Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách

Přiznejte si, že jste jen „ovcí“ a „dojnou krávou“. Ano, přesně takto nelichotivě o Vás nenažraní obchodníci hovoří. V tom lepším případě jste jen neoblíbeným „vrtačem kolene“. To vše je špatně a je nejvyšší čas na změnu. Vydejte se ještě dnes na zlatou střední cestu, staňte se „nenechdojistou“ a nebuďte obchodníkům k smíchu.
Dušan Šídlo, známý autor knih o finanční gramotnosti (je autorem knih „Jak nás podvádějí“ a „Život jako riziko“), který je znechucen podvodnými praktikami všeho druhu, Vám v této knize prozradí tajemství, jak ušetřit téměř na všem a nenechat se „dojit“. Zkrátka, jak mít více peněz, a to bez velkého uskrovňování.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách (0.00 EUR)


Stažení Nenech se dojit aneb Jak vydělávat nejen na slevách zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Ekonomie a obchod
  Vydáno: , Šídlo Dušan
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Heřmis

  21.07.2015

  Knihám p. Šídla dávám plný počet. Je to průkopník, který se snaží naučit občany ČR finanční gramotnosti a vštípit jim do hlavy, že i o peníze je potřeba se starat, stejně jako se staráme třeba o auto, domácnost, nemovitosti apod. Tato třetí kniha trilogie je určitě nejpřístupnější široké veřejnosti. Pokud se chcete stát "nenechdojistou", tak začněte s touto knihou.

  acul.p

  07.07.2015

  Moc dobrá kniha, nejen teoretické rady, ale i praktické představené na konkrétních případech, produktech a službách v ČR. Doporučuji všem k přečtení 🙂