Nebeský vězeň Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nebeský vězeň

Barcelona, 1957. Daniel Sempere a jeho přítel Fermín, hrdinové románu Stín větru, se vracejí, aby čelili největší osudové výzvě. Právě když se zdá, že život rodiny Sempereových nabírá poklidný směr, navštíví jejich knihkupectví neznámý muž, jenž svým znepokojivým chováním předznamená odhalení tajemství ukrývaného dvě desetiletí v temné paměti města. Dozvědět se pravdu znamená pro Daniela vypořádat se s vlastním nejniternějším přízrakem. V Nebeském vězni, mistrovském románu plném intrik a emocí, se opět dokonale prolínají dějové linky předchozích knih, Stínu větru a Andělské hry: okouzlení literaturou a záhady, jež skrývá pohřebiště zapomenutých knih.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nebeský vězeň zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nebeský vězeň (0.00 EUR)


Stažení Nebeský vězeň zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Pohřebiště zapomenutých knih (3.)

  Originální název:

  El Prisionero del Cielo (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  lilites

  28.03.2017

  Pohřebiště zapomenutých knih. Série která mě uchvátila svou napínavostí a záhadami. Ráda jsem se toulala s Danielem a Fermínem po Barceloně, hledala jsem v pohřebišti svou osudovou knihu, prožívala peklo s Julianem Caraxem a potkávala anděla s Davidem Martínem.
  No prostě všichni hrdinové i vedlejší postavy Zafonových knih se mi vryli pod kůži a zůstanou mými přáteli i nepřáteli napořád!

  Toffee

  30.12.2016

  Mám pro Ruize Zafóna slabost už od prvního setkání. I tohle vyprávění je kouzelně atmosférické.

  ZaS

  17.09.2016

  Nemyslím si, že by to dávalo smysl bez předchozích dílů. Je to ale vykrádání Stínu větru – jakmile máte přečtenou tuto knihu, jsou další díly zytečné nebo alespoň nudné a nevythne to ani Fermín a jeho životní moudra 🙂

  iveta3689

  18.06.2016

  Moc hezké, dojemné, velmi čtivé. Neznám předchozí romány, které by měly být i důležité pro děj, určitě se na ně chystám. Nepřipadalo mi na škodu, že jsem knihu četla samostatně bez předchozích. Autor postavy představil, uvedl do děje. A montechristovská vložka byla úžasná.

  trudoš

  17.11.2015

  Přestože se Nebeský vězeň tváří jako samostatný román, opak nemůže být větší pravdou. Bez znalostí knih Stín větru a Andělská hra bude totiž pro čtenáře jeho kouzlo minimálně poloviční.
  Největší slabinou však zůstává především dějová roztříštěnost. Carlos Ruiz Zafón koncipuje vyprávění jako završení dvou předchozích a přitom zapomíná na smysluplnost příběhu samotného. Zpočátku rozehraje sólovou hru, která se pozvolna promění do zcela jiného tvaru, přičemž prvotní motiv jde do pozadí až nakonec vyšumí v nastavovaném finále. Až potom člověk pochopí, že autor děj poslepoval jen z toho důvodu, aby uvedl v život staré známé postavy a společně se čtenáři se s nimi rozloučil, případně aby si připravil půdu pro další díl.
  Je to bezesporu skvělé čtení s naprosto úžasnými dialogy a skvělou atmosférou, ale v zásadě určené hlavně fanouškům série Pohřebiště zapomenutých knih. Bez znalosti cyklu pravděpodobně nemile překvapí zdánlivá nedotaženost románu.

  Petra Ďat

  11.05.2015

  Jako všechny knihy co jsem četla od Zafóna -opět skvělá!

  michde01

  31.08.2014

  Velmi čtivé,četla jsem v pořadí Stín větru-Andělská hra-Nebeský vězeň, takže skvělá volba,doporučuji. Děj má spád a je to Zafonovsky čtivé,lehce temné prostředí věznice podtržené lidským příběhem postav,které "už známe" …hmm skvělý čtenářský zážitek
  Jeho tvorba mě nikdy neomrzí

  Renda

  29.08.2014

  Z počátku těžkopádné, nemohla jsem se zorientovat.
  Ale jinak nádhera.

  anibeni

  15.05.2014

  Kniha mne ani tentokrát nezklamala a nabídla mi nádherný čtecí zážitek v podobě pokračování mě již dobře známných postav z předešlých dvou dílů..

  Pinky Claire

  13.05.2014

  Asi nejslabší ze všech Zafónových knih, ovšem stále dobrá. Čtivá s tajemnou (i když ne tolik) atmosférou, ale
  SPOILER
  Nejsem si jistá, jestli si to z Andělské hry nepamatuji špatně, mám však pocit, že Zafón učinil dějovou chybu. Budu moc ráda, když mi řeknete, že se mýlím, ale takhle si to pamatuju: V Andělské hře na konci David Martín psal Isabelle a potom zjistil, že je mrtvá. V Nebeském vězni to zjistil ve své cele a úplně ho to položilo. Nemohl ho přece dvakrát překvapit fakt, že Isabella umřela.

  moni.ka

  20.04.2014

  Kvůli "modrým číslům" tady na databázi a některým komentářům jsem měla malinko strach. Ale kniha byla stejně skvělá, jako předchozí díly. Co teď, než vyjde pokračování? Abych nevypadla z tajemné atmosféry, asi budu muset jít do Zafónových knih pro děti 😉

  Disease

  17.03.2014

  Příjemný (oslí) můstek mezi Stínem větru a Andělskou hrou. Bavil mě víc než Andělská hra, ale překročit svůj stín (větru) se Zafónovi nepovedlo.

  KikiZ

  14.08.2013

  Půvabné, lehce tajemné čtení o lásce ke knihách, staré Barceloně a jejích temných uličkách a zákoutích a hlavně jednom pevném, nerozlučném přátelství Daniela a Fermína. Je to o věcech, které by se rozhodně neměli nikdy z našeho života vytratit.

  veronique.ka

  05.08.2013

  Celá série je krásná, tajemná, je o hodnotách, o dobrodružství, lásce…vše se odehrává v Barceloně, kterou díky autorovi vnímáte na vlastní kůži.

  Melanka

  07.07.2013

  Návrat do staré Barcelony mě více než potěšil. Úžasně se propojily předchozí knihy a už se těším na poslední.

  Thanyss

  19.06.2013

  Krásně napsaný melancholický příběh, který vám umožní se alespoň na chvíli odpoutat od reality.

  Christo

  11.05.2013

  Myslím, že stavět knihu na starých zámých z předešlých knih a na kouzelné atmosféře úplně nestačí. Zklamala mě, ale poslední díl série si nenechám ujít, trochu ze zvědavosti a hlavně bohužel také z pocitu povinnosti ukončit sérii…

  neta

  19.04.2013

  Stín větru byl úžasný, Andělská hra ještě mnohem lepší a Nebeský vězeň těmto předchozím knihám nesahá ani po kotníky. Tahle kniha klidně mohla být součástí poslední plánované čtvrté knihy v sérii. Samostatně mi přijde zbytečná.

  kusma

  26.03.2013

  Kniha s velmi vlažným začátkem, kdy jsem si říkala, že autor snad neví, jak se příběhu chopit. Další část knihy mi ale dokázala, že Zafón je mistr svého řemesla – napínavá, temná atmosféra, kterou kniha opět čtenářům hojně dodává, Vám nedovolí knihu jen tak odložit. A závěr knihy mě naprosto dostal. Doufám, že vznikne brzo pokračování této krásné série.

  wally

  28.02.2013

  Strašně hezky napsaná a příjemná knížka….se spoustou postav z již vydaných příběhů (Stín větru a Andělská hra), kdy máte pocit, že se po delší době setkáváte se starými známými (tedy záleží na tom kdy jste kterou knížku četli). Někdy mám pocit, že díky těmto příběhům znám Barcelonu jako bych se tam narodil. O jednu hvězdu jsem dal míň z toho důvodu, že kniha postrádá takový tajemný až ďábelský prvek, který jsem si oblíbil z předchozích dvou knih (a v Marině to vyvrcholilo). Neřekl bych, že jsem zklamaný, ale prostě mi tam tento ‘BU BU’ prvek trošku chyběl. Nic to však nemění na tom, že C. R. Zafon u mne zůstává jedním z nej spisovatelů a jen pevně doufám, že nějaký příběh ze série Pohřebiště zapomenutých knih ještě přidá….už teď se těším na další příběh ze života Semperů, Fermína, Martína a dalších.