Mstitelky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mstitelky

Příběh pomsty sedmi odhodlaných, rozhořčených žen, které vinou lidské krutosti a lhostejnosti utrpěly bolestnou ztrátu. Všechny se odmítly smířit s nespravedlivostí, s bezmocí práva, a vytvořily Sesterstvo, které se důmyslně a nesmiřitelně mstí těm, na něž zákony nestačí. Mstitelky navenek nemají nic společného, ale všechny spojuje životní tragédie a pocit křivdy z bezzubých zákonů.

Historie Sesterstva začíná u Myry Rutledgeové, jejíž těhotnou dceru zabije nepozorný řidič chráněný diplomatickou imunitou…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Mstitelky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mstitelky (0.00 EUR)


Stažení Mstitelky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sesterstvo (1.)

  Originální název:

  Weekend Warriors (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  polly43

  13. března

  Je to mé seznámení s autorkou a přikláním se k hodnocení bábušky.

  Jaruš7

  04.11.2017

  První díl ze série "Sesterstvo".
  Název má v sobě to správné adrenalinové jiskření, tudíž jsem F.M. neodolala.
  Nespravedlnost z rozsudku vzbuzuje vlnu rozhořčení, až vzteku, za ztrátu blízkých a za zničené životy.
  Citát : " Nemůžeš dítěti jen tak zbořit jeho vesmír."
  "Tak, tohle je poprvé, co jsem vděčná, že moderní medicína není všemocná."
  Ženská logika ve fantazii má na to recept s vyváženými ingrediencemi – něco tragédie, dost odvahy, trochu lásky, špetku humoru, v láku špionážních informací a s kopečkem šlehačky v ceně miliard.
  Další bude určitě, vždyť tahle "Mstitelka" byla první ze sedmi.

  luciefeix

  08.07.2017

  Kniha mi přišla trochu přehnaná v tom že toto vše zorganizovat by nebylo možné . Ano peníze jsou vše ale aby jim prošlo toto vše a nikdo na to nepřišel mi přijde blbost . Do dalšího dílu nepůjdu . Podle goodreads to má hlavně 22dílů a u nás vyšli pouze tři .

  bábuška

  06.06.2017

  Bohyně Spravedlnost je opravdu někdy slepá. Kdo spáchá zločin, podle zákona je nevinen a oběť zůstává zcela bezbranná. Skupina takto postižených žen všemi prostředky usiluje o napravení křivd. A o tomto je tato kniha, která nepostrádá napětí a čte se moc hezky. Těším se na pokračování.

  Ishir

  29.05.2017

  Kniha se dobře čte. Zajímavý příběh

  kocourjulie

  27.10.2016

  Asi jsem se neměla tak těšit, to téma mě nadchlo, ale tím větší zklámání přišlo, když jsem začala číst. Ploché, nedotažené, nereálné … až nesmyslné. Hluboké zklamání.

  ina77

  10.10.2016

  Já mám tuto autorku ráda,ale tady u té knihy jsem si moc nepočetla.

  justify

  10.07.2016

  Ze začátku jsem se nemohla začíst ale teď musím říct, že ten prví díl je dobrý. Čtu ho jedním dechem. Mám doma i druhý díl a nemůžu se dočkat až 10.8. vyjde třetí díl s názvem Pomsta. Už dlouho mě žádná kniha tak nezaujala.

  zdehan

  18.06.2016

  Kniha se dobře četla ale čekala jsem od ní víc.

  Siraelxy

  22.05.2016

  Takovou slátatinu hloupou jsem už dlouho nečetla. Myšlenka je dobrá, ale styl psaní a nereálnosti jsou otřesné. Více tady: http://siraelxy.blogspot.cz/2016/05/fern-michaels-mstitelky.html

  biki

  14.04.2016

  Kdybych včera večer nečučela u počítače, tak jsem knížku zvládla za jeden den. Tak jo, četla se dobře. Téma insuficientní justice, kdy právnické kličky mají větší váhu než prostá spravedlnost, je zvláště v dnešní době velmi lákavé. Ovšem barvotiskové řešení celé situace, kde (jaká náhoda) jednou z postižených je multimilionářka, jejíž přítel je jakási obdoba Jamese Bonda v.v., tak to je i na mě trochu silné kafe. Sice si dovedu představit, že se pár postižených spojí v boji za spravedlnost, ale překombinované a finančně mimořádně náročné akce, uvedené v knize, přímo volají po tom, aby selhaly. Pak by to bylo aspoň napínavější. Aspoň za čtivost 3*.
  Pozn: tak by mě zajímalo, jestli se u pomsty první z postižených žen nechala autorka inspirovat jedním nejmenovaným českým filmem ?!?

  janesy

  12.04.2016

  Vidím, že budu první tuto knihu hodnotit. Moc jsem se na ni těšila, ale styl psaní téhle autorky mne nijak neuchvátil, stejně jako u knihy "Důvěrné tajnosti". Asi autorčinu stylu nemohu přijít na chuť :(.
  Nápad žen s pomstou, když nenašly zastání v zákonu je zajímavý, jsem zvědavá, jak si poradí v ostatních případech. To se snad dozvíme ve 2. díle.