Naše hrady Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Naše hrady

Poznejte stavby známé a dodnes obývané,ale i zapomenuté, restaurované nebo opuštěné zříceniny, zbytky paláců a opevnění, dnes pokryté bujnou vegetací. Některé jsou na snadno přístupných místech, v rovinách, údolích, na kopcích, k některým vedou náročné turistické stezky. Co je navzájem spojuje? Vážou se k nim nejrůznější mýty a pověsti. Publikaci doplňují zeměpisné souřadnice a fotografie pořízené speciálně pro tuto knihu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Naše hrady zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Naše hrady (0.00 EUR)


Stažení Naše hrady zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Naše hrady – Mýty a legendy z Čech a Moravy (2016)

  Žánr:
  Mytologie, Architektura, Historie
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  MíšaS.

  31.12.2017

  Kniha se mi líbila, se všemi příběhy a pověstmi, jen jsem si posteskla, že tam není více obrázků a hlavně mi bylo líto, že ty obrázky nejsou barevné. Ale v dnešní době internetu si najdete vše, co chcete vidět 🙂

  Daydreamer

  16.12.2017

  Pěkně vypravená kniha, pěkné počtení, jen ten výběr hradů bych viděl rád jiný – aby tam nebyly hrady takřka úplně zaniklé, například – a naopak, aby tam nechybělo třeba Rábí, Valdek atd.

  Titi

  10.05.2017

  Vladimíru Liškovi jsem se záměrně vyhýbala. Má neuvěřitelně široký záběr, od Ježíše Nazaretského, přes UFO, Karla IV., paranormální jevy, Čachtickou paní, až po upíry a kdoví co ještě. Od takového autora přece nemůžu čekat nic pořádného!
  Kupodivu Naše hrady mě překvapily. Kniha je psána velice čtivě a poutavě, zaujaly mě pověsti, nádherné černobílé fotografie, kterých je v knize hodně. Najdeme zde hrady známé, i ty méně známé, i zříceniny. Jen nějak nechápu, jak mohl svolit k tak příšerné obálce, jak přes nějaké barevné sklíčko. Možná je to záměr, kdo ví…

  Pablo Kral

  26.11.2016

  Hradologie je nepochybně impozantní disciplína, ale sám sebe – eufemisticky řečeno – mohu jen těžko zařadit mezi její znalce. Tuto neblahou skutečnost (no prostě ostuda) jsem se pokusil napravit koupí Našich hradů od V. Lišky a shlédnutím dokuseriálu Štíty království českého s Tomášem Durdíkem. Pochopitelně nelze tyto dva autory srovnávat prakticky v žádném ohledu, ovšem v mých očích se oba vhodně doplňovali a dotvářeli romantickou atmosféru. Ač toho velmi želím, neměl jsem mnoho příležitostí k osobním návštěvám hradů, tvrzí, či pevností (dobře znám jen Ronov), ale v poslední době razím takovou teorii, že člověk nemusí zrovna procestovat svět, aby něco poznal a pochopil. Tato kniha byla zajímavá jak svým legendistickým pojetím, tak čerstvým fotografickým doprovodem a zaujala čestné místo v mé knihovně. Dlouho jsem řešil (bezpochyby velmi relevantní) otázku kolika hvězdami ji ověnčím. Vyhrály to čtyři. O přidání té páté budu vážně uvažovat, ale asi až po druhém přečtení. Dá se v podstatě říct, že Vladimír Liška mne i přes vražedné tempo psaní ani nepřekvapil, ani nezklamal.

  Anie361

  18.11.2016

  Hezká kniha, potěší jako dárek.