Návraty domů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Návraty domů

Cassie Carterová si se svými sestrami byla v dětství velmi blízká, ale jistá nešťastná událost jejich pouta zpřetrhala a Cassie hned po střední škole od rodiny utekla, jen aby se vdala za nesprávného muže a zahodila těžce vydřená studia. Její rozhodnutí zlomí jejím rodičům srdce a ještě víc proti ní sestry zatvrdí… Nyní je jí jednatřicet, od manžela odchází a touží se s rodinou usmířit, ale to není vůbec snadné. Jednoho dne jí zavolá starší sestra Karen a Cassie po své šanci ke smíru skočí. Má se však ještě ke komu vracet?Kniha v českém jazyce!


Stažení Návraty domů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Návraty domů (0.00 EUR)


Stažení Návraty domů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nové začátky (1.)

  Originální název:

  Last One Home (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Terka18

  16. února

  Kniha se mi moc líbila, byla oddychová, ale velice pěkná. Nic mi v ní nechybělo, hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila. Pro mě opravdu moc povedený příběh lásky.

  evago

  07. února

  příjemná oddychovka na klidné zimní večery

  intelektuálka

  03. února

  Pěkné oddychové čtení se šťastným koncem. O problémech v rodině a cestě k porozumění. O tom, že rodina by měla být kotviště…

  Karolína52

  15.12.2017

  Příjemné a pohodové čtení v krásném balení.
  Doporučuji.

  rosalindaaa

  01.11.2017

  Taková milá pohodovka

  kudrdlinka

  19.08.2017

  Mně se knížka moc líbila. Přesto že je to nenáročné čtení, kdy od začátku tušíte kam to asi bude směřovat, tak jsem si ji opravdu užila. Celý příběh byl zajímavý i téma sociální pomoci potřebným.
  Před tím jsem četla knihu Osm a tam mi nebyl nikdo sympatický, ale tady snad všichni, a nejvíc asi malá Amiee. Takže jestli bude pokračování, tak se ráda ke všem vrátím.
  A ta obálka je opravdu moc povedená.

  jana9094

  09.08.2017

  Příjemný příběh pro večerní čtení před spaním.

  tatafa

  25.07.2017

  Musím přiznat, že k této knize jsem se dostala především díky její krásné obálce a docela jsem se obávala příběhu, protože přeci jen autorka zvolila poměrně netypickou tematiku života ženy, která byla řadu let týrána. A jak to tak bývá, byla jsem velice příjemně překvapena.
  Knížka dokázala vkusně propojit lehkou romantiku s citlivým tématem pozice týrané ženy. Je to tedy ideální kombinace příběhu, kdy si čtenář odpočine, ale zároveň se poučí, což se v knihách ne vždy podaří, ale tady se to autorce rozhodně podařilo. Kromě toho ukazuje také, že vztahy s rodinou se dají zničit lehce, ale náprava bývá náročná pro obě strany, což je bohužel věc velice reálná a bývá snad v každé rodině.

  Toňula

  22.07.2017

  Příjemné prázdninové čtení, příběh není světoborný, ale vzhledem k mojí osobní potřebě číst něco milého s dobrým koncem dávám hvězdu navíc

  mariva

  10.07.2017

  Pěkné a příjemné čtení, mnohem lepší, než jsem čekala. Zajímavý byl i způsob, kterým se v USA dostává pomoci těm, kteří jsou v nouzi. Nevím o tom, že by u nás fungovalo něco podobného.

  alzbeta4340

  21.06.2017

  Hlavní linka románu je sourozenecký vztah tří dospělých sester. Je to samozřejmě beletristické zpracování, ale myslím že taková směs náklonnosti a rozčilení se objevuje v mnoha rodinách i v reálném životě. Od knihy jsem nic moc nečekala, ale velmi příjemně mě překvapila.

  alnahu

  15.06.2017

  Pěkný román o sesterských poutech, které nezpřetrhal ani čas a po letech odloučení opět najdou k sobě cestu. Kniha se četla dobře a má opravdu krásnou obálku.

  amelie.m

  30.05.2017

  Nijak převratné téma a přitom je s ní velmi příjemně. Potěšila 🙂

  evasamankova

  10.05.2017

  Moc příjemná oddechovka, z níž sálá jemnost, vřelost a procítěnost.

  zuzana2599

  11.04.2017

  Návraty domů je nenáročný společenský román pro chvíle příjemné pohody. Celý příběh je prosycen klidnou a jemnou atmosférou, plyne poklidně jako řeka, až do svého uspokojivého konce. Po strhujícím thilleru je to pro mě kniha, která zklidnila mé emoce a myšlenky 🙂

  Šárka5875

  11.04.2017

  Kniha mě na první pohled upoutala překrásnou obálkou. Musím říct, že mě dlouho žádná tolik neokouzlila. Naštěstí i obsah můžu pochválit. Čtení jsem si užila, rodinný román mě chytl za srdce. Neplyne nijak překotně, spíše v pomalejším tempu. Emotivní situace, která prožívala Cassie, jsem v jistých chvílích také prožívala se slzami v očích. Možná na konci se mi zdálo, že došlo „na všech frontách“ k jistým, pro někoho překvapujícím zvratům. Já už však tak trochu tušila, kam bude děj směřovat, protože nemůže být u nikoho vše jenom růžové. Konec není úplně definitivně uzavřený, protože jde o první díl série. Přesto bych řekla, že svým způsobem lze přečíst tuto knihu úplně samostatně. Já už se však na pokračování moc těším, určitě si ho přečtu. Knihu rozhodně doporučuji a chválím výbornou práci paní překladatelky.

  Mischone

  29.03.2017

  Pohodové počtení, nádherná obálka a předvídatelný děj.. . Ale napsané je to moc pěkně, kniha jen tak na oddych s hrnkem čaje či kávy 🙂

  Imor

  27.03.2017

  Koukala jsem po knize vydané v roce 2017, abych ji mohla zařadit do čtenářské výzvy a tato kniha mi padla do oka – její krásná obálka a slibovaný příběh. Tentokrát se výběr podařil – příběh krásný, moc pěkně napsáno, odpočinula jsem si a s tou knihou mi bylo prostě dobře 🙂

  Šánka

  22.03.2017

  Hezky napsaný román pro ženy, který mně zpříjemnil dva večery a dalo se u něj krásně vypnout a zrelaxovat.
  O vztazích, sesterských poutech, nových začátcích a láskách. Prostě o tom, co má takový román pro ženy mít. Určitě to není čtení od kterého se nelze odtrhnout, ale je příjemné se k němu další den zase vrátit.
  A už jsem dlouho nechválila obálku :-), tak tahle je moc povedená, a v tom altánku vidím všechny tři sestry……