Možná přijde i diktátor. Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Možná přijde i diktátor. Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí

Internet nám měl přinést víc svobody, a zatím jí skoro nepozorovaně, krok za krokem ubývá. Návrat diktatury a "ruských pořádků", v nichž všechno je možné a nic není jisté, už není utopie, ale reálná hrozba. V politice se prosazují lháři a demagogové. Všechno dobré, co se v Česku za poslední čtvrtstoletí povedlo, se může zítra rozpadnout. Tomáš Klvaňa přichází se čtivým, vysvětlením událostí, napsaným nezaměnitelným, všeobecně srozumitelným stylem. Ústřední myšlenkou zůstává – proč je slušná a tolerantní společnost v ohrožení, proč pomalu ale jistě ubývá svobody.Kniha v českém jazyce!


Stažení Možná přijde i diktátor. Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Možná přijde i diktátor. Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí (0.00 EUR)


Stažení Možná přijde i diktátor. Proč už zase ztrácíme svobodu a nikomu to nevadí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Bourdon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  KejmlP

  27. února

  Tomáš Klvaňa se pravděpodobně chtěl svést na vlně literatury s tématem "varování před totalitou", se kterou se v poslední době roztrhl pytel. Žel, moc se mu to nepovedlo. Pokud jeho předchozí kniha "Fenomén Trump" měla alespoň jednotící myšlenku, a poskytovala jakýsi obraz Ameriky v postmoderní době, tak tady ta jednotící myšlenka chybí. Jakkoliv autor tvrdí, že má jít o stejný styl, ale zaměřený na střední Evropu, tak jde spíš o vršení příhod, postřehů a reportáží, u kterých si souvislosti člověk spíše domýšlí. Autor neustále šermuje slovy o nové normalizaci a postfaktické době, občas dojde i na podnětný postřeh. Jenže z knihy je stále patrná umanutost a názorová plochost autora. Klvaňa prostě postrádá Taberyho přemýšlivost, Šídlův nadhled, nebo Snyderovy znalosti historie (abych jmenoval další autory, co publikovali v poslední době ve stejném žánru).
  Hřebíček do rakve si pak zatloukl Klvaňa sám na besedě o knize, kde bylo jeho hlavním tématem to, že ho nikam do médií nezvou, a proto musí knihu propagovat sám, a pak ve sto variantách opakující se arogantní tvrzení ve stylu "já mám pravdu, ale "oni" (tj. protistrana) se se mnou nechtějí bavit, protože mě nemají rádi". Žádný nadhled, pokora či hledání kompromisů a společných východisek.
  Obávám se tedy, že ty nízké prodeje knihy asi nebudou jen důsledkem nepřízně médií.

  jindra2

  25.12.2017

  Vcelku zajímavý esej pojednávající o době, kdy stále méně záleží na faktech a na důležitosti nabývají emoce a uzavírání se v sociálních bublinách. Autor by měl dle mého ještě podrobněji rozebrat některé z příčin tohoto stavu: prohlubující se diferenciace příjmů, superbohatí ovlivňující politiku a zákonodárství, daňové ráje, hypertrofovaná politická korektnost, oligopoly. Vyhřeznutí hlouposti a sprostoty na sociálních sítích, které mají stále větší vliv na veřejné mínění, je zčásti způsobeno nedůvěrou a nenávistí k elitám, které jsou uzavřené a nedostatečně reflektují stav společnosti.
  Trochu mě překvapilo emocionální obvinění europoslance Tomáše Zdechovského ve věci odebrání dětí paní Michalákové norskými úřady. Ta věc je velmi sporná.
  Za nejlepší část knihy považuji popis Ruska.