Mein Kampf Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Mein Kampf

Kniha Mein Kampf představuje jeden ze základních dokumentů nacistické ideologie, která v minulosti zapříčinila miliony mrtvých. Obsahuje mnoho polopravd a lží, propagandistickou demagogii a názory nehumánní, rasistické a odporující zákonům demokratických států. Čtenář koupí této knihy potvrzuje, že si je těchto skutečností vědom a že jejího obsahu užije výhradně ke studijním účelům. Kniha je opatřena kritickou předmluvou od JUDr. PhDr. Emericha Drtiny, dr. h. c., Českého svazu bojovníků za svobodu a JUDr. Tomáše Sokola.Kniha v českém jazyce!


Stažení Mein Kampf zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mein Kampf (0.00 EUR)


Stažení Mein Kampf zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (76)

  Přidat komentář

  TomášGrossman

  18. únoraodpad!

  Kniha která dokonale vystihuje to že měl autor chorý mozek. Přečetl jsem pouze třetinu knihy a zahodil jsem ji.

  Pařmen

  25. ledna

  Adolf Hitler vyprávý částečně svůj příběj a svoje politické myšlenky. O světové válce, válečné propagandě, revoluci a o své politické straně kterou založil. A hlavně taky o politické situaci v německu která nastala po konci první světové války. O tom jak špatně ji tamní potici vedou, skrz korupci, vlastizráctví a zbabělosti a marxistické politice a všechno to špatný přisuzuje k židům. Adolf se taky zminuje o důležitosti čistoty krve a jak Francie si přeje rozvrat a zničení Německa. Je to taková politická knížka a ideologie Adolfa Hitlera, na kterou jsi každý musí udělat vlastní názor.

  werewolf88

  07.12.2017

  Boží dílo. Jakákoliv kritika je nepřijatelná 🙂 Perfektní je 2. část a bitky s komoušema.

  martunka

  07.11.2017

  Rozhodně jsem od této knihy nečekala, že to bude velké literární dílo. Chtěla jsem vědět, co měl A. H. v hlavě, a to jsem zjistila.

  Agatha770

  09.10.2017

  Velmi nezáživné čtení,ne napsané, ale naditkované Hitlerem.Hrůznost většiny jeho myšlenek by neměla být zakázovaná,nýbrž představovaná,ať už se nikdy nestane,to,co se ve 20.století stalo.Jeden Malý Velký muž obelhal celý svět.

  FrankCastle

  29.09.2017odpad!

  Tohle dočíst, to bylo sebezapření. Moment, já to vlastně nedotáhl, po dvou třetinách jsem to zahodil. Asi jediná knížka, kterou jsem nedočetl.

  Enforcer

  12.09.2017

  První část knihy je místy docela zajímavá. Kde jinde se člověk může dozvědět, jak Hitler viděl sám sebe a svůj názorový vývoj. Proto dávám jednu hvězdu. Druhá část knihy, která je už pouze o politice, je totální, nudný odpad, přes který se čtenář přelouskává velmi těžko.

  Damato

  23.08.2017odpad!

  Teď si asi trochu dost naběhnu, ale tuhle knihu jsem četla veskrze potajmu doma po nocích, kdy nikdo neměl ani páru, co doma mám a to po dobu jednoho roku. Asi by mě odsoudili hned a já se nechtěla s nikým hádat , chtěla jsem si ji v klidu přečíst u zamýšlet se nad ní- jen tak sama pro sebe, možná i proto, že jsem tu dobu nazažila a tomu, co člověk slyší , ale nevidí na vlastní oči , tomu těžko věří. A hlavně jsem u čtení nechtěla přejímat jiné než svoje myšlenky. Ne proto, že by mě jiné názory a myšlenky nezajímaly, ale prostě jsem to chtěla číst. Tečka. TAk tolik úvodem. A teď do toho. Vyrůstala jsem v rodině, kde se dědové zúčastnili odboje, otec i mamka mají v sobě z dětství zažitou hrůzu ze všeho německého, nedivím se jim, pokud bych zažila podobné zážitky jako oni, asi bych nebyla jiná. Dětské vzpomínky nás prostě provází celý život. K osobě Hitlera- podle této knihy to prostě nebyl žádný malý blbec a jestli tuto knihu psal sám a myšlenky jsou jen a jen jeho – tak … asi bych nějakou hvězdičku za to, že se to číst dalo měla dát, ale to bych asi doma nevydržela, proto nehodnotím. Ale proto, abychom něco mohli odsoudit a říci všem , že nacionalismus, antisemitismus a nadřazování člověka člověkem je prostě tupost a ubohost, tak o tom přeci něco vědět musíme , od toho tady kniha přeci je.

