Na plovárně s Markem Ebenem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Na plovárně s Markem Ebenem

24 osobností z umění, sportu, vědy a podnikání se zpovídá oblíbenému moderátorovi

– Portréty všech hostů i fotografie z natáčení
– V polovině září velké PR k pětistému dílu pořadu Na plovárně
– Marek Eben letos opět moderátorem Star Dance
– Po celý říjen plakáty v pražském metru
– Ideální dárek pro každého

Výběr toho nejlepšího a nejzajímavějšího z pořadu Na plovárně. 264 stran poutavého čtení, které vás poučí, potěší i překvapí. Z osobností tohoto průřezu vybíráme: Bohdan Pomahač, Pavel Nedvěd, Eva Jiřičná, Tomáš Sedláček, Stanislav Bernard, Iva Janžurová, Otakar Motejl, Antonio Banderas, Pavel Pafko a další.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Na plovárně s Markem Ebenem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Na plovárně s Markem Ebenem (0.00 EUR)


Stažení Na plovárně s Markem Ebenem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , Práh
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  alisie

  06.01.2016

  Rozhovory jsou milé a zajímavé. Knížka musela u mě uspět, pana Ebena si velmi vážím. Kniha byla správnou volbou na narozeniny, šetřila jsem si jí až do dalšího roku. 🙂

  Janka7

  05.08.2015

  Výborné čtení…. Marek Eben je osobnost, která se umí ptát. Stojí za přečtení…

  pagac17

  11.03.2015

  Opět výborné počtení na otázky a odpovědí 24 vybraných osob. Marek Eben je nedostižný moderátor. Na každého zpovídaného je vzorně připraven. Jazyková bariéra neexistuje. Dověděl jsem se opět mnoho, co jsem ani netušil. Snad mě osobně zaujal rozhovor s Raymondem Moodym o Životě po životě. Závěrečná otázka -Po tom, co vše víte, byste se měl na smrt těšít, pak budete mít jasno. Závěr odpovědi Moodyho- Procházíme asi nejkritičtějším obdobím v dějinách. Zachvacuje nás marasmus okamžitého uspokojování, lidé nechtějí slyšet o žádných problémech, chtějí mít všechno a hned bez vynaložení zvláštní námahy a bez dlouhého přemýšlení. Zaklínáme se vědou, pokrokem, právem na to a na ono…Ale zdravý rozum ztratil svou váhu.

  Eleanorra

  17.10.2013

  Soubor rozhovorů 24 osobností – veřejně známých umělců i "obyčejných" lidí, kteří však vynikají v určité oblasti nebo mají nějaké zásluhy. Otázky Marka Ebena potvrzují jeho moderátorský talent.
  Knihu hodnotím průměrnými třemi hvězdičkami, protože jde o pouhý přepis rozhovorů z televizního pořadu (který je mimochodem stále dostupný na webu ČT). Kniha tedy nenabízí oproti televiznímu formátu něco navíc – např. informace o pozadí rozhovorů apod.

  dalimoni

  27.09.2013

  Kniha rozhovorů Marka Ebena se zajímavými osobnostmi působících v různých oborech od sportu po lékaře nebo herce. Některé osobnosti jsou mediálně známé (např. Antonio Banderas, Iva Janžurová, Pavel Nedvěd, Otakar Motejl…), jiní jsou sice méně mediálně známí, ale působí v zajímavých oborech, ve kterých patří mezi špičkové odborníky. V knize se dočteme o velmi zajímavých osobnostech (nejen českých), co je ovlivňovalo při práci i v životě….