Nápady na ubrousku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Nápady na ubrousku

Přednášíte? Řídíte tým? „Prodáváte“ nápady? Obchodujete? Máte někdy pocit, že to, co říkáte, není dostatečně výstižné nebo že vás posluchač nechápe? Bestseller Dana Roama představuje způsob, jak být srozumitelný a presvědčivý. Učí totiž využívat vrozené vizuální myšlení. A nemusíte být zrovna Michelangelo! Roam tvrdí, že nadání pro vizuální myšlení má každý, i když si myslí, že kreslit neumí. Zcela postačí, když zvládnete nakreslit čáru, kolečko a čtvereček. Uvidíte, že správně načrtnutý, jakkoli jednoduchý obrázek třeba na obyčejném ubrousku je mnohem mocnější než Excel nebo PowerPoint. Pomůže vytříbit myšlenky, přemýšlet nad problémy zvenčí a sdělit je takovým způsobem, že jim ostatní lidé porozumí.
Bestseller Dana Roama Nápady na ubrousku představuje výjimečný titul mezi knihami o prezentaci. Je to originální návod, jak při řešení libovolného problému využít vizuální myšlení – a poradit si jen s pomocí tužky a kousku papíru, jak díky přemýšlení s obrázky nalézat a rozvíjet nové myšlenky, jak rešit problémy nečekanými způsoby a jak významně zlepšit naše schopnosti podělit se o objevené postřehy. S Roamovou knihou je zkrátka možné naučit se vidět svět novými způsoby. Názornou, poučnou i svižně napsanou knihu nevyužijí jen lidé “od byznysu”: může se hodit všem, kdo se občas snaží někomu jinému vysvětlit abstraktní problém a přivést jej k tomu, aby problém pochopil. Kniha se na americkém serveru Amazon.com právem stala nejprodávanější knihou roku 2008 a dosud byla přeložena do 15 jazyků..Kniha v českém jazyce!


Stažení Nápady na ubrousku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nápady na ubrousku (0.00 EUR)


Stažení Nápady na ubrousku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Back of the Napkin: Solving Problems amd Selling Ideas with Pictures

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Formáty eknihy: EPUB
  Vydáno: , Jan Melvil
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  MOu598

  22.03.2017

  Když řešíte problém, nakreslete si to: kdo, co, kolik, kdy, kde, jak, proč. Knížka učí, jak postupovat. Věřím, že může hodně lidem pomoci.
  Já se k ní opakovaně vracím, ale je pro mne trochu složitá.

  martinkaLLL

  27.02.2016

  Pro mě tato kniha asi nebyla určena. Je to sice zábavný styl řešení problémů, ale řekla bych, že se spíše hodí pro nějaké manažery, větší podnikatele atd. Takže jsem asi moc malá ryba.