Mengele Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mengele

Životopis nacistického zločince doktora Mengeleho, který nechvalně proslul pseudovědeckými pokusy na vězních koncentračního tábora v Osvětimi. Autoři popisují Mengeleho dospívání, formování politických postojů, počátky rasových výzkumů, pobyt na východní frontě, nelidské experimenty v Osvětimi i krátký pobyt v poválečném Německu. Hlavní pozornost je však věnována životu v Latinské Americe a průběhu "honu na Mengeleho". Autoři se rovněž věnují záhadné smrti nacistického zločince…Kniha v českém jazyce!


Stažení Mengele zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mengele (0.00 EUR)


Stažení Mengele zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Literatura faktu
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  monudostal

  05.08.2016

  Souhlasím s RudýOnkel snad ve všem,kniha je zbytečně roztažená o spekulacích ale jinak moc dobrá..

  RudýOnkel

  21.07.2016

  V této knize bych vypustil snad více než 100 stran o těch různých spekulacích, kde by mohl být. Je to tam víceméně zbytečné, i když s příběhem souvisí. Tato kniha je jeden z mála kvalitních dokumentů o této lidské bestii a největší vrahovi v dějinách lidstva. Za mě jedna z knih, díky které se dá pochopit mentalita Hitlerových příznivců (jinak za sebe můžu říci: "Nesuďte knihy podle obalu, hoďne Vás pak může překvapit…).

  ladislav5573

  16.07.2016

  Tato kniha je celoživotním příběhem člověka, který byl největším zločincem své doby a proto lidi, co obdivují jeho činy, obdivují jeho celoživotní příběh napsaný v knize ,,Anděl smrti"
  Pokud se člověk opravdu zajímá o detaily tábora, měl by tam osobně zajet. Kniha je psaná jako autobiografie, nikoliv jako prohlídka tábora.
  Proč by se tedy čtenář, měl nutit ke čtení knihy až do konce, pokud bere knihu jako velkým zklamáním od jistého bodu čtení ? Tím mám na mysli ,,množství nezáživných informací a dat" ?
  S pozdravem
  Pavlína

  veronie

  28.11.2015

  Tato kniha byla pro mě velkým zkamáním. Začátek v pořádku, ale pak se to zvrhlo ve velké množství nezáživných informací a dat. Téma Osvětimi, které všechny jistě zajímá nejvíc, bylo obsaženo velmi krátce. Dalo mi to moc přemáhání, abych knihu vůbec dočetla a prokousala se až na konec.

  Dera

  05.04.2015

  Kdo čeká dobrodružné a napínavé úniky, kdy jsou pronásledovatelé Mengelemu pořád v patách po vzoru agenta 007, bude zklamán. Je to prostě literatura faktu, z toho thriller asi udělat nepůjde. I tak je kniha uměle protahovaná, plná opravdu nepodstatných detailů.

  LPG

  26.04.2014

  Po dlouhé době odložená a nedočtená kniha. Bohužel na mne moc politiky a málo detailů z tábora.

  Radůz

  20.10.2013

  Velmi zajímavá kniha o jednom z největších zločinců druhé světové války. K tomu není víc, co dodat.

  antonio13

  15.01.2013

  Kdo se zajímá o historii tak se dozví spoustu nových a velmi zajímavých informací o jednom z největších vrahů druhé světové války.
  Za přečtení to určitě stojí, ale žádná knižní pecka to není.Jsou to fakta a tak se to čte.

  wally

  04.01.2013

  Rozhodně zajímavé čtení, ale není napsáno tak poutavě, že bych od této knihy nemohl odtrhnout zrak….kousnul jsem se a sem rád, že jsem dočetl, ale podruhé bych to už nedal…