Můžeš žít, jak chceš Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Můžeš žít, jak chceš

Žít bez limitů můžeš začít právě teď. Tak, jak jsi, tam, kde jsi, se vším, co jsi. Je jen na tobě, jestli se pro to rozhodneš. Vše, co potřebuješ, máš už teď.
Volné pokračování úspěšné inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš. Nová dávka slovního kofeinu pro vaše každodenní nakopnutí. Šťavnatá inspirace pro vaše šťastné srdce. Vstupenka k vašim každodenním úsměvům a naplněným snům.
Pro vás, kteří jste po přečtení první knihy k životu podle hlasu svého srdce nakročili, ale s dalším krokem váháte, nová motivace k tomu nechat váhání i přemítání a místo utrácení času se vysněnému životu i lásce vrhnout do náruče.
Jednoduché návody a metody, jak probudit naše přirozené schopnosti, pomocí kterých se máme a můžeme stále cítit (i vypadat) jako když nám bylo …náct.
I když jste na svou vrozenou sílu a lásku, nejen k životu, zapomněli, ono je to všechno stále s vámi. Jako vaše dětské oblečení uložené ve skříni. Můžete jí otevřít a vzpomenout si, jak lehce se vám tehdy žilo. A že pokud chcete, může se vám stejně lehce žít i dnes. Stačí se nadechnout, třeba zavřít oči a prostě skočit. Ne za týden, nebo zítra, ale právě TEĎ.
„Vaše duše dospět nemusí. Zůstane navždy stejná, i když jste o něco větší. Nemusíte se přestat smát, nemusíte se svých snů vzdát, ani když už vám dávno bylo osmnáct.“Kniha v českém jazyce!


Stažení Můžeš žít, jak chceš zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Můžeš žít, jak chceš (0.00 EUR)


Stažení Můžeš žít, jak chceš zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Pláž
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Danafantom

  09. března

  Jestli máte někdo chuť žít a cítit se jako teenager, tak se s chutí začtěte. Já osobně budu raději aspirovat na zralého dospělého 🙂 Na druhou stranu jako dílek životní filozofie by se to dalo přijmout….

  mariva

  08. ledna

  Úžasně motivující knížka. Poprvé jsem zatoužila poznat osobně autorku knížky, protože takových pozitivních lidí bychom potřebovali co nejvíc. Stačilo si přečíst pár stránek ráno v MHD cestou do práce a hned jsem měla krásnější den a vše se nějak líp dařilo. Teď mi asi bude podobné ranní povzbuzení chybět, než najdu jinou podobnou knihu. Dnes je výraz "sluníčkář" často používán v negativním významu, ale právě takoví lidé dělají náš svět lepším a krásnějším. Od autorky jsem četla poprvé Roma mi amor a to mě přivedlo i k další její knížce. Navíc jsem zjistila, že se mi hodí i do letošní výzvy – název má 4 slova.