Muž, který se proměnil v sebe sama Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Muž, který se proměnil v sebe sama

Rick Hamilton má nádherný život: skvělé zaměstnání, báječného syna a krásnou manželku. Až si jednoho dne uprostřed důležité obchodní schůzky začne čmárat na papír – a zchvátí ho mrazivá předtucha, že jeho žena zemře při autonehodě.

Poté, co se přiřítí na inkriminované místo, musí čelit ještě mnohem děsivější pravdě. V troskách totiž leží nikoli auto jeho ženy, ale jeho vlastní. Šaty si ušpiní od krve – jsou to však jiné šaty, než které měl na sobě při oné schůzce. Je tam i jeho žena a je naživu, ale proč ho celá uslzená oslovuje Richarde? A proč popírá, že by měli syna?

Rick Hamilton je uvězněn v paralelním vesmíru. Jeho život je všechno, jen ne nádherný…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Muž, který se proměnil v sebe sama zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Muž, který se proměnil v sebe sama (0.00 EUR)


Stažení Muž, který se proměnil v sebe sama zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Man Who Turned into Himself (1995)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Nakladatelství Slovanský dům
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Faila

  06.05.2017

  Na této knížce se mi nejvíce líbil její úvod, který mi připadal velice dramatický a velmi zajímavý a dokázal mě do knížky vtáhnout. Bohužel za chvíli přišla pasáž, která mě trochu nudila, zvláště ty delší popisy "odborného" pozadí příběhu. Ale chápu jejich důležitost v knize a také musím říct, že byly podány velmi srozumitelně. Jelikož jsem laik a v kvantové fyzice – a vlastně vůbec žádné fyzice – se nevyznám, nemohu soudit, do jaké míry byly zde nastíněné teorie uvěřitelné. Ačkoliv i sám autor ke konci ústy hlavní postavy pronáší, že to, co se v díle děje, je neuvěřitelné a odporuje to všem doteď známým zákonům. Na jednu stranu jsem se musela pousmát, protože pak se z této knížky opravdu stalo řádné sci-fi, které hraje mimo všechna známá pravidla, ale v mých očích to knížce na atraktivitě neubralo. Byla krátká, svižná, dobře se mi četla a nápady v ní obsažené mi přišly velmi zajímavé.

  Živa23

  02.09.2016

  Při čtení knihy je opravdu nutné se soustředit a přemýšlet u toho. Jinak vřele doporučuji. 🙂

  Finn69

  28.07.2016

  Tahle knížka o paralelních vesmírech upřímně řečeno za moc nestojí. Doporučit můžu snad jen jako výplň času do vlaku nebo na pláž. Není tu ani originální nápad, ani zajímavý příběh, tohle už bylo napsáno stokrát a lépe.

  arkel

  08.01.2016

  Mně se to líbilo…Po první třetině teda spadlo napětí a začalo to mít rádoby vtipný děj a bylo to chvíli zbytečně ukecané, ale pak se to zase celkem rozjelo…Bylo to fajn…Až jsem chvílemi byl z toho blbý… 🙂

  gersie

  10.04.2014

  Kniha má dobrý námět , spisovatel se opravdu snažil , ale něco mi v tom vyprávění nějak nesedělo. Musím se přikonit k Ječmínkovi celkem to trefil.

  Ječmínek

  18.09.2013

  Dal jsem téhle knize tři hvězdičky a nemá ani moc velké celkové hodnocení, ale přesto na ni chci upozornit. Kdo má rád složitější sci-fi s paraleními vesmíry a mnoha zvraty, měl by si jí přečíst. Je dobrá a napínavá.

  evajs.evajsek

  06.07.2012

  mistrně napsáno, napínavé vyprávění, působivé a šokující

  benycycling

  Tahle kniha je možná geniální, ale vím, že jsem četl také lepší knihy.