Nedži versus Hinata Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nedži versus Hinata

Narutova cesta za titulem nejlepšího nindži pod sluncem pokračuje.

Pokračování nelítostných bojů mezi dvaceti nejlepšími bojovníky. Mezi těmi, kteří přežili veškeré čuninské zkoušky se rozhodne v soubojích jeden na jednoho. Někteří už prošli, ale některé to ještě čeká. Zvládne Sakura souboj myslí? A kdy se dostane na řadu Naruto… a s kým bude bojovat?
Kniha v českém jazyce!


Stažení Nedži versus Hinata zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nedži versus Hinata (0.00 EUR)


Stažení Nedži versus Hinata zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Naruto (9.)

  Originální název:

  Neji to Hinata (2004)

  Žánr:
  Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  martinstefko

  31.08.2015

  Masaši Kišimoto zvládl to, co se mu v předchozích dílech nedařilo – strhnul mě. Jednotlivé zápasy podal takovým způsobem, že jsem byl skutečně zvědavý, kdo vyhraje, a navíc nebylo vždy možné do poslední chvíle učit, kdo bude vítězem. Ne, že by se jednalo o až tak nepředvídatelná klání, ale přece jen zde sem tam byl prvek překvapení a autor nešel nejjednodušší cestou, která se nabízela. To platí hlavně o titulním souboji, který byl především emočně strhujícím. Najednou do toho zapadal i Naruto a ta jeho frackovitost. Jsem docela zvědavý, jestli se takhle podobně budou odvíjet i další knihy, protože v takovém případě by rozhodně stálo za to číst dál. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/08/726-naruto-9-nedzi-versus-hinata-80.html

  Miharu.Itoe

  14.06.2015

  V tomto díle, v jedné z nejznámějších mang světa, mě velice zaujal souboj Hinaty a Nedžiho. Oba tito mladí bojovníci se snaží uspět v čuninských zkouškách. Hinata, tichá dívka, zamilovaná do Naruta, proti sebevědomému Nedžimu, věřícímu, že jej, jako skutečný talent, nelze porazit. Tento díl je nádhernou ukázkou toho, jak moc nám může pomoci podpora od někoho, koho máme rádi. Hinata už ze začátku neměla proti Nedžimu šanci, avšak jakmile začal Naruto Hinatě nahlas fandit, pochopila, že sice nevyhraje souboj, ale alespoň se může pokusit Nedžimu vzdorovat. To, co ze sebe dostala, bylo neuvěřitelné. Taková síla! I když prohrála, konečně si uvědomila, že není k ničemu.