  Freiherr

  14.08.2017

  Tohle není zrovna čtení na dobrou noc, ale když si člověk zvykne na Hitlerův literární styl, není to tak hrozné, jak tady mnozí píší. Je zbytečné tuto knihu hodnotit z literárního hlediska, protože ji rozhodně nikdo nečte pro její jazykovou "krásu". Hitler ji nekoncipoval jako beletrii, nýbrž jako soubor myšlenek a principů a z tohoto pohledu se mu to, myslím, povedlo. Jako průprava k této knize je nutná zevrubná znalost problémů Německa po 1. světové válce a Hitlerova mládí. Kdo tyto znalosti postrádá, v knize se snadno ztratí. Proto jsou podle mne obavy ze zneužití knihy neonacisty naprosto zbytečné – většinou stěží ví, kdy a kde se Hitler narodil. Knihu jsem četl celkem dvakrát a vždy jsem se dozvěděl něco nového. Povinná četba všech vážných zájemců o druhoválečnou historii.

  Bruka

  11.07.2017

  Dávám tři.
  Áďa skutečně nebyl úplně blbej, měl to dobře spočítané a věděl, jak věci napsat tak, aby mu to lidi sežrali. Pokud se na knihu člověk podívá z historického kontextu, tak je samozřejmě v úplně jiné pozici, než nebohý Hans, co si ji jako podpultovku předčítal před spaním, než dohořel poslední svazek říšských marek v kamnech. V té době to prostě dávalo smysl – kritika demokracie, obviňování "anonymních elit" z rozvrácení mocného Německa… Ono dneska je každej generál po bitvě, ale té knize prostě nelze upřít, že působí sečtěle a že i naprosté vycucaniny z prstu á la spiknutí sionistické kliky působí věrohodně a v pseudo-intelektuálním kabátku i vědecky.
  Takových knih na světě moc není a je obrovská chyba, že ji zakazují, protože dnes už lidé nemají absolutně žádnou zpětnou vazbu na to, jak moc škody může napáchat poupravená, demagogicky emotivně zacílená infomace.
  Povinná četba středních škol – s historickým, sociologickým a politologickým komentářem.
  Jen škoda, že to je taková užvaněná nuda a děcka by z toho po 20 stránkách lezly po zdi…

  Aríka

  08.07.2017

  Tato mnohými zatracována kniha je svědectvým doby, která byla, je a bude nedílnou součástí světové historie, tak by na ní lidé měli i pohlížet. Autor knihy, Adolf Hitler, v ní zformoval své myšlenky a názory, které jsou jeho osobní výpovědí, které ho utvářeli, a které chtěl předat světu. Nelze říct, že autor byl psychicky narušený narozdíl od J. V. Stalina. Často jsou tyto dvě historické osobnosti srovnávány a porovnávány. Mějme na paměti, že dějiny jsou psány vítězi, proto musíme nahlížet mezi řádky, a ne věřit všemu, co je nám předkládáno.

  VladimirTetur

  05.07.2017

  Nic moc. Adolfův manipulační majstrštyk jsem ukousával nepravidelně, protože je to náročné a nudné čtení. Židovské spiknutí už dnes nikoho nepřekvapuje, světový vládce kapitálu a hybatel dějin v pozadí také ne, takže mě chyběl emoční náboj, kterým bych udržel koncentraci. Mezitím jsem stihl přečíst takové klenoty jako Huxleyho Brave New World, nebo Durellovu zvířenu a ve srovnání s kýmkoliv, kdo opravdu umí psát, je Adolf grafomanský patlal jako třeba Martin Fendrych. Každopádně je to ale kniha poučná a určitě bych ji dal jako povinnou četbu pro nadanou mládež, aby si uvědomila, co dokáže vhodná formulace myšlenek, vhodný výběr témat a práce s čtenářovými emocemi. Možná by si uvědomili, kolik nových Adolfů a Goebelsů dnes krmí lid skrze masmédia za účelem propagace fašismu 2.0, nyní trefně označovaným jako neomarxismus (Patrick Buchanan).

