Mstitelé Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mstitelé

Přeplněná prázdninová loď se stane hrůzostrašným hnízdem vládce a vládkyně z Vampýrů, kteří prchají před pobočkou E a novým nekroskopem, Jakem Cutterem. Dříve než někdo stihne nahlásit, že se loď ztratila, těch několik posledních přeživších pasažérů na palubě už nebudou lidskými bytostmi… a vampýři se mezi tím dávno vydají vstříc svým dalším výbojům. Korat, upír, který se skrývá v mysli Jakea Cuttera, je odhodlán získat kontrolu nad jeho životem a Jake je stejně tak odhodlán mu to nedovolit. Aby Jake tento boj vyhrál, musí důvěřovat Benu Traskovi – jenomže Trask, šéf pobočky E je schopen Jakea bez milosti zabít, když se o jeho dotěrném společníkovi dozví! Zahrada s upířími plodnicemi pod Londýnem, založená třetím z upírů, vládcem Szwartem, rodí trpké ovoce, které způsobuje záhadnou spavou nemoc – s upíří nákazou – a pomalu se šíří populací Velké Británie. Jednotlivé týmy pobočky E mají na talířích příliš velká sousta. Musí lokalizovat teroristy, kteří ohrožují svět nukleárními zbraněmi; natrvalo zavřít bránu mezi upířím světem a zemí; analyzovat výtrusový mor; a vypátrat a zničit trojici vampýřích vládců. Dokonce ani síly Harryho Keogha, původního nekroskopa, přivolané ze záhrobí v kombinaci se silami nejmocnějších agentů pobočky E nemusí stačit k tomu, aby byly poraženy stvůry, které přivedly zemi na pokraj totálního zničení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mstitelé zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mstitelé (0.00 EUR)


Stažení Mstitelé zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nekroskop (13.)

  Originální název:

  Avengers (2001)

  Žánr:
  Horory, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  eraserhead

  19.10.2016

  Hodně povedené zakončení dobře rozjeté trilogie pobočky E. Prvních 110 stránek ohledně lodi naprostá lahůdka, atmosférou a napětím se vracející k původním Nekroskopům. Tohle bych klidně bral roztažené a rozvedené na celou samostatnou knihu. Po úvodní pentalogii (s výjimkou třetího dílu) je tahle E pobočkovská trilogie to nejlepší z Nekroskopa. Napětí, horrorové scény, zajímaví upíři, žádné infantilní fantasy odbočky a vcelku zajímavé zakončení (které je ale hned pokaženo zbytečně a (až směšně) absurdně daleko rozvedeným epilogem). Tohle by byl hodně dobrý konec nekroskopa. 3.5*

  pikacka

  14.05.2014

  jako z každých dílů, super napsaný děj. Velmi překvapivý konec ,ale proč ne :-). Vše je možné . Celou trilogii Nekroskopu – Pobočka E ,doporučuji k přečtení

  pajonek

  ……….. už k sedmému pokračování bych napsal – zavřete oči, odcházím a tuto knihu odhazuji v dáli, neboť ve frontě na čtení lepší knihy stály……. pořád na jedno brdo (ještě, že zvládám rychločtení )