Muzeum opuštěných tajemství Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Muzeum opuštěných tajemství

Příběh nejvýznamnější ukrajinské autorky Oksany Zabužko předkládá rodinnou historii páru, který svede dohromady stará fotografie několika vojáků UPA. Dvojice je k sobě přitahována paralelními sny, které jako by již prožil někdo jiný. Hlavní hrdinka Daryna chce odkrýt osud pratety svého přítele Adrijana, která za tajemných okolností zahynula během bojů UPA se sovětskou mocí. Příběh se prolíná s osudy dalších lidí, ať už na konci 40. let, či v současnosti. Jde o přelomovou knihu v historii samostatné ukrajinské literatury. Nejedná se o historii UPA, ale o paměti, nuceném zapomnění, přerušení přirozeného běhu věcí a životů, které sovětská zvůle chtěla zlikvidovat fyzicky, ale i ponížit tím nejbrutálnějším způsobem, který by vymazal vědomí o existenci vlastní rodiny, vesnice, národa.Kniha v českém jazyce!


Stažení Muzeum opuštěných tajemství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Muzeum opuštěných tajemství (0.00 EUR)


Stažení Muzeum opuštěných tajemství zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Muzej pokynutych sekretiv (2009)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Kniha Zlín
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Annicka

  25.10.2014

  Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na styl, kterým je kniha psaná. Děj se chvíli odehrává v současném Kyjevě, chvíli za 2. světové války, chvíli je to vnitřní monolog Daryny, chvíli Adrijanův. Ale čím déle jsem četla, tím více jsem se nemohla od knihy odtrhnout.

  Zara

  22.07.2013

  Autorka je evidentně především "básnířka". Téma pro mě nadmíru zajímavé zbytečně předimenzovala poeticky květnatým rozvláčným slohem,takže v zájmu přečtení knihy jsem některé pasáže přeskakovala.
  Přitom syžet knihy nabízel prostor k nadmíru zajímavému zpracování, ale zřejmě to chtělo (v souladu s diskuzí "Proč muži píší lépe než ženy"), aby se pera ujal pragmatičtěji uvažující spisovatel.Škoda.