  tester

  26.06.2017

  Svět ničí a zničí manipulátoři, primitivové a psychopati a lidi se tomu přes veškeré zkušenosti nedovedou ubránit. Na co je pak literatura a četba? Komu tak asi nejvíc vadí že lidé Hitlerova díla čtou?

  jan6775

  21.06.2017

  dost těžká četba, nehledě na to že jsem ji četl ve slovenštině. Souhlasím s komentářem SeverusSnape.

  katushah

  25.03.2017

  Kdyby tuto knihu nedávali nacisti všem německým občanům, tak by to byl propadák a nikdo by asi o ní ani nezavadil. Nudné, zdlouhavé úvahy a názory. nic moc zajímavého. Určitě je dobrý si to v dnešní době přečíst, abychom znali svou historii, jinak tam nic zajímavého nenajdete.

  SeverusSnape

  19.03.2017

  Tuto knihu jsem četla 2x.Poprvé jsem tomu vůbec nerozuměla a brala to jako snůška nesmyslů napsaná magorem.Podruhé jsem pochopila,musíte pochopit Hitlera jako osobu(normálního člověka než se stal tím kým se stal),aby jste pochopili jeho dílo.Jsou v něm zajímavé myšlenky.Je to velmi těžká četba,kterou ne každý pochopí,někdy ji pochopit dotyčný ani nechce.

  Ondřej84

  01.03.2017odpad!

  Každá kniha lze zhodnotit, proto se pokusím vyjádřit k Hitlerovu dílu z úhlu pohledu mého sebevzdělávání. Jelikož se zajímám o historii, začal jsem vnímat potřebu přečtení Mein Kampf, abych porozuměl komplexním kontextům minulého století. Kladně hodnotím kritické předmluvy jak ředitele nakladatelství NAŠE VOJSKO pana doktora Drtiny, tak Svazu bojovníků za svobodu a rovněž slova pana doktora Sokola. Nechci komentovat zločinnou ideologii, ani obsah plný nenávisti, zlých myšlenek, domněnek, nepravd, polopravd, vývodů a nesmyslů z hlavy Adolfa Hitlera. Co však musím komentovat, je míra zlověstné upřímnosti v negativním slova smyslu. Hitler otevřeně představuje teze o manipulaci širokých mas s využitím propagandy, čehož jsem si nebyl před přečtením vědom z žádných dosud nastudovaných zdrojů. V knize mě zaujala jistá věta o klíči k srdcím širokých vrstev, jenž mě přivedla k hlubším úvahám o inspiraci touto větou některými dnešními politiky napříč světem. Mé pozornosti neunikla ani zlověstná upřímnost v bodech, ve kterých Hitler definuje směrnice hnutí. V jednom z bodů uvádí, že je budoucnost daného hnutí podmíněna fanatizmem, ba dokonce nesnášenlivostí. Celkově hodnotím Hitlerovo dílo jako odpad, který by se neměl ze vzdělávacích důvodů zamést na smetiště literatury právě proto, aby se temná minulost už nikdy neopakovala.

  hanak_v_exilu

  15.01.2017

  Je těžké k téhle knize přistupovat nezaujatě a s odstupem. Pokud ji hodnotím jako filosofický traktát, je to brak. Z hlediska memoárů jde o výrazně podprůměrné dílo. Pokud ji posuzuji jako příručku nacismu, stěží obstojí. Nacismus nedisponoval ucelenou myšlenkovou školou. Neměl žádný ideál za kterým by směřoval, ani filosofii kterou by vyznával. Nacismus byla slepá víra, že má Hitler ve všem pravdu. Jakákoliv dříve prosazovaná myšlenka mohla být později bez mrknutí oka opuštěna jako nepřijatelná. Záleželo jen rozmaru autora. Zapomeňte na Kapitál, ten se dá číst alespoň jako vhled do problematiky komunismu. Tohle je jen kuriozita doplňující studium Druhé světové války.

