Na prahu ráje Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Na prahu ráje

Románová prvotina klasika moderní americké literatury má řadu autobiografických prvků. Autor zde na postavě hlavního hrdiny zachycuje nejprve své zážitky na universitě před první světovou válkou, dobu radostného dozrávání a optimistického pohledu na svět, v němž jsou všechny možnosti mladým, schopným a energickým lidem otevřeny, a později i nezdary…Kniha v českém jazyce!


Stažení Na prahu ráje zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Na prahu ráje (0.00 EUR)


Stažení Na prahu ráje zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  This Side of Paradise (1920)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  marvan00

  10.03.2015

  Při četbě této knihy jsem si vzpomenul na Šaldovo pojednání o básnících, pravých nositelích ohně. Ano, kniha je nedokonalá, ale nikoli nedostatkem talentu, ale právě naopak, jeho nadbytkem. Slova a obrazy se tu nervně valí vpřed, jakoby autor nezvládal zkrotit příval inspirace. Dokonalé knihy píšou řemeslníci, takhle píšou bytostní umělci.

  Atuin

  07.10.2013

  Nechce se mi hodnotit autobiografii kterou napsal o svých studijních letech, protože mi nepřijde zrovna vkusné hodnotit život člověka počtem hvězdiček. Každé své motto vyjádřil Fitzgerald v každé své knize kterou napsal a že rád sem tam něco přepálil a zároveň rád udusával plyne ze všech jeho děl. Nedokázal se často pořádně vyjádřit a často se vyjádřil až nehorázně. Vždy chtěl něco významného říct a někdy se stalo že si to sakra nechal na konci pro sebe.

  Kamčulka

  18.06.2012

  Kniha v podstatě popisuje studentský život samotného FSF. Pokud máte tohoto spisovatele rádi a zaujala Vás jeho tématika, tato kniha nesmí chybět ve Vašem seznamu. Je to jeho prvotina, která ho vynesla vzhůru a je znát, že od počátku měl na srdci to samé, až do konce svého života. Život na vysoké noze jej fascinoval a zároveň jím pohrdal. V knize dokázal velice dobře vystihnout dobu, která byla pro mladé bohaté lidi dobou radovánek, nic nedělání, bujarých večírků a dojmů, že když studují univerzitu a přečetli pár známých spisovatelů, patří automaticky mezi intelektuály doby. "Když nemáš prachy, nejsi nic". Tím být nic, byla pro samotného FSF strašná představa, která je znát již z této knihy. Touha být bohatý a žít bezstarostný život bez jakékoliv námahy je hlavním motivem.