Největší záhady světa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Největší záhady světa

Od templářů po Nostradama, od tajemství svatého grálu po svitky z Kumránu, od bájné Atlantidy po tajemství jezera Loch Ness. Tato kniha vás provede různými historickými dobami i zeměpisnými oblastmi a rozšíří vaše znalosti světa i dějin. Záhadná místa Domníváme se, že jsme zásluhou satelitů a nových technologií prozkoumali každičký centimetr čtvereční naší planety – a nejenom jí. Existují ovšem místa, v jejichž historii se dosud skrývají tajemství, která by stálo za to odhalit. Záhadné osobnosti Badatele z celého světa odjakživa fascinují nejrůznější schopnosti lidské mysli. Někteří jedinci uplatnili tyto schopnosti uplatnit tak ojedinělým způsobem, až se tím zapsali do legend. A někteří z nich jsou možná legendou sami o sobě. Záhadné obrazce a spisy Existují různé indicie lidského původu, v nichž se patrně skrývají dosud neodhalené vědomosti a schopnosti. Jde o obrazce na zemi, spisy či legendární dokumenty, s nimž se pojí dosud neznámé příběhy. Záhadné předměty Čemu se říká záhadný předmět? Může být velký, ba dokonce velmi velký, ale také docela malý; ve většině případů by neměl vůbec existovat, anebo by za ním měl přinejmenším stát naprosto jiný příběh, než jaký známe. Záhadný předmět je něco, nad čím si mohou lámat hlavu nadšenci i seriózní badatelé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Největší záhady světa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Největší záhady světa (0.00 EUR)


Stažení Největší záhady světa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Atlante dei misteri

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)