  Erik77

  10.01.2017odpad!

  Neuveriteľná zmes hlúpostí ale čo čakať od pomäteného človeka. Netreba rozoberať ako to dopadlo v praxi, koľko ľudského nešťastia priniesli myšlienky autora tejto knihy.

  gobi42

  29.12.2016

  Kniha je svým způsobem složitá. Je nutno u ní hodně přemýšlet a některé kapitoly si přečíst třeba i znovu. Adolf Hitler měl osobitý styl psaní, který ne každý ocení. Mít patřičný přehled v daných tématech, o kterých autor píše je významnou nutností. V první části knihy je patrné, že je psaná ve spěchu, ale to je pochopitelné. Toto potvrzuje i druhá část knihy, která byla napsána v jiném prostředí, tudíž je mnohem čtivější…

  vinnetou500

  22.11.2016

  Nebudu hodnotit. Snad to ani nejde. Určitě si ale myslím, že je dobré se s tímto spisem seznámit. Historia magistra vitae!

  maja8148

  29.08.2016

  Nevím jak toto dílo hodnotit. Nemyslím si, že by to byla až taková hrůza jako je to tady hodnoceno. Jasně, místy je to vážně hrozný a fakt na hlavu postavený, ale místy to je zajímavý a až děsivý. Rozhodně je to, ale nejdůležitější kniha dvacátého století a jedna z nedůležitějších knih lidské historie.

  Zloba12

  28.07.2016

  Těžké, rozvleklé čtení, které by ale asi mělo patřit k základní četbě moderního člověka. Nevím do jaké míry jsou některé informace objektivni, tak dalekosáhlé mé informace z historie nejsou, každopádně vás může kniha nasměřovat k dostudování zmíněných informací. Najdeme tam mnoho aktuálních věcí, jako například problém mladých lidí s aktivním pohybem. Líbila se mi myšlenka ohledně zvýšeného počtu hodin tělesné výchovy mládeže. Podívejme se dnes kolem sebe. Desetileté děti trpící obezitou ( pokud v tom nejsou zdravotní problémy, viním z toho jejich nezodpovědné rodiče ), mnoho lidí na ZŠ či SŠ má od doktorů potvrzení, že nemusí navštěvovat hodiny TV. Sám mám malého bráchu ( 8 let ) takže vím, jak je těžké ho vytáhnout od tabletu. Bylo by fajn sledovat poctivé politiky, kteří opravdu zastupují zájmy našeho státu a ne své vlastní. Bohužel to všechno začíná u nás – obyčejných lidí. Nic nevytvářející práce v korporátních společnostech, masová produkce a zahlcování lidí nesmyslnými produkty, které zatěžují životní prostředí a ničí intelekt mladých lidí. Je potřeba ptát se prarodičů, kteří ( většinou) zažili hrůzy II. sv. války, jaké to bylo. Otázka zní kam naše společnost spěje? Je opravdu pro restart společnosti a lidstva potřeba násilná válečná cesta, ke které pomalu ale jistě spějeme?

  Chvatěrubský

  15.07.2016odpad!

  Vydávání této odpudivé slátaniny by v dnešní době rozhodně nemělo být zakazováno, ale naopak podporováno (byť třeba s vysvětlujícími komentáři), aby se s Hitlerovými "myšlenkami" seznámilo co nejvíce rozumně uvažujících lidí. Je neuvěřitelné, jakou masovou podporu v jinak kulturním a vzdělaném německém národě si dokázal získat tento bezcharakterní primitiv, lhář a manipulátor. V té souvislosti mě napadá otázka: pokud se cca 90% sudetských Němců v komunálních volbách v ČSR na jaře 1938 rozhodlo dát svůj hlas politické straně, která se již otevřeně hlásila k prosazování "německého světového názoru" neboli k myšlenkám obsaženým v knize Mein Kampf, bylo opravdu reálné a možné, aby po válce sudetští Němci (čest výjimkám) zůstali našimi spoluobčany?

