Neklidné moře Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Neklidné moře

Zatímco se Anglie zdánlivě zklidnila pod vládou Jiřího III., vír událostí se přesouvá přes neklidné moře a postihuje Američany, kteří se dožadují nezávislosti na britské vládě, a také ve Francii rychle stoupá příliv revolučního elánu.
Krásná Jemima Morlandová a její milovaný Allen pracují neúnavně na tom, aby vrátili Morlandu jeho někdejší slávu, a ačkoliv jim jejich sedm dětí někdy způsobují starosti, trvalým zdrojem radosti a chuti do života jim je vzájemná láska.
Charles, morlandský dobrodruh, emigruje do Marylandu kvůli krásně dědičce Eugenii, a ocitne se v samém srdci povstání Američanů proti mateřské zemi.
Mezitím se Henri, zatím poslední morlandovsko-stuartovský levoboček, neúnavně oddává radovánkám, přičemž si získá dobré jméno jako talentovaný návrhář. Ačkoliv je bez haléře, najde si své místečko v módních pařížských salonech, kde se setkávají krásné ženy a horkokrevní radikálové., aby debatovali o nové filozofii svobody.
A revoluce se krade blíž a blíž.Kniha v českém jazyce!


Stažení Neklidné moře zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Neklidné moře (0.00 EUR)


Stažení Neklidné moře zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dynastie Morlandů (9.)

  Originální název:

  The Morland Dynasty 9: The Flood-Tide (1986)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Knižní klub, Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Janadvorackova

  23. ledna

  Tentokrát to asi moc neokecám, anotace má pravdu. Díl je hodně pestrý. Děj čtenáře zavede do Ameriky, kam před 150 lety odešla jedna větev rodiny a teďka to je s nimi docela nahnuté. Na moře, kam směřovaly celé generace dobrodruhů, z nichž ne všichni se vrátili. No a na panství, kde to vypadá dost pohodově, až na nějaké ty hříšky nezvedených synů a sem tam smrt. Je vidět pokrok, kterého lidé dosahovali a vliv nových myšlenek, jenž jejich životy ovlivňoval.

  čef

  08.08.2017

  Děj tohoto dílu je z doby, kdy Jean-Jacques Rousseau a ostatní spustili malý kamének svojí téze o rovnosti a volnosti. Následná lavina osvobodila státy severní Ameriky,uvrhla Francii do zmatků Velké revoluce a dosud padá do všech koutů zeměkoule a oblastí všech možných a nemožných menšin s nedohlednými důsledky. Hrdinové ságy se s tím většinou se ctí a někdy i ve smrti vyrovnávají a nám také jistě nezbývá nic jiného.

  WEIL

  08.09.2011

  Jiří II. nebyl člověk, který by si liboval v pestře vedeném životě, které by bylo soustem pro historický bulvár. Tím pádem je ale dost těžké o něm psát něco zajímavého, takže se pozornost musí zaměřovat na jiné výtečníky té doby.