Měsíční směna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Měsíční směna

Sestra Edie Spenceová se poté, co přežije brutální útok upírů, může vrátit do práce, kde se stará o nadpřirozené bytosti, které potřebují lékařskou péči. Ale její sesterský um je vystaven náročnému testu, když se během polední pauzy stane svědkem ujetí od dopravní nehody. Zraněný chodec není jen vlkodlak, nýbrž vůdce smečky. Edie se tak ocitá uprostřed nelítostné války.
Dvě znepřátelené vlkodlačí frakce spolu bojují zuby nehty, ale Edie nemá nejmenší zájem se do toho míchat. Když se však setká s pacientovým synovcem – potetovaným vlkodlakem jménem Lucas s pohledem predátora, kterému je těžké odolat – musí si vybrat, na čí stranu se postaví. Otázka zní: může důvěřovat tomuto nebezpečnému spojenci? A může dát na své instinkty, když je v jeho blízkosti? Tak či onak se Edie nedokáže z tohoto kolotoče vymanit, i když se z ní tím pádem stává snadná kořist…Kniha v českém jazyce!


Stažení Měsíční směna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Měsíční směna (0.00 EUR)


Stažení Měsíční směna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Edie Spenceová (2.)

  Originální název:

  Moonshifted (2012)

  Žánr:
  Horory, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Fenris

  21.10.2017

  Jak první, tak druhý díl nejsou náročné čtení. Byl to dobrý nápad, mě se to četlo dobře, byla to celkem fajn oddychovka a trošu mě i zamrzelo, že nebudou další díly. Na takové to odpočinkové čtení to bylo fajn.
  Ale, jsou o mnoho lepší série, které se taky stoply a už dál nevychází, takže slzička smutku opravdu nepadla. 😀

  Calla2002

  18.08.2017

  Oblíbila jsem si tu sérii,líbí se mi to.
  Co mi tam vadí je jak to dopadlo…. Mít zákaz nadpřirozeného když k němu takhle přilnula by jsem asi nezvládla.
  Nevadil by 3 díl.
  4* za mě…

  denydean

  04.08.2017

  Jak první tak i druhý díl se četl dobře, možná dokonce i líp. Ani nevadí, že u nás nebudou další díly, druhý díl by se dal považovat zároveň za poslední díl.

  Byly u nás stopnuté lepší série, které bych uvítala dokončené.!

  Kačí137

  24.01.2017

  Lepší jak první díl. To rozhodně. Vlastně jsem to docela rychle přečetla. Občas jsou ty zápletky trochu překombinované,ale už jsem četla i horší.
  Vážně to nebylo špatný.

  CHESS

  02.06.2016

  Celková ztráta času.

  Janičta

  01.02.2016

  2,5 hvězdy.
  První díl se mi moc nelíbil, nechala jsem dojem zavát časem s jinými knihami a vrhla se na další.

  Tenhle mi přišel lepší… o chloupek 🙂 Vzato kolem a kolem je to o ničem a něco se děje až na konci, ale čte se to dobře. Ovšem na celou hvězdičku to nemá… možná se tomu přiblíží další díl… docela se těším

  Zelený_Drak

  29.11.2015

  Četlo se to příjemně, ale bylo to úplně o ničem. Horší než první díl, kde mi aspoň připadalo, že se něco děje. Tady se nic neděje, koukáme, jak Edie zaskakuje na jiném oddělení, slaví Vánoce, obědvá s bratrem… A jen tak mimochodem se čeká, jestli jako bude nebo nebude zápletka. Pak se všechno rozuzlí na posledních 30 stránkách a není to tentokrát nic, co by si člověk nedomyslel už někde v půlce knihy. A to, co si člověk nedomyslel, se stejně nevysvětlí.

  Také nevím, zda je to překladem, nebo nedostatečným rozepsáním toho, jak to chodí mezi vlkodlaky, ale když žena mluví o jednom muži jako o svém otci a o jejím manželovi někdo mluví jako o vlastním synovi téhož muže, vyvolává to otázky.

  Celkově mi to přišlo tak nedotažené, že jsem měla chuť dát odpad, ale to bych musela přehodnotit spoustu hodnocení, protože se mi to asi četlo snáz než série od Thurman a uričitě snáz něž série "Šerochodec" a vlastně mi to možná přišlo i lépe napsané než "Rachel Morgan", takže moje první věta to pro mě asi shrnuje.

  Vitnerová

  28.06.2015

  Knížka mě vůbec nezaujala a dočetla jsem jí s nechutí a modlila se aby už skončila. Jediné co mě zaujalo byl divný vztah s měňavcem Asherem. 🙁 prostě jsem zklamaná

  Betnka81

  26.10.2014

  Kniha se mi líbila , ale četla jsem i lepší 🙂

  Sirnaela

  12.04.2014

  Máte rádi knihy ve kterých jsou upíři, vlkodlaci atd.? Pak mohu doporučit.
  Jedná se o nenáročnou a čtivou knihu.
  Velice se mi líbí, že autorka vzala na milost i další, ne tak úplně (živé) homo sapiens sapiens a dala jim osobitou kulturu. Pravda stránek je málo, zmíněných druhů hodně, ale podstatné informace se vám dostanou. Navíc vypravěčem je zdravotní sestra a nebylo by fér vědět víc než hl. hrdinka.
  K ději se vyjadřovat nebudu, až na cílenou poznámku ke staršímu komentáři a to: slovo "rozdat"? opravdu? doporučuji znovu přečíst…

  *pokud vám vadí spolupráce (pravda mírně vynucená), na tož pak milostné situace s jinými druhy, tak na knihy tohohle typu nesahejte

  lanusinka

  23.01.2014

  Nenáročné čtení, co neurazí. Urban fantasy je moje oblíbené čtení, takže mám s čím porovnávat, a svět sestry Edie je jeden z nejhůř napsaných, a ani hrdinka není moc sympatická, ale skousnout se to dá…

  kilometr

  29.11.2013odpad!

  Neuvěřitelný paskvil!!Nejhorší kniha letošního roku dočtena.Sestra Edie si to rozdává s upíry,vlkodlaki,měňavci a Stíny.S čestnou vyjímkou sexu mezi Edie a vlkodlakem Lucasem,to bylo zoufale nečitelné.0%.