Návrat dinosaurů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Návrat dinosaurů

Profesor Carl Schneider si vyhrnul rukáv bílého laboratorního pláště a podíval se na hodinky. Udělal to snad už po pětadvacáté od chvíle, kdy vešel do místnosti, oddělené deseticentimetrovou tabulí z olovnatého skla. Ten pohyb nejenže působil křečovitě a roztržitě, ale byl zároveň i naprosto zbytečný. Jen v té části místnosti, kterou mohl přehlédnout, aniž by musel pohnout hlavou, byly patery veliké hodiny. Všechny ukazovaly přesný čas. Schneider však ciferníkům nevěnoval pozornost. Ani by nedokázal říci, kolik měl na svých hodinkách, ačkoliv se na ně právě podíval. Ten pohyb byl prostě projevem jeho nervozity.
Měl také pádné důvody pro to, aby byl nervózní. Všichni v této místnosti měli důvod být nervózní. Ba dokonce měli důvod mít strach.

— zdroj: www.legie.ingo —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Návrat dinosaurů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Návrat dinosaurů (0.00 EUR)


Stažení Návrat dinosaurů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dinoland (1.)

  Originální název:

  Die Rückkehr der Saurier (1990)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  yaoiyuri

  05.09.2017

  Já na tuhle sérii narazila nedávno, ale pořád jsem si říkala, proč je mi to tak povědomé… Pak mi došlo, že děda čítával sešitové westerny G. F. Ungera, které taktéž vydávala MOBA. A na zadní straně byly reklamy na další publikace včetně Dinolandu – nicméně i to už bylo dobrých 10-12 let od jejich vydání a já si jako malý školáček mohla o jejich četbě nechat jen zdát (a hlavně jsem jejich existenci naprosto vytěsnila z hlavy).
  Teď už jsem velký školák s vlastním kapitálem a díky všemocnému internetu není problém tyhle útlé sešitky najít a skoupit z antikvariátů po celé republice (teda až na jeden, což mě štve).
  Je to taková nenáročná četba s trochou krve, násilí a dinosaury vhodná na dlouhé cesty vlakem (odzkoušeno na trati Brno-Budapešť). Navíc navzdory době vydání to není jen nějaká bezduchá vykrádačka Jurského parku, i když se nejspíš snažila svézt na vlně popularity, kterou Spielbergův film vyvolal. Pro všechny, kteří chtěli být v dětství paleontology nebo cestovateli do pravěku, je to povinná četba! 🙂

  martin6744

  10.01.2017

  Jako mladej jsem timhle těžce opovrhoval, když jsem v ´93 kolem toho chodil ve stánku, a řikal si, že se chce někdo přiživit na slávě Jurskýho parku..:) No a nyní jsem to objevil, páč hltám vše o dinosaurech (mimochodem super pro stejně postižený lidi je kniha Predátoři od M.Žambocha – dejte mi tip na další..:), a tak jsem zatnul zuby a pořídil tuhle perlu. No a musím říct, že to je neskutečnej nářez! Od první chvíle jste napnutý, co přijde, sympatickej hlavní hrdina, i ten zápornej má něco do sebe, po prvních dvou dílech velikej palec nahoru, a kdo má rád dobrodružnou literaturu, tak do tohodle jděte!:) Starý dobrý devadesátý léta, nechápu, jak mi to tehdy mohlo uniknout, mezi těma všema Tarzanama a Pánama Marsu!:) Jsem napnutej, co bude dál!!:) Omlouvám se, jdu číst!! Musím!!:)

  perko

  09.03.2015

  Velice poutavě napsáno. První díl jsem přečetl v podstatě jedním dechem. Jsem velmi spokojen

  Zdendin

  17.01.2012

  Wolfgang Hohlbein dal perfektní start této dinosauří sérii. Dokáže rychle roztočit soukolí příběhu a vše šlape a nepustí vás než se dostanete k prvnímu dinosaurovi….po té vás příběh vtáhne ještě hlouběji.