Muž vejde do pokoje Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Muž vejde do pokoje

Co se stane, když ztratíte vzpomínky na posledních dvacet let svého života? Pokud jste během nich někoho milovali, zamilujete se do něho znovu? Dokážete se identifikovat s člověkem, kterým jste po tu dobu byli, nebo pro vás zůstane nepochopitelným cizincem? Co nás vlastně jako lidi definuje? Současná americká autorka si ve svém debutu tyto otázky klade prostřednictvím příběhu mladého profesora anglické literatury, který po operaci mozku utrpí ztrátu paměti. Ve snaze najít sám sebe v novém, cizím světě, časem přikývne na nabídku neortodoxního vědce zapojit se do jeho experimentů s pamětí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Muž vejde do pokoje zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Muž vejde do pokoje (0.00 EUR)


Stažení Muž vejde do pokoje zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Man Walks into a Room (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Amnesiac

  19.03.2014

  Oproto ostatným dielam trosku slabsie, kazdopadne ale stale prva liga s typickými Kraussovským témami a motívmi

  egan

  22.11.2012

  Veľmi pekná a citlivo napísaná kniha. Nedá sa rýchlo prečítať a preletieť, napriek tomu, aká je útla. Každá veta má svoje miesto a zmysel. A na to, že je to prvotina, klobúk dole! Nicole Krauss na svoj vek napísala vyzretý a hlboký román s grandióznym finále! Už sa teším na jej Dějiny lásky.

  odejana

  01.03.2012

  Dost dobrý námět, bombastický úvod, ale nějak mi to hledání identity přišlo vyumělkované a nepostižené. Zajímavá byla konfrontace vlastní ztráty paměti a Maxovo senilní stáří. Motiv pouště jako domova byl taky dobrý.

  zuzulique

  29.09.2011

  Dosť slabé, teda oproti Dejinám lásky (jedna z mojich NAJ kníh), toto bol len slabý odvar…Ale môžme to autorke odpustiť, keďže je to jej prvotina. V knižke boli i pekné a pútavé pasáže a prvá a posledná tretina knihy sa mi celkom páčila…len to uprostred nezaujalo 🙁

  Surikata

  27.08.2011

  Čekala jsem příběh, který mě hned chytne za srdce a nepustí. Nestalo se. Přišlo mi to vzhledem k tématu chladné, vyumělkované. Kniha, která se odloží a zapomene.