  jadran

  05.07.2016

  Knihu jako literaturu snad ani hodnotiti nelze. Řada lidí tady napsala komentáře, ze kterých vyplývá, že jsou o věcech schopni přemýšlet a nepotřebují žádné návodné komentáře, vysvětlení ale především ne žádnou cenzuru. Hitler napsal snad jenom toto dílo a po stránce písemného projevu, schopnosti se vyjádřit a udržovat konzistenci vlastního projevu byl podprůměrný, proti Leninovi ( s nímž ho spojovalo ono levicové myšlení a onen v poslední době alespoň několika jedinci zmiňovaný totální mravní relativismus) byl nula, jak co do množství, tak co do argumentační kvality. Přínos obou byl ovšem v konečném důsledku stejný. Co mně ale v souvislosti s vydáním knihy, kterou je užitečné přečíst, vyrazilo dech, byla hysterie, se kterou byla kniha zakazována a zakázána. Všichni ti, co se ve prospěch jejího zákazu oháněli vším možným holocaustem počínaje a lidskými právy konče jenom dokázali, jak jim to totalitní uvažování je blízké, dokonce vlastní a jej jedno, jestli je někdo "normální" rasista, oikofobní rasista, politický "korektor" nebo jenom obhájce lidských práv, která má ovšem právo absolutně rozhodovat, pro koho a jaká práva platit mají a pro koho ne. No, a nakonec – nedá mi, abych si nerýpnul, ale on ten Hitler přece jenom klasický intelektuál byl a jeho "intelektuálství" bylo důsledkem jeho komplexů méněcennosti a proher v mládí. I to mi cosi velmi silně připomíná……

  RoseMadder

  01.07.2016

  Mně tedy kniha přišla naprosto o ničem a nevím, proč je kolem jejího vydávání takové divadlo…i když je autorem, ten, kdo je autorem.

  coquus

  06.05.2016

  Snažím se hodnotit pouze knihu, nikoli autora ani historické návaznosti.
  Dočíst to do konce si u mě vyžadovalo opravdu pevnou vůli, protože něco tak těžko stravitelného a zároveň nezáživného jsem už dlouho nečetl. Možná nejde ani tak o styl psaní, jako spíš o několik zvrácených myšlenek, které se zas a znova omílají z nejrůznějších stran pořád dokola. To vše zasazené do detailního popisu politické situace v Německu tehdejší doby. Sem tam probleskne postřeh, který stojí za zamyšlení, ale většinou… Z hlediska historie je to určitě známá kniha, ale osobně se domnívám, že pořád bude víc lidí, kteří o ní mluví, než těch, kteří by ji opravdu přečetli.

  Terezka.a

  01.03.2016

  Nechápu, proč je kniha 3. nejhůře hodnocená. Hodnotíme knihu, ne dobu či autora. Je to hrůza a zvěrstva, co se v tu dobu dělo.. ale je to skvělá kniha se spoustou filozofie, myšlenek apod.

  Lucek

  26.02.2016

  Jedna hvězda za hrstku neškodných myšlenek (sociální otázky, školství). O zbytku netřeba mluvit… 🙁

  Kozel

  25.02.2016

  Velmi těžká kniha na čtení; ostatně jako každý politický či filozofický spis. Přesto se z dnešního pohledu jedná o zajímavý historický pramen (i přes veškerou kontroverznost), pokud s ním člověk dovede pracovat. Dá se samozřejmě popsat jako snůška nesmyslů, kterou nečetly ani špičky nacistické mašinerie či jako Hitlerovy zvrácené myšlenkové pochody zlomené a zkroucené podle potřeb pro vysvětlení vlastních pohnutek a představ. Našel jsem v ní ovšem i jisté vysvětlení, proč ho tehdejší evropská vysoká politika tak hrubě podcenila. Zatímco první díl mohl vypadat jako manifest mírně pomateného politika pozorovatele, který má chtě nechtě v některých věcech pravdu – zajímavé, jak Hitler do mnoha různých témat i jejich podstat (teď nemyslím házení viny na židovství, Čechy, Habsburky, Francii a bolševismus) hodně dobře vidí – musela druhá část nutně znít jako výplod choré mysli, který se zcela příčí proveditelnosti i realitě. Tak mohla být kniha vnímána v době vydání, jak neuvěřitelně a hrozivě však její obsah musel vypadat po roce 1933 a zvlášť v předvečer druhé světové války v roce 1938…