Milovník ze sna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Milovník ze sna

Ženský román kanadské autorky vypráví na historickém pozadí příběh muže, jehož touha po pomstě ovládla natolik, že málem ztratil svou životní lásku.
Hrdý irský mladík se seznámí s dcerou Angličana, který zavinil smrt jeho bratra, a hodlá jí využít jako nástroj pomsty. Unese ji, zničí její pověst a nakonec ji podle svého plánu zradí, jenomže brzy pochopí, že důsledky činu dopadly na jeho vlastní hlavu. Zjistí, že bez své krásné zajatkyně nemůže žít a získat její důvěru nebude vůbec snadné.Kniha v českém jazyce!


Stažení Milovník ze sna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Milovník ze sna (0.00 EUR)


Stažení Milovník ze sna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Dream Lover (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  maru3342

  29.10.2017

  Přečetla jsem od této autorky všechny její knihy, tuto jako poslední, a můžu s klidem napsat, že byla jedna z nejlepších (dost možná úplně nejlepší).

  Kamiliana

  22.10.2015

  Drsný příběh, ve kterém se pojí zrada, přetvářka a láska. Obdivuhodné jsou krásně vylíčené vztahy v rodině O´Toolových. Překvapí rovněž fakta o pašeráctví, loďařství a politickém kontextu Irska – Anglesey. Není to klasická červená knihovna, místy spíše pro otrlé.

  gabca007

  05.04.2014

  V anotaci je řečeno téměř vše. Takže překvapit vás kniha vlastně nemá čím, a navíc v řadě historických romancí ani ničím z průměru nevybočuje. Jen malá připomínka k předchozímu komentáři – to rozpětí mnoha let je asi šestileté. …….i na konci jsou mladí, krásní,zamilovaní…

  eleryn

  07.04.2013

  Příběh se mi líbil, ale na rozdíl od jiných romantických příběhů, které jsem si oblíbila, se tento příběh odehrával na rozpětí mnoha let. Neříkám, že je to zrovna špatně, ale přišlo mi to pak trochu zdlouhavé.