Nefalšovaná kočka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nefalšovaná kočka

Opravdové kočky nenosí obojky; někdy ovšem na sebe nechají navléci šatičky pro panenku, načež sedí s debilním výrazem v obličeji a pozorně sledují okolí, aby se nakonec jediným mocným skokem vyvlékly z kočárku, čepičky i zástěry najednou.

Opravdové kočky nejsou ani jednoznačně sebevědomé, ani jednoznačně neurotické. Jsou tak trochu obojí, úplně jako opravdoví lidé.

Opravdové kočky vám klidně snědí puding, drůbky, máslo a vůbec cokoliv, co necháte na stole, pokud nabydou dojmu, že jim to projde.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Nefalšovaná kočka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nefalšovaná kočka (0.00 EUR)


Stažení Nefalšovaná kočka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Unadulterated Cat (1989)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (57)

  Přidat komentář

  Havrnka

  15. března

  Knížka se mi líbila. Takový pohled do kočičí povahy a života. Při čtení mi před očima definovala celá řada koček, které prošly mým životem – kočka mojí maminky, moje vlastní i kočky dcer. Každou jsem v této knize našla. Doporučuji všem k přečtení.

  m_friedlova

  03. března

  K této knížce jsem se dostala díky čtenářské výzvě 2018 a tématu č. 1 kniha, která byla zmíněná v jiné knize (Dewey – kocour z knihovny, který okouzlil celý svět). Sranda knížka do kapsy, kterou jsem přečetla během pár chvilek. Psána lehce, s nadsázkou, legračně – smála jsem se u každé stránky.

  mia.com

  27.11.2017

  Knížku jsem nečetla proto, že bych byla fanda koček, ale že jsem veliká fanynka
  Pratchetta. Ačkoliv jsem psí člověk, knížka byla napsaná tak lehce a vtipně, že jsem ji za chvilku zhltla a ještě se dosti pobavila.

  yvett239

  26.09.2017

  Málokdy se mi stane, že bych knížku nedočetla, ale byť je tato knížka tak tenká, odložila jsem ji. Nemohla jsem se začíst, přišlo mi to jako vyprávění o ničem. Usmála jsem se asi dvakrát. Toť vše. Z tohoto počinu jsem nepochopila, proč je tento autor tak ceněný, pardon.

  NikiCica

  24.07.2017

  Vtipná výstižná knížečka, zvláště podávání léků. A velmi vtipné kresby koček s obrovskými nosy.

  Eridan

  21.06.2017

  Vtipné, lehké, výborné kresby. Nenáročné oddechové čtení.

  shimice

  23.04.2017

  Geniální počin 😀 Za mě nejobjektivnější příručka o životě s kočkami (a v kombinaci s videi Simons’ cat je vzdělání kočkomila kompletní 🙂 )

  Niky Coffee

  31.01.2017

  Neměla jsem potuchy, že Pratchett napsal nějakou knížku o kočkách do té doby než jsem jí dostala. Jsem ostuda, protože i přes jeho celosvětově známou ságu Zeměplochy je to první knížka od něj, a i když jsem se u knížky místy musela uchechtnout (ta pobaví snad i nekočkaře, i když ti jí ocení víc, protože vše znají z praxe), Pratchettovo humor někdy až na sílu není šálek mé kávy – sorry.

  Evelína002

  05.01.2017

  Terry Pratchett opět nezklamal. Velice vtipná kniha s mňoukacími mazlíčky. Asi nejvic mě pobavila jeho Schrodingerova kočka, kvůli které jsem si knížku vlastně kupovala. =)

  Acamar

  08.12.2016

  Útlá brožurka přečtená na jeden zátah. Kočkař není sice překvapen (u kapitolek jako je podávání léků kočce se už pochichtává předem v tušení, co bude následovat), ale i tak je pobaven.

  LordSnape

  11.11.2016

  Takový manifest kočičí strany. 🙂

  Muhibbis

  19.07.2016

  Mám rada mačky. Milujem Pratchetta. Je priam zázrak, že som sa až doteraz tejto knihe vyhýbala. Ak by som to mala nejako zhrnúť, tak Terry Pratchett píše o mačkách na menej než 150 stranách, a tým je povedané všetko, čo treba. Či by som vám to odporúčala neviem, keďže ja som to napríklad kúpila za 5 eur 45 centov a prečítala za ani nie 24 hodín, ale na druhej strane som sa celý ten čas rehotala, keď si to tak vezmete, mrhať peniazmi sa dá aj horšie. Veď keď si tak vezmete, lístok do kina na nové Babovřesky je ešte drahší, vtipné to nie je a pokiaľ si to nestiahnete, nemôžete si to pozrieť znovu – nuž a keď už to mať stiahnuté budete, to už rovno môžete mlátiť hlavou do steny, že prečo ste za to vôbec platili…

  ziriant

  26.06.2016

  Tak možná nakonec ten Pratchett nebude tak špatný, jak jsem si myslela…

  BLeeCraleek

  25.05.2016

  Četli sme to doma a řehtali se u toho všichni… vážně to připomene, co všechno jsme s kočkama zažili a taky, že to ještě není tak špatný… jo a zjistili jsme, že máme opravdovou kočku…  🙂

  majxik

  08.04.2016

  Pokud chcete pochopit vaši chlupatou potvoru, je přečtení této knížky povinností, sice vám to nepomůže s pochopením kočičí povahy (tu nechápou ani samotné kočky) ale aspoň budete vědět, že v tom nejste sami.

  narcisonanis

  15.01.2016

  Mňau… mňau… MŇAU!

  Komet

  19.12.2015

  Knížka, co nemá chybu. Dokonalý popis, bravurně zvládnutý. Kočka na přebalu vysmívající se fotce načančaného kotěte je nejlepším komentářem k celé knížce 🙂

  Phorbo

  17.12.2015

  Od pratchetta jsem přečetl snad dvacet knih, které byly vždy skvělým pobavením a ani tady jsem nečekal nic jiného. Taky jsem se toho dočkal. Jenže si Pratchett zvolil trošku usedlejší téma. Na kočkách je toho směšného více než dost, ale dostat to logicky do směšného textu je občas problém. Párkrát jsem se u čtení usmál, párkrát jsem se i nahlas zasmál a představil si některou z koček, kterou jsme chovali (chováme) a musel mu dát za pravdu. Každopádně je to kniha průměrná, vesměs nic neříkající.

  Eigis

  17.11.2015

  Mám doma kocoura, takže vidím, že se autoři ve spoustě věcí trefily, ale také vidím, že ve spoustě věcí ne. O to tady, ale nejde, to hlavní je vynikající humor, který mě vždy zaručeně pobaví.

  monika6772

  14.11.2015

  miluju kočky a vše o nich ale touto knihou jsem se nemohla prokousat ani do poloviny,nějak mě to nechytlo a vracet se k ní určitě nebudu,je plno jiných knih a příběhů o kočičkách

  Polinius

  01.11.2015

  Dávám plný počet z nostalgie – byla to moje první kniha od Terryho a četl jsem jí snad o osm let dříve, než první Zeměplochu. Tata mi ji snad tenkrát koupil, protože si myslel, že je pro děti, protože je plná veselých obrázků a poměrně velkého písma. Díky tati. Asi tahle kniha odstartovala můj zájem o kočky.

  MGT

  22.10.2015

  Uzasna knizecka na jeden vecer. Opravdu jsem se smala. Nejlepsi je popis kocky kreslene a podavani leku

  kitty.spritz

  30.06.2015

  Vtipná kniha :D… Sama mám dvě kočky a teĎ tři mrňousky 🙂

  dohnálci

  27.05.2015

  Tak tato kniha mne přesvědčila, že v příštím životě (pokud nějaký je) chci být rozhodně Opravdová kočka 🙂

  anno9743

  20.05.2015

  Tohle je moje srdeční záležitost, nikdy jsem nečetla o kočkách nic opravdovějšího. Snad jen tohle: Pes si myslí: člověk se o mě stará, člověk mě krmí, člověk mě drbe – člověk asi je bůh!
  Kočka si myslí: člověk se o mě stará, člověk mě krmí, člověk mě hladí – já jsem asi bůh!

  A o tom to je. Kniha je s nesmírnou láskou a humorem jen o těch nejopravdovějších kočkách. Tahle knížka je nejvhodnější do čekárny u doktora. Taky na jedné nudné "párty" jsem ji vytáhla z kapsy a kousek přečetla. Okamžitě se rozeběhla diskuse na téma "moje kočka, můj pes" a a oslava se vydařila a dost protáhla 🙂

  p3tris

  16.02.2015

  Mám moc rád humor, kterým doslova hýří autorovi knížky ze Zeměplochy. Ale Terry byl také (kromě pěstování masožravých kytek) majitelem kocoura. A svoje zážitky sepsal do útlé knížečky s názvem Nefalšovaná kočka. Ta už je sice víc než 20 let stará, ale kočky už se asi milión tisíců let chovají pořád stejně. A jak se od Terryho dozvíte, je to nejspíš tím, že se dokáží pohybovat v časoprostoru. Takže vtipné postřehy ze života čtyřnožce nezestárly ani o minutu.

  Sněžková

  27.01.2015

  Knížka, ke které se velice ráda vracím. Jsem šťastnou majitelkou prvního českého vydání, takže už je to trochu salátová edice, nicméně na kvalitu obsahu nemají roky vliv.
  Dokud jsme doma neměli dvě kočky, říkala jsem si, že je to vynikajícím způsobem napsaná humorná literatura. Poté, co jsme si zvířátka pořídili (tedy spíš si ona vybrala nás), musím konstatovat, že je to manuál pro přežití s těmito tvory v jednom bytě či spíš v jedné galaxii.
  Ti, co kočky nenávidí, po přečtení zjistí, že jsou na tom skoro stejně jako ti, co je milují – obě tyto skupiny člověčenstva jsou kočičkám úúúplně fuk. Hlavně když z nich dostanou nějaké žrádlo!!!

  Kaštaka

  27.10.2014

  Jakož majitelka dvou koček jsem se moc bavila.

  morticia175

  07.10.2014

  Uz ani neviem kto mi tuto knizocku doporucil, ale bolo to uz v dobe ked som uz kratku chvilu bola majitelkou dvoch krasnych maciciek (hahaaa v tej dobe som si este myslela, ze som majitelkou, dnes viem, ze majitelkou som len v pripade platenia uctov na veterine, uhrad faktur za veterinarnu dietu, stelivo 😀 inak som povazovana spolu s priatelom za sluzobnictvo ICH Velicenstiev 😀 ale nevadi…). Kniha presne vystihla nase micinky…. dostali sme vzorcek granuliek, zblajzly ich rychlostou svetla a tak som kupila velke balenie…nepochodila som :-/ pozerali na mna s vyrazom "Ty si sa zblaznila?" Esteze su utulky a v nich vdacne macicky.

  raty

  11.07.2014

  Kniha pro pobavení kočkomilů. Naše kočka na mě vyskakovala z každé druhé stránky. A rozšířila jsem si obzory. Do čtení této knihy jsem vůbec nevěděla o existenci tarbíků 🙂