepostrádá napětí a překvapení.

  eraserhead

  13.06.2014

  Sakra, tak bizarně překombinovanou knihu jsem snad ještě nečetl. Tedy ne, že by to bylo nějak bizarní, ale celý ten příběh je tak hrozně samoúčelný, smrdí papírem, samospádně vrší jednu scénu za druhou, že to až hezké není. Všechny ty bizarní, podivné a jen stěží uvěřitelné scény a situace, kterými vás zahltí ten nejtuctovější tisícidílný TV seriál jsou tady nahuštěny na bezmála 400 stran. I ta nejbizarnější nejujetější nejztřeštěnější japonská úchylnost má hlavní předpoklad – dokáže člověka přesvědčit, že se to prostě může stát. Tady ne, tohle prostě není vůbec uvěřitelné, každou druhou/třetí stránku jsem si nahlas říkal, že to přeci Koontz nemůže myslet vážně. Nechápu, že to někdo mohl vydat a ještě přeložit. nejen, že je to špatně napsané, ale ještě k tomu špatně přeložené (při zmínce o Leatherfaceovi střílejícím ze své typické zbraně jsem prskal znechucením). Dokážu si představit, že Koontz vymyslel první část a zdálo se mu to jako hrozně dobrý nápad. A pak prostě rychle a bez nějakého většího přemýšlení rychle napsal zbytek aby za A) napsal román a za B) dostál té první části. Že to prostě je hrozně okaté, neuvěřitelné, násilím konstruované a jako celek to moc nedává smysl a logiku – respektive jede to zcela mimo toho, co si pod pojmem smysl a logika představujete – mu bylo docela jedno. A ty kýčovité twisty… Brrrr. Nejsem tedy žádný Koontzoznalec, tohle je teprve jeho čtvrtá kniza, co jsem četl. Ale ty tři předchozí se mi docela líbily (jednu z nich dokonce řadím mezi deset žánrových špiče), celou dobu čtení tohohole se mi ale nechtělo věřit, že tohle napsal on. Tomu se říká jó vyhoření…

  Irika

  28.12.2013

  Skvěle vymyšlené, napínavé, i druhá kniha tohoto autora mě velmi chytla. Vše je propojené, vše se vším souvisí. Po přečtení této knihy nebudete mít rádi klauny. Já je nikdy neměla ráda, takže žádná změna 🙂

  michalka S.

  24.09.2013

  Opět skvělá kniha vřele doporučuji!!!

  jiri77

  03.02.2013

  Jedna z nejlepších co Dean Koontz napsal.Super kniha,

  Mikisan

  17.11.2012

  Miluju jeho příběhy!!!

  Dr.Killer

  30.10.2012

  Tak tohle byla jedna z nejlepších a nejzábavnějších knih od Deana Koontze!!! Naprosto perfektní chytlavý děj!!! Nedokázal jsem se odtrhnout od knihy!!!

  RADOST

  01.10.2012

  Detektivka, která je vlastně oslavou rodinné lásky a soudržnosti, smyslu pro humor a optimismu. Skvěle jsem se pobavila a určitě sáhnu po dalších dílech tohoto autora.

  mrliš

  13.09.2012

  Úžasná kniha. Přečetl jsem jedním dechem.

  kamila

  13.04.2011

  opravdu výborná knížka..napsaná takovým stylem, že se od ní nedokážete odtrhnout..