Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha

Philip Carlo vychádzal z viac ako dvesto štyridsiatich hodín rozhovorov s Richardom Kuklinským, ktoré uskutočnil v Trentonskej štátnej väznici. Na detailne vykreslenom pozadí Kuklinského osobného života opísal mnohé z údajne viac ako dvesto mimoriadne krutých vrážd, ktoré tento nájomný vrah spáchal. Kuklinského obeťami neboli len tí, ktorí prekážali mafiánom. Viacerí zavraždení sa len ocitli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Ak mu niekto spôsoboval problémy, riešil ich vraždou.

Carlovi sa dokonale podarilo preniknúť do myslenia jedného z najbrutálnejších masových vrahov v dejinách kriminalistiky.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha (0.00 EUR)


Stažení Mraziar. Spoveď mafiánskeho nájomného vraha zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Ice Man. Confessions of a Mafia Contract Killer

  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  JiříM

  01.09.2017

  Pěkné čtení, jen slovem "nedávno" se mohlo pošetřit.

  blesecka

  23.01.2017

  neuvěřitelné, šokující, velmi zajímavé čtení.

  Guepp

  16.01.2017

  Zajimava sonda do zivota najemneho vraha. Bohuzel me asi nic nedonuti ji docist. Autor se casto v informacich opakuje a prostredni cast knihy je velmi zdlouhava, popisuje stale dokola stejne veci ve stejnem rytmu. Mozna by byl konec zajimavejsi, ale jak jsem rekla – uz se k nemu nedostanu. Radeji se vrhnu na jine knihy s mafianskou tematikou 🙂

  Pampalini

  28.11.2016

  Premýšľam, čo pozitívne táto kniha prináša a nenapadá mi nič. Podobné prípady by mali zostať na úrovni fikcie a nie byť popisom skutočných udalostí. Súťažíme v obludnostiach? Z vrahov sú celebrity, ktoré obdivujeme? Ich mená treba zabudnúť, nie pripomínať. Čo ak sa s takým človekom celkom náhodou zrazíme, niekde v parku, aby nám do hlavy vpálil šípku? Len tak… aby bolo v knihe and čím žasnúť.

  Gracian1964

  25.04.2016

  Túto knihu nebudem hodnotiť v literárnom zmysle…je šokujúce a neuveriteľné, že takáto postava bola skutočná, že si ju autor nevymyslel…nuž, s Richardom Kuklinským by som sa rozhodne osobne stretnúť nechcel…a tí, čo sa s ním stretli a prežili to, majú sakramentské šťastie, hm…

  DivnýJanko

  03.02.2016odpad!

  chorá kniha o chorom poločloveku, kiež by sa písali knihy aj o ľuďoch, ktorí pomáhajú k životu, je na zamyslenie ako si ľudia vážia život, keď s takým pôžitkom čítajú stránky tejto knihy, myslím že nikto z nich nebol pri pôrode svojho dieťaťa /ak vôbec deti majú/… smutné no rozumiem že aj takáto literatúra sa predáva, už čakám len na hovienka v sáčku ako budú dostávať 4 hviezdičky.. smutné

  enigma

  13.09.2015

  Neuvěřitelné. Temně fascinující.

  maya.taufer

  03.06.2015

  Dokonale napsaná kniha. Zcela mě pohltila. Sice mě rozčilovalo, že se některé věty dost opakovali, ale kdydyž čtete knihu na vícekrát, tak alespoň na nic nezapomenete 🙂

  milamarus

  22.05.2015

  Nesmyslné nebo nereálné mi to vyprávění nepřišlo. Richard Kuklinský mluvil o tom dobrém i o tom špatném. Život k němu byl mnohem tvrdší, než by měl být, což ho nutilo k přemýšlení nad ním samým a nad ostatními. Přemýšlel, cítil vinu za to, co se mu děje, a protože se nemohl lidem, kteří mu ty nesnáze způsobovali vyhnout, rozhodl se je likvidovat. Vlastně to viděl podobně jako O. Hepnarová nebo C. Stauffenberg, neboť důvodem proč zabíjel byl čin toho daného člověka vůči němu samému nebo jiným.

  Za úvahu stojí to, že zatímco někteří se zpovídají (a litují svých činů), aby se mohli napravit a začít život s rozhřešením ještě jednou a lépe, on zpytoval své svědomí až když byl ve vězení, po mnoha letech dvojího života, bez lítosti, a smířen s tím, že i on musí být potrestán, za to co dlouhá léta dělal a svými činy zavinil.

  dadukoblih

  14.02.2015

  Drsná, ale naprosto čtivá a skvělá kniha.

  Lukinsons

  12.01.2015

  Fakticky drsný příběh. Kéž by byla spousta vražd více rozepsána i s Richardovo myšlenky a pocity. I tak se, ale knížce nedá nic vytknout. Ani u jedné kapitoly, stránky, odstavce či věty (:D) jsem se nenudil.

  Iworri

  29.09.2014

  Po přečtení si kladu jednu jedinou otázkou : Je vůbec možný, aby jeden člověk toho za svůj jeden život stihl tolik ?? Ponechme stranou úvahy, zda pozitivního či negativního 🙂

  Zoombyk

  11.09.2014

  Prostě pecka! Člověk musí číst stále dál a dál až je najednou bohužel konec…

  ko.mi

  06.08.2014

  Mám rád čtení tohodle typu a ještě víc, když je to příběh skutečného člověka. Ledař byla knížka dle mého hodně útlá na to, co vše se tam událo. Kolikrát mi přišlo, že určitý situace z Richardova života byly moc osekaný. Ale jako celek je to neuvěřitelný čtení. Richard Leonard Kuklinski byl vyjímečná osobnost a sledovat jeho příběh mě bavilo!

  Mužu jen a pouze doporučit těm, kteří mafiánskou tematiku hltají i těm, ktěří si rádi udělají představu, jak to dříve chodilo na ulicích úžasné ameriky.

  vorenus

  08.07.2014

  Opravdu nevšední pohled do hlavy muže, co zabíjel pro mafii.Byl schopen zabít kohokoliv a kdekoliv.Pro peníze a nebo i za sebemenší maličkost.Tohle se čte opravdu jedním dechem!!

  kestlik

  25.04.2014

  Velmi působivý příběh nájemného vraha, který dokázal několik desetiletí hrát dvojí hru.

  RunningWolf

  20.04.2014

  Naprostá bomba!
  Ale potkat a naštvat toho pána bych nechtěl

  Radůz

  23.02.2014

  Drsné a kruté, ale čte se to samo!

  Amnesiac

  09.12.2012

  Obvykle tento druh literatúry nečítam, ale pri tomto titule som urobil výnimku a musím povedať že kniha rozhodne nebola ,,jalová".Slušná sonda do hlavy tak rozporuplnej ako bola Kuklinskeho mozno nikdy nebude uplne objektívna, ale Carlovi sa myslím podaril celkom slusný job na relatívne malom priestore.

  Garik

  17.09.2012

  Zhruba 400 strán opisov brutálneho násilia, mučenia, chladnokrvných vrážd a exkurzií do mysle sériového vraha. To všetko prepletené v desivom príbehu.
  Je nesmierne ťažké, ak nie rovno nemožné, vcítiť sa do takého života, takého prostredia. Ale predovšetkým do myslenia, ktoré postráda schopnosť empatie.