Mozaika stínů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mozaika stínů

Byzanc v závěru 11. století zápasí s východním tureckým nebezpečím, ale i se západními barbary, kteří prý přišli osvobodit Jeruzalém, ale hlavně by se rádi zmocnili chřadnoucí, leč bohaté říše. Císař jen o vlas unikne vraždě. Bývalý žoldnéř Demetrios Askiates má zjistit, kdo má v tomto zločinu prsty. Musí se proto ponořit do dusných intrik kolem panovníka a jednat s varjažskými žoldnéři, italským kupcem i eunušským dvořanem.
Velkolepá historická freska s nečekaným rozuzlením přináší příběhy nejen krutých bojů, ale i lásky a zrady.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mozaika stínů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mozaika stínů (0.00 EUR)


Stažení Mozaika stínů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Demetrios Askiates (1.)

  Originální název:

  The Mosaic of Shadows (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Majdule

  31.03.2017

  Tahle historická detektivka ze staré Byzance je netypická svým prostředím i dobou, kdy se odehrává. Autor podává věrohodně působící reálie (což ale nedokážu posoudit v kontextu s realitou) a knížce nechybí ani atmosféra. Troufnu si tvrdit, že patří k tomu lepšímu v žánru. Chybí jí ale jakási jiskra, která by z ní dělala mimořádný zážitek.
  70 %

  Dymond

  08.08.2016

  Ze začátku to bylo takový pomalejší, ale pak se to začalo rozjíždět…

  Mammoth

  08.01.2016

  Historický příběh s detektivní zápletkou. Po pomalejším rozjezdu kniha dostává spád, který nabírá na intenzitě až do konce, kdy dojde k odhalení "hlavního pachatele". Toho jsem mimochodem ani moc nečekal, měl jsem jiné favority, i když je pravdou, že byli autorem předhazováni někdy až příliš okatě… Každopádně celkový dojem velmi kvalitní a těším se na další díl…

  pydla

  26.09.2015

  Po přečtení spousty kladných komentářů na tuto knihu, jsem se do Mozaiky stínů začetl. Ačkoliv mám rád jakékoli čtení o templářích, tak tady jsem byl zklamán. Hlavní hrdina, který je vyhlášený řešitel záhad ( detektiv ), je poněkud těžkopádný, místy až natvrdlý a případ se nakonec vyřeší tak nějak sám včetně odhalení hlavního pachatele. Prakticky se tak nějak sám připlete někam, co se později ukáže jako důležité, taková slepička Flatcherová z To je vražda napsala. Za mně jen 3 hvězdičky.

  Pet007

  23.02.2015

  Kniha se mi líbila. Seznámila jsem se s novým hrdinou z dávných dob a už se těším na pokračování.

  soukroma

  22.12.2014

  Poněkud kostrbaté, nepříliš napínavé a bez patřičného spádu, který by odpovídal popisovaným dramatickým událostem. Ve srovnání s mnoha jinými historickými knihami mnohem slabší… Mapka Konstantinopole by mohla být podrobnější, chyběl i glosář, protože spousta specifických výrazů i titulů nebyla v knize nikde vysvětlena.

  Melic

  15.11.2014

  Slušná knížka, nebylo to úplně takové to čtení, od kterého bych se nedokázal odtrhnout, ale nenudila ani náhodou. Určitě si přečtu další díly.

  čef

  26.10.2013

  Zajímavý příběh z doby křižáckých výprav a nynějšího Istanbulu, který byl v té době ještě v rukou východních křesťanů a čelil narůstajícímu tlaku Turků. Ani poměrně schopný císař nedokázal nic jiného než odsunout nevyhnutelnou porážku. To je snad podstatou příběhu sepsaného jako detektivka, která ovšem nemá parametry detektivky z dnešní doby. Nicméně se dá celá trilogie čtenářům historické a detektivní literatury jen doporučit.

  kryspin66

  22.07.2013

  Kniha se mi velmi líbila. Dlouho jsem nečetl lepší historickou krimi. Vřele doporučuji a těším se na další knihu tohoto autora.

  vincek1

  03.01.2013

  Je to první kniha tohoto spisovatele a přečetl jsem ji skoro jedním "dechem". Místy se mi sice zdálo, že se autor snaží splnit počet stran, které se zavázal napsat ale nakonec se vše v dobré obrátí a příběh dostane spád. Mě osobně se zamlouval popis krajiny, města a osob. Z této doby a lokality jsem zatím mnoho knih nepřečetl a těším se proto na druhý díl "Rytíři kříže". Doporučuji.