Meč v bouři Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Meč v bouři

Hluboko v zelených hornatých krajích Rigantů leží osada Tři Potoky, jejíž lidé vzývají bohy vzduchu a vody a duchy země. Mezi nimi žije chlapec, jehož osud je vepsán do světla hvězd. Je to Connavar, Přízrak, zrozený v bouři, jež zničila jeho otce.

Muž s příslibem velikosti má vždy nepřátele, a již na začátku této epické kroniky je předpovězeno, že vojsko z Kamene jednoho dne přepluje moře… a že jeho příchod bude jako lavina. Tady hrají svou určenou úlohu ty nejzvláštnější síly, moudré i zlé – od strašného generála a zlovolné Morrigu po lesy, jejichž kouzla sahají až do časů před příchodem člověka na svět.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Meč v bouři zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Meč v bouři (0.00 EUR)


Stažení Meč v bouři zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Rigantská sága (1.)

  Originální název:

  Sword in the Storm (1998)

  Žánr:
  Romány, Fantasy
  Vydáno: , Návrat
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  špulo

  19. února

  Hrdinská fantasy, Kelti a David Gemmell. Čo k tomu dodať? Snáď len, že by to chcelo viac dielov. A už nebudú. Škoda…

  Ryorka

  29.08.2017

  Rigantská sága je dokonalá hrdinská fantasy.

  witko

  06.04.2017

  Výborně se to četlo a uměl bych si představit čistě dokumentární dílo od tohoto autora podané touto zábavnou formou.

  mi-380

  15.07.2015

  Jasná analogie konfliktů z doby kolem začátku našeho letopočtu. Neúprosná střetnutí mezi Kelty, Vikingy a Římany kdesi na pomezí Anglie a Skotska jsou velice čtivě a poutavě podaná díky autorově schopnosti vytvořit několik desítek dokonalých postav, s kterými prožíváme jejich vnitřní život i vnější komplikované a neustále se vyvíjející vztahy: 85% (zatím 32 hodnotících, 89%).

  Eigis

  01.06.2014

  Základní námět malého chlapce, který dospěje v mocného a obávaného válečníka s trpkým osudem, není u Gemmella nic nového, ale to v žádném případě nevadí, protože tohle prostě umí. Kniha má všechny atributy jeho knih a já se ani chvilku nenudil. Jediné co mi trošku vadilo, byl způsob jakým si celkem drze přivlastnil historické charakteristiky národů starověku, přejmenoval je, změnil jejich historii atd. a vytvořil tím jakýsi paralérní svět, podobný našemu. Nic to, ale nemění na tom, že se jedná o jeden z vrcholů Gemmellovi tvorby.

  borknagar

  11.11.2012

  Opět skvělá kniha, která se četla doslova sama. Gemmell je můj velký oblíbenec a zjišťuju, že nemá snad žádnou špatnou knihu. Knihy jsou doslova na jedno brdo, ale u mě to funguje zatraceně dobře. Příběh, postavy, popis bojů, láska, smrt…….je tam vše. Nemůžu jinak, zase to bude za plný počet…..