Milionář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Milionář

Mým zoufalým mozkem znělo stále jedno – jsem sice milionář, jsme sice zajištěný, ale mimo to jsem taky úplný idiot. Ve velice vtipném a zábavném pokračování příběhu Simona Peterse, s nímž jste se již setkali v předchozí úspěšné knize Úplný idiot, sledujete přeměnu „úplného idiota“ na muže, jenž přijde s neobvyklým podnikatelským záměrem a jehož šance na úspěch vůbec není malá…
Po několika neúspěšných pokusech však přece jen najde způsob, jak peníze získat. Kromě toho se mu podaří nalézt i lásku. Cesta k bohatství a ke štěstí není vůbec snadná a během této cesty jej čeká mnoho komických situací i zklamání. Podaří se mu vydělat svůj první milion, dosáhne jistých úspěchů i ve vztazích se ženami, ale že by byl o moc spokojenější či šťastnější, se říci nedá. Příběh dovedně balancuje na hraně mezi humorným a někdy i docela vážnějším čtením.Kniha v českém jazyce!


Stažení Milionář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Milionář (0.00 EUR)


Stažení Milionář zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Millionär (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kilometr

  22.05.2015

  Ze začátku jsem se párkrát dost nahlas zasmál,ale osudy Simona a jeho pohádkové zbohatnutí na konci mě přišlo velmi úsměvné a málo pravděpodobné.Škoda trochu opomenuté romantické linky,která by byla rozhodně zajímavější a v závěru jsem ji nevěřil ani za mák.40%.

  Merlinit

  15.05.2014

  Cesta naprostého zoufalce a losera k nápadu za miliony.

  majkhany

  10.01.2014

  Přes počáteční nadšenost jsem rychle prozřel. Celkově je to ale ucházející knížka. Rozdělil bych to do tří fází. V první třetině se potrháte smíchy nad jeho úvahama, ve druhé třetině se budete nudit nad tím, jaký je to ubožák a pokud se přemluvíte to dočíst, v poslední třetině nastane pohádka o tom, jak mu bleskl hlavou nápad, za týden na něm vydělal miliony eur a vše co vždy chtěl si následně zařídil během posledních deseti stránek. Konec mě přijde děsně uspěchaný, jakoby autora tlačil termín.