Maxipes Fík Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Maxipes Fík

Holčička Ája dostala od rodičů malinké roztomilé štěňátko. Dali mu jméno Rek, jenomže Ája neuměla vyslovit R a začala mu říkat Fek, z čehož pak vzniklo definitivní pojmenování pejska – Fík. Štěňátko rostlo a rostlo, až se z něho vyklubal obří „maxipes“. V sedmi příbězích se dozvíte o zmoudření Fíka, o tom, jak sbíral vavříny na závodišti, jak chodil do školy, a dokonce si sedl za volant auta, stal se mistrem ve skoku pro něco a nakonec se vydává do světa.Kniha v českém jazyce!


Stažení Maxipes Fík zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Maxipes Fík (0.00 EUR)


Stažení Maxipes Fík zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Večerníček

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  JulieJames

  26. února

  Klasická česká pohádka, vzpomínám si, jak jsem milovala ten večerníček. Humorné příběhy ze života obřího mluvícího psa, hezký nápad, super kresby, vtipné situace. Bomba 🙂

  DennisMoore

  21.05.2017

  Ne snad že by tuzemská dětská tvorba byla nějaký malý rybníček, naopak konkurence je (byla?) veliká – teď se dívám zejména na vás, Miloši Macourku a Adolfe Borne. Nicméně Maxipes Fík, to je podle mě ta pravá kniha, kterou mohou číst úplně všichni bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti nebo planety, ze které pocházejí. Rudolf Čechura tu řádí jako československý Roald Dahl, Jiří Šalamoun mu nezůstává nic dlužen.

  Jitka_Roškotová

  29.01.2017

  Maxipsa Fíka a holčičku Áju jsem měla jako malá raději spíše ve Večerníčku, než v knížce. Už tehdy mi moc nevyhovovala tato forma "komiksu" a nic se na tom nezměnilo ani dnes, když si o Fíkovi čteme s dcerkou. Nic to ovšem nemění na tom, že příběhy o obrovském, mluvícím psovi a jeho rošťárnách, jsou prostě kouzelné a i dnes se u nich pobavím…

  angloumene

  23.01.2017

  Jednoduchý, zábavný příběh o tak trochu prostším mluvícím psovi, který mnohým připomíná spíš koně. I tak ale dokáže bezvadné kousky, které vykouzlí úsměv na tváři lecjakého dítka 🙂

  RichardvonT.

  17.01.2017

  Náš kapitán je pes….

  Fantýna

  28.03.2016

  Jedná se o dobrou knížku s ještě lepším psem, který je nechápavý a úplně vtipný. Takového psa bych chtěla mít. Jediné, coby mi na něm vadilo, by byla jeho velikost, která je neuvěřitelná.

  Dax

  06.03.2016

  Mistr světa ve skoku pro něco, musí být borec! A taky že v tomhle knížkomiksu je!

  Kapis

  02.03.2016

  Klasika, u které mi moje malá milovaná několikrát usla na rameni. Kreslené sice občas retardovaně, ale je to přece náš Fíííček.

  DariDerek

  21.06.2013

  tahle knížka dopadla tak, že vypadávají stránky, denně otevřená, když jsem byla malá a Áju chci za kamarádku do dnešního dne 😀

  JitkaJak

  26.04.2012

  Byla to první kniha, kterou přečetl můj syn, bylo mu pouhých 5 let. Na konci prohlásil: "Teď už nemůžu nikdy nic číst, protože nic nebude tak dobrý." Docela jsem se lekla :-).

  Naštěstí později uznal, že jsou i jiné skvělé knihy.

  Val

  21.02.2012

  Miluji i knížku….. i večerníček 🙂

  Nikoleta987

  26.11.2011

  tuhle knihu miluju!♥♥♥♥