Návrat stínu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Návrat stínu

Hrdinové Seregil a Alek právě dokončili svou nejzrádnější misi a vrací se ke dvojímu životu zhýralých šlechticů a vynikajících špehů. Osud však s nimi má ve světě plném protivníků a čarodějů jiné plány…
Po vítězství v Aurënenu se Alek a Seregil vracejí domů do Rhíminee. Většina jejich spojenců je však mrtvá nebo ve vyhnanství, a tak je těžké usadit se. Aby se trochu rozptýlili, přijímají úkol, který je má zavést zpět do Seregilova rodiště. Cestou jsou však uneseni, rozděleni a oba jsou prodáni do otroctví. Seregila drží při životě jen naděje, že je Alek naživu.
Alekův podivný pán však nestojí o jeho život – chce jeho krev. Alekův jedinečný původ mu totiž má pomoci získat vzácný poklad, ovšem jen prostřednictvím mučení, které vyzkouší jeho tělo i duši a bezděčně Aleka i Seregila vtáhne do říše alchymistů a šílenců – a zaplete je s tajemným tvorem, který snad drží ve svých nelidských rukách jejich osud… Stane se z něj však zachránce nebo netvor?Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat stínu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Návrat stínu (0.00 EUR)


Stažení Návrat stínu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Noční běžci (4.)

  Originální název:

  Shadows Return (2008)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Dragell

  16.02.2017

  Po přečtení prvních třech dílů jsem zbytek odložila na později. A byla to opravdu chyba. Ačkoliv tenhle díl není postaven jako ty předchozí na intrikaření, akci a dobrodružné výpravě, je plný napětí a emocí.

  Seregil a Alek se dostávají do rukou otrokářů a jsou zvlášť rozprodání. Je to takové drobné "dobrodružství" odehrávající se v jednom domě, i přesto zde rozvíjí zajímavý příběh a mimo jiné tentokrát nám blíže představí alchymii.

  Všechno je to napínavé klubko, osud nejistý a shledají se vůbec ti dva někdy? Příběh výborně připravuje půdu pro další knižní dobrodružství.

  trudoš

  24.09.2016

  Můj návrat do série Lynn Flewellingové neproběhl právě dle pravidel košer teambuildingu. Na něžnosti mezi homosexuálními hrdiny jsem si už zvykl a byl připraven na cokoliv (má hetero dušička byla naštěstí ušetřena děsivých výstřelků), ale že zmizí výpravný tón příběhu, to už byla nefér podpásovka. Co si pamatuji, předchozí díly alespoň trochu pracovaly s širším podtextem vývoje událostí a nehrálo se jen o láskyplné hašteření mezi milenci. Tady však emoce zcela zastínily epiku.
  Ale upřímně, nejvíc mě vytáčel drsňácký postoj obou čtyřprocentních postav, který v důsledku působí spíš směšně, než heroicky. O to víc, že v podstatě veškeré jejich akční sekvence končí katastrofou. Nijak to nevylepšuje ani prostoduchá zápletka stojící na pilířích únos, otroctví, útěk, a konec historky krásná perlo. Být to o polovinu kratší, byl bych se i bavil, jenže to by pak vymizelo dumání nad partnerskou nevěrou, které Seregila a Aleka neopouští ani v těch nejvypjatějších situacích. Roman Tička mit uns.

  ewalien

  25.01.2016

  Částečně depresivní, protože Alekovy zážitky byly zase drsné, ale jinak opět nádherně odvyprávěný příběh. Autorka je mým velkým vzorem.

  HanaD

  28.03.2014

  První tři díly jsem četla už před pár lety a moc se mi líbily. Další díly tehdy ještě nybyly napsány (nebo přeloženy do češtiny). A teď jsem náhodou narazila v knihovně na čtvrtý díl (právě ho čtu) a v databázi knih jsem zjistila, že je k mání i pátý díl Bílá cesta. Tak už se těším, že si zase počtu o Alecovi a Seregilovi. Jsou to prima knížky, dobře se čtou.

  Janičta

  10.02.2014

  Tenhle díl je oproti ostatním slabší.
  Hlavní hrdinové jsou po většinu času rozděleni a i když se pořád "něco" děje, není to to prvé ořechové.
  Postavy které se objevují jsou zajímavé, v podstatě se ale o nich nic nedozvíme. Trochu mi chybí, že autorka nešla víc do hloubky.
  Dělá to na mě dojem takové mezihry, takový nájezd na další díl. Doufám, že bude lepší